Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent chwali się sukcesami w gazetce. "Jaki był nakład i całkowity koszt wydania?"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 kwietnia 2017 r. o 15:33 Powrót do artykułu
Bardzo fajnie że ukazała się taka gazetka. Mieszkancy mogą się dowiedzieć co robi włodarz. Mogą ocenić czy warto po raz kolejny dać mandat zaufania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Bardzo fajnie że ukazała się taka gazetka. Mieszkancy mogą się dowiedzieć co robi włodarz. Mogą ocenić czy warto po raz kolejny dać mandat zaufania.
Mandart karny należy się Panu prezydentowi za każde dzikie wysypisko śmieci na terenie gminy miejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mandat karny należy się każdemu flejtuchowi który wyrzuca śmieci do lasu albo podrzuca do śmietników innych ludzi. I to mandat nie 500zł, tylko 5000zł minimum. Wtedy może jeden z drugim bałwanem by się zastanowił co robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gmina nie ma podstawy prawnej do wydawania gazety. Nawet jednorazowej. Gmina może co najwyżej wydawać Biuletyn Informacyjny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie nie interesuje czy gmina ma podstawę prawną czy nie ale interesuje mnie co zrobiono i jakie sa zamierzenia na kolejne miesiące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie mogę się dowiedzieć tych informacji jak nie przez taka formę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co nie może się pochwalić? A kto mu zabroni. I bardzo dobrze niech wszyscy mieszkańcy się dowiedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Burda zapomniała, jak wydawał Czapski na kredzie co dwa miesiące Pryzmat, chwalac się ""sukcesami"?., bo ile wtedy to kosztowało. Wiec dlaczego wtedy oto was to nie bulwersowało tylko teraz skromna gazetka kilka stron na szarym papierze ? Pani Burda, bo pani jest przy takich osadach malo wiarygodna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I słusznie tak było, za Czapskiego wszystko OK??? Pani Burda wstydu Pani nie ma za te kilka srebrników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burda zapomniała, że i na Czapskiego kiedyś też pisała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same sukcesy i inwestycje. Tak źle odśnieżonych ulic zimą jeszcze nie widziałem. Teraz mamy koniec kwietnia, a dziury po zimie nie są wcale łatane, nie mówiąc już o prawdziwych remontach. Za to będziemy mieć piękny skwer z pomnikiem w miejscu wychodka. Życzę dalszych sukcesów na szerokich torach rozwoju miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kłam zobacz sobie ulicę Łomaską. A skwer no i dobrze przynajmniej nie będzie straszydła szaletowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to Panią Burdę interesuje nakład i koszt wydania? A czemu Pani nie zapyta Pana Dariusza osobiście tylko przez tę gazetę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ważna cena wydania ale co ze sobą niesie i jak ważne informacje zawiera tych kilka stron.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent nie musi się chwalić bo to widać gołym okiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Prezydent nie musi się chwalić bo to widać gołym okiem A co nosi spodnie rurki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w BP bida z nyndzą jak była tak dalej jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Co widać Prezydentowi. (55 minut temu) a co ty jakiś zbok, masz kosmate myśli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na 1/2 kadencji dużo zostało zrobione. Wszystko ma swój czas a my chcielibyśmy dostać wszystko ekspresem ale sami to zrobimy...... żółwim tempem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Do Co widać Prezydentowi. (55 minut temu) a co ty jakiś zbok, masz kosmate myśli. No to co w końcu widać Prezydentowi gołym okiem? Bo ja dużej rożnicy miezy nim a Czapa i wokularach nie dostrzegam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...