Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

protest against ACTA

Utworzony przez z portalu biala24.pl, 24 stycznia 2012 r. o 14:49
Bialczanie zaprotestują przeciwko ACTA Młodzi mieszkańcy stolicy południowego Podlasia chcą zaprotestować przeciwko wprowadzeniu w życie ACTA. Zaplanowali legalną manifestację. Od kilku dni cały kraj żyje informacją dotyczącą podpisania międzynarodowej umowy ACTA przez polski rząd. Według części ekspertów, wprowadzi ona drastyczne narzędzia służące ochronie własności intelektualnej oraz ograniczy wolność w sieci. W całej Polsce dochodzi do masowych protestów i manifestacji. Także mieszkańcy Białej Podlaskiej wyjdą na ulice. Inicjatorem akcji w mieście jest Marcin Miłkowski, przewodniczący Ruchu Palikota w powiecie bialskim. – Partia popiera moje działania, aczkolwiek organizuję całą akcję jako osoba prywatna. Funkcja przewodniczącego struktur nie ma z tym nic wspólnego – podkreśla Miłkowski. – Partia popiera moje działania, aczkolwiek organizuję całą akcję jako osoba prywatna. Funkcja przewodniczącego struktur nie ma z tym nic wspólnego – podkreśla Miłkowski. Manifestacja rozpocznie się w najbliższą środę (25 stycznia) o godzinie 17 na placu Wolności w Białej Podlaskiej. Chęć udziału w proteście na stronie wydarzenia na Facebooku zadeklarowało już ponad 600 osób. Akcja jest legalna. Prezydent Andrzej Czapski wyraził zgodę na zorganizowanie protestu. Chęć udziału w proteście na stronie wydarzenia na Facebooku zadeklarowało już ponad 600 osób. Akcja jest legalna. Prezydent Andrzej Czapski wyraził zgodę na zorganizowanie protestu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ACTA - współczesna infozbrodnia - doc. Józef Kossecki http://www.andrzejwronka.blogspot.com/2012/01/wojna-informacyjna-acta-i-co-dalej.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...