Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
i już wiemy po co piSSowcom są sądy. Aż dziwne że długopis jeszcze go nie ułaskawił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gminne mafie zsl-sld-po juz niebawem się posypią - ciemiężeni mieszkańcy wtedy odetchną z ulgą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by go tak jak niektórych ułaskawić od razu przed prawomocnością.A co... A propo's: klasę to się ma lub jej nie ma. Słoma, wiocha, denko albo i gorzej........................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rzutuje. Pis jawnie łamie prawo i kontytucje. Dlaczego niby na poziomie lokalnym miałby nie łamać. Czekamy na dzialaczy pisowskich z kolejnymi wyrokami. Może do spółek jakichś recydywistow warto. Panie Stefaniak prosimy o recydywe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na razie dwa wyroki, a kilka w zanadrzu (ale jak to mówią qrwa qrwie łba nie urwie...)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zgadna co za opcja w tej kascie prawo interpretuje sie inaczej niz w normalnej cywilizacji to prawo dzikusow i miernot spolecznych nieukow blaznow i ciemnoakow ktorzy osmieszaja Polske w kazdej dziedzinie zycia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki to ten PIS , prawy i sprawiedliwy......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie szkodzi, że karany ale z tej opcji co powinien być i już, teraz wystarczy przynależeć do odpowiedniej partii, można nawet być i diabłem ale ta partia rządzi i swoimi "diabłami" obsadza stołki,n nieważne kompetencje, uczciwość,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Pan Kapłan jest prawy czy sprawiedliwy? Czy może wpłacając datek na budowę pomnika przenajświętszych K. na Placu Wojska Polskiego wykupił abonament na darowanie kilku(nastu) wyroków "z góry"? Jako mieszkańcowi Białej Podlaskiej WSTYD mi, że ktoś taki zarządza komunalną spółką. Wymienię sobie dowód na nowy żeby nie mieć adresu i specjalnie odbiorę go w innym mieście żeby nie być kojarzonym z tym paranormalnym grajdołem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w SB,jestem w PIS i możecie mnie koderskie pachołki cmoknąć w zwis!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten z podróży za jeden uśmiech go ułaskawi... i po sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZACZYNA SIĘ JUŻ NIEDŁUGO WYBORY I WYCIĄGANIE OSKARŻANIE A NIBY ZA CO TEGO MIRKA SIĘ CZEPIACIE ZA PIEC A MOŻE GO OSKARŻYCIE ŻE NIE POZAMIATAŁ PRZED URZĘDEM GMINY BO TO BYŁO W JEGO KOMPETENCJI NIE MACIE SIĘ CZYM ZAJMOWAĆ TO MOŻE NAPISZCIE O TZW. TRÓJCY Z MIĘDZYRZECA I O BLGD O TAM TO SĄ WAŁKI I PRZEKRĘTY PSL-u I KOMUCHÓW Z PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozwalanie na procesowanie ludzi z gruntu uczciwych i pomocnych jest wodą na młyn totalnej opozycji i szkodzi widokowi partii! Sądy teraz tylko czekają jak zaszkodzić Polakom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BIALCZANIN napisał:
ZACZYNA SIĘ JUŻ NIEDŁUGO WYBORY I WYCIĄGANIE OSKARŻANIE A NIBY ZA CO TEGO MIRKA SIĘ CZEPIACIE ZA PIEC A MOŻE GO OSKARŻYCIE ŻE NIE POZAMIATAŁ PRZED URZĘDEM GMINY BO TO BYŁO W JEGO KOMPETENCJI NIE MACIE SIĘ CZYM ZAJMOWAĆ TO MOŻE NAPISZCIE O TZW. TRÓJCY Z MIĘDZYRZECA I O BLGD  O TAM TO SĄ WAŁKI I PRZEKRĘTY PSL-u I KOMUCHÓW Z PO
 Krzykaczu, wojnę na wyciąganie świńst preferuje partia klaksteina z Odessy. Jeśli były nieprawidłowości przy odbiorze, a ten człowiek za to odpowiadał to powinien znać przepisy i wiedzieć co może a czego nie. Widocznie nie ma kompetencji (co tłumaczy obecnie zajmowane stanowsko, bo w końcu piSS obsadza zgodnie z zasadą Bierni Mierni Wierni) więc nikogo niestety to już nie dziwi. Jak sobie załatwi ułaskawienie od prezydenta - no pewnie pomógł w likwidacji szaletu pod pomnik kopii presesa, to go zwolni z wyroku. A jak mało, to da rydzykowi kolejny samochód i odkupi sew winy, a może zostanie nawet świętym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tam u Janka Burego słychać ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, nie znam podpiszę się. To są ludzie dobrej zmiany. Nie wiem co ale podpiszę jak mi każą... takich ludzi trzeba ludzkim panom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janka Burego nie znasz żartujesz ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcemy totalnych rządów!Totalni pisowcy won do obozu w Berezie Kartuskiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest waśnie poziom dobrej zmiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Janek Bury co zrobił  dla byłej zmiany  ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...