Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak przenieść doładowanie internetowe na kartę skoro jedyny kasownik w autobusie z tą funkcją znajduje się w "strefie wolnej od pasażera"? Nie dotyczy autobusów Scania, gdzie kasownik jest przy środkowych drzwiach ale ja trafiam na same szroty. Czy w ogóle jest teraz kontrola biletów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kontrola jest. Doświadczyłem tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A propos automatów – już dwa razy próbowałem skorzystać z tego przy Terebelskiej i za każdym razem był "zawieszony" – jakaś transakcja w toku, której nie dało się anulować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tego co wrzuca wpisy o Bosaku. Na facebooku, jeden taki prowadzi fanpage , o tym co nie podoba się mieszkańcom . Jest to zwolennik konfederacji. Czyli człowiek nienawidzący komuchów, lewaków, zdaje się,że absolutne przeciwieństwo. Czyżby? Któregoś razu udzieliłem odpowiedzi na wstawiony przez niego filmik, w którym z mównicy sejmowej Mikke, pyta Kidawę Błońską o pieniądze z OFE czy już wie, co się stało z tą słynną róznicą ( w podtekście, że PO sobie je ukradło). Oczywiście, moją odpowiedź (odnośnikiem do linku) wyjaśniającą skąd ta rzekoma "kradzież" wynika, dwukrotnie usunięto i na dobitkę uniemożliwiono mi dalsze komentowanie. Czyli zwyczajny tzw ban. I to jest właśnie wolnościowiec bosakowski, konfederata, antykomunista, który na brak racjonalnych kontrargumentów działa jak peerelowski cenzor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Narutowicza ten biletomat długo nie postoi. "Qrwy" się sypią, tylko czekać jak kopa na wyświetlacz dostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...