Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Białej Podlaskiej zarobi więcej. Radni podnieśli mu pensję o 1,6 tys. zł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 maja 2016 r. o 12:49 Powrót do artykułu
DOBRA ZMIANA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"dobra zmiana"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O 1,6 tys zł. to często ludzie się modlą żeby tyle dostawali netto a czasem i brutto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to był tylko wyścig do koryta a nie by robić "dobrą zmianę"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzystwo wzajemnej adoracji! Szanowni radni widzieliście te oszczędności? połowa ulic wyłączona ze sprzątania,na Al. 1000 lecia trawa rośnie po kolana i las przekwitłych mleczy i tak na wszystkich ulicach.Mieszkańcy ulic Głowackiego, Czecha, Zawiszy Czarnego, Kleeberga i innych od 50 lat toną w błocie bo nie ma środków na utwardzenie.Brawo radni !!! Będziemy pamiętać przy następnych wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw wyniki a dopiero później nagrody. nigdy na odwrót
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha dobra zmiana macie co chcieliście!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk zarabia 12 365 złotych i 22 grosze :) czujecie to? BP 60 000 mieszkańców a Lublin 350 000 :) BP to dziura zabita dechami a Lublin to prężnie rozwijająca się metropolia :) Niech nam żyje PiS 100 lat :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk zarabia 12 365 złotych i 22 grosze :) czujecie to? BP 60 000 mieszkańców a Lublin 350 000 :) BP to dziura zabita dechami a Lublin to prężnie rozwijająca się metropolia :) Niech nam żyje PiS 100 lat :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chelm to dopiero dziura a wy piszecie o bp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sobie przyznawac podwyżki a mieszkancom odmawiac inwestycji z powodu braku środkow w budżecie :) Dziwne czasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego tak mało. Od razu dać +5000 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby tak emerytury podnieśli do kwoty 1600,00 a nie o 2,50, ale emeryt i tak szczęśliwy za podwyżkę kupi 4 bułeczki w miesiącu lub 4 pączki z przeceny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję aby radni zrezygnowali z diet, będą jeszcze większe oszczędności to i zastępcom może co kapnie do wynagrodzenia a za społeczną pracę brać kasę to jakoś nie po chrześcijańsku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra zmiana w białej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez to jest jedna minimalna pensja dla zwykłego pracownika, aby otrzymać taką kwotę brutto należy pracować cały miesiąc bez dnia zwolnienia lekarskiego!!!!! Ile godzin musi pracować osoba podległa temu samorządowi zartudniona przez agencję pracy!!??, np w szpitalu. Przyzwoitość, etyka, moralność, empatia- czy cos takiego istnieje w okolicach zlobow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO SKANDAL!!!!!  w trakcie kampanii wyborczej pisowcy sami negowali  byłego Prezydenta Naszego Miasta, Pana Czapskiego że za dużo zarabia, a teraz sami łupią  Nas na legalu!  I ja na nich głosowałem i za to muszę przeprosić, wszystkich !!! Jak patrzy sie na Nasze miasto teraz to widać jak polityka i układy zmieniają ludzi!!!  Ludzie mają gdzieś własne zdanie, poglady, chodzi tylko o to,żeby nachapać sie i ustawić na przyszłość siebie i własne rodzinki!!!!!  W Białej nie ma juz  opozycji  ta władza to jedna wielka sitwa ktora "wlasną matkę i wiare sprzeda dla dopchania sie do koryta" Mamona zmienia ludzi!!!     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janek ma racje!!  ktoś  tych baranów wybrała ale teraz każdy żałuje bo nie jest lepiej tylko gorzej dla mieszkańcom, zwykłym ludzim!!@ oplaty za smieci mamy  prawie najwyższe w Polsce, miasto nie rozwija sie nic sie nie buduje żadne zakłady nic tylko puste lokale do wynajęcia!!!!!!!!!!!!!! gdzie ta poprawa!!!!!!!   jakaś biblioteka medyczna  z które4j nik nie korzysta , może jednoski!!!!!!! Juz taki Radzyń lepiej sie rozwija Przynajmniej coś tam budują, ludzie bedą mieli prace, a my dalej SPADOCHRONIARZY Z POMOŻA i spłacanie długów stefanika za kampanię !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świat dopomina się kolejnych dzieł ode mnie, nie tylko w dziedzinie teorii liczb. Chcą ISBP. A gdzie są moje nagrody? Nie znam ani matematyki ani języka angielskiego ani ekonomii. Jak widać udowodniłem, że i bez tej wiedzy można przebic sławą największych na świecie. Koledzy prof. dr. hab. Kazimierza Goebla rąbneli mi moje dzieło. Pan Kazimierz nie jest temu winny. Jeśli ekonomiści UMCS wykradli także ideę mojego projektu, to walka z nimi nie ma sensu. Nie jest możliwe, aby ktokolwiek na świecie wyprowadził lepszy od mojego system podatkowy dla każdego państwa świata. ISBP, to jest dzieło, które przebija wszystkie moje wnioski twórcze. Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściwa pensja. Zgodna z moimi wnioskami. Najniższa renta spoza ZUS nie może być niższa od 1000 PLN netto - taka dla chorego, któremu nie przysługuje renta z ZUS. RFN wprowadza około 17 000 patentów rocznie, a RP około 50. Wobec tego nie jest możliwe spełnienie obietnic wyborczych. Nic się nie dzieje w sprawie umożliwienia Polakom odkrywania. Odkrywanie to wnioski twórcze. Jednakże istnieją doskonale funkcjonujące przepisy prawne w RFN. Dlaczego w RP tak nie jest? Bez patentów RP nie ma najmniejszych szans na normalność. Świat dopomina się kolejnych dzieł ode mnie, nie tylko w dziedzinie teorii liczb. Chcą ISBP. A gdzie są moje nagrody? Nie znam ani matematyki ani języka angielskiego ani ekonomii. Jak widać udowodniłem, że i bez tej wiedzy można przebic sławą największych na świecie. Koledzy prof. dr. hab. Kazimierza Goebla rąbneli mi moje dzieło. Pan Kazimierz nie jest temu winny. Jeśli ekonomiści UMCS wykradli także ideę mojego projektu, to walka z nimi nie ma sensu. Nie jest możliwe, aby ktokolwiek na świecie wyprowadził lepszy od mojego system podatkowy dla każdego państwa świata. ISBP, to jest dzieło, które przebija wszystkie moje wnioski twórcze. Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...