Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Premier przyznał rentę specjalną byłemu milicjantowi z Białej Podlaskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 czerwca 2019 r. o 13:31 Powrót do artykułu
- Czarzasty (czlonek PZPR/SLD) z Koalicji Europejskiej przypomniał Frasyniukowi (firma transportowa "Fracht"): --- "Drogi Władysławie Frasyniuku! Żeście komunistów pokonali? No nie. Wyście się z nami, k…wa, przy Okrągłym Stole i 4 czerwca 1989 r. do-ga-da-li"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tej białej to są inni poza PZPR i ZSL oraz PO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy zacietrzewieni głupcy jak pierwsi "dyskutanci" powinni zamilknąć a nie po swojemu, na znaną modłę, p....... . Nie wszyscy kiedyś byli wrogami demokracji i wolności. Pan z Białej nie pałował, nie ścigał opozycji, nie znęcał się nad niewinnymi. On wypełniał to, do czego był powołany - ścigał pospolitych bandytów i złodziei. Służba, pełniona najwidoczniej z wyboru (bo marzył o tym zawodzie) kosztowała go zdrowie, o mały włos straciłby życie. Dla nas, dla społeczeństwa. Pozbawianie go renty i skazywanie na ekonomiczną mizerię to zwykłe draństwo. Każde normalne społeczeństwo pamięta o tych, którzy je bronili i w swej służbie ponosili ofiary. Wynagradza cierpienia i trudy. Czy my musimy być koniecznie inni? Czy nie powinno być to dla nas wstydem? Czy wszystkich byłych milicjantów trzeba wrzucać do jednego worka z ubekami i esbekami? Chwała panu premierowi za ten gest. Lepiej późno niż wcale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak goście z SB nas szaraków ganiali za Jaruzela jak bezdomnych psów i zwalniali nas z pracy to ok. jA MAM Z TEGO poWODU O 1500 pln NIŻSZĄ EMERYTURĘ. nIE RÓB NIKOMU CO tOBIE NIE MIŁE. a CO Z TYMI 111 DZIALACZAMI Z "s" CO ZGINĘLI W NIEWYJAŚNIONYCH OKOLICZNOŚCIACH DO CHWILI OBECNEJ. zAWSZE TRUP BYŁ PIJANY I BIEGLI ORZEKALI, ŻE SAM WINIEN SWEJ ŚMIERCI. tAKI bARTOSZCZE Z kUJAW. jECHAŁ SYRENKĄ. WYSIAD Z SAMOCHODU I SYRENKĘ ZOSTAWIŁ NA DRODZE. 2 KM OD SAMOCHODU ZNALEŻLI GO W UTOPIONEGO W STUDNI. oCZYWIŚCIE BYŁ POD WPŁYWEM ALKOHOLU I SAM SIĘ RZUCIŁ DO STUDNI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawy? "A tej białej to są inni poza PZPR i ZSL oraz PO? "....jest sam zauważasz, że są byli członkowie PZPR, to i muszą być durnie z PiS, ponieważ w większości ci sami ludzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty szkopski moderatorze niech POniektórzy z POkracznych braci nie wycierają sobie bużki PiSm. Pilnuj tego a nie puszczaj bluzgów w świat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POKO by mu zabrało, PiS oddał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może jeszcze Tym co za Jaruzela bronili socjalizmu i pobierali rodzinne na dzieci w kwocie 1750 zł/m-c ( glina i zupaki ) przywrócić tę kwotę. Szaraki w tym ja dostawałem na dzieci rodzinne w kwocie 72 zł/m-c. Teraz jak jest program 500+ i każdy nawet gliniarz czy zupak jak spełnia kryteria dochodowe otrzymuję tę kwotę. W PRL brali wysoką kwotę na swe dzieci tylko glina i zupaki, mimo że zupak czy gliniarz zarabiali 2 x więcej niż pozostali. Teraz krzyk nasich KOD i OR, że rozdają na BACHORY. Szary człek ma bachory a wyższa sfera ma dzieci. Jakim to Obywatelem Rzeczypospolitej jest Ta sirota co na polskie dziecko klepie bachor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobną sytuację miał Pana Kolega, którego tak bardzo pięknie Pan żegnał na cmentarzu w Łosicach-Krzysztof Z.-bardzo uczciwy i dobry milicjant ( walczył z przestępcami a nigdy z ludzmi) niestety został objęty tą ustawą...niemniej gratuluję konsekwencji w walce o sprawieliwość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz Komenda pewnie jest wzruszony Pana opowieścią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Masa" : "ja zawsze chciałem zostać milicjantem"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Premier - Łaskawca ? Co boją się teraz że ludzie wygrają w sądzie sprawy i trzeba będzie wypłacić wszystkie zaległości i także ODSZKODOWANIA ??? Oj kaski pójdzie, pójdzie, pójdzie - a tu "dziura coraz większa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...