Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przewodniczący powiatu: A inni nie biorą łapówek?

Utworzony przez malone, 1 marca 2010 r. o 20:22
JEŻELI W MIĘDZYRZECU MUSICIE GŁOSOWAĆ NA KANDYDATÓW PSL-U, TO GŁOSUJCIE NA RADNEGO MARCINA DUSZKA - TO UCZCIWY CZŁOWIEK!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
JEŻELI W MIĘDZYRZECU MUSICIE GŁOSOWAĆ NA KANDYDATÓW PSL-U, TO GŁOSUJCIE NA RADNEGO MARCINA DUSZKA - TO UCZCIWY CZŁOWIEK!!!!!
Nie musimy i nie chcemy arbuzów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Pan Stefaniuk u kogo sie leczy? Czy to tajemnica??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
JEŻELI W MIĘDZYRZECU MUSICIE GŁOSOWAĆ NA KANDYDATÓW PSL-U, TO GŁOSUJCIE NA RADNEGO MARCINA DUSZKA - TO UCZCIWY CZŁOWIEK!!!!!
Dobrze że chociaż DUCHO jest normalny i nie broni łapówkarzy i patologii polskiej służby zdrowia. A co do Litwiniuka to szkoda słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co uczciwy he w twarz mówi jedno a za plecami swoje nie rozśmieszajcie to może go jeszcze świetym zrobicie banda ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno jak oddasz głos na Ducha to stawia loda gratis. To uczciwy człowiek osobiście słyszałem jakim to jest działaczem. Na tyle jest nerozważny, że stojąc przed halą AWF słyszałem jego rozmowę z posłem Abramowiczem" ... słuchaj, tylko nie możemy tego tematu urwać...chodziło o zaangażowanie w pomoc pogorzelcom. Jutro bierzemy samochódi jedziemy do nich coś zawiżć, żeby sprawa nie ucichła tylko dziennikarzy trzeba powiadomić" wybory się zbliżają-wiadomo ja napewno nie chce od ciebie loda=fujj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
basters napisał:
podobno jak oddasz głos na Ducha to stawia loda gratis. To uczciwy człowiek osobiście słyszałem jakim to jest działaczem. Na tyle jest nerozważny, że stojąc przed halą AWF słyszałem jego rozmowę z posłem Abramowiczem" ... słuchaj, tylko nie możemy tego tematu urwać...chodziło o zaangażowanie w pomoc pogorzelcom. Jutro bierzemy samochódi jedziemy do nich coś zawiżć, żeby sprawa nie ucichła tylko dziennikarzy trzeba powiadomić" wybory się zbliżają-wiadomo ja napewno nie chce od ciebie loda=fujj
Dlaczego jak jest mowa o Litwiniuku, ktoś wprowadza wątek Duszka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dlaczego jak jest mowa o Litwiniuku, ktoś wprowadza wątek Duszka?
Wbrew pozorom grają do jednej bramki. Duszka Litwiniuk namaścił i nie tylko więc cytując stare przysłowie ;jabłko od jabłoni daleko nie spadnie'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Wbrew pozorom grają do jednej bramki. Duszka Litwiniuk namaścił i nie tylko więc cytując stare przysłowie ;jabłko od jabłoni daleko nie spadnie'
To niby tylko dla pozorów jeden to pomidor, drugi kartofel, a w sumie to obaj są z rodziny psiankowatych? A tak na marginesie duszek jest internacjonalistą i niby też do Abramowicza oko strzela? No to ja całuję rączki PANIE DUSZEK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Może prasa zapyta, czy poseł Franciszek J. Stefaniuk z PSL-u ma podobne poglądy na problem korupcji, jak jego międzyrzecki wychowanek polityczny przewodniczący Przemysław Litwiniuk?
Ostatnio edytowany 27 grudnia 2010 r. o 13:34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
basters napisał:
podobno jak oddasz głos na Ducha to stawia loda gratis. To uczciwy człowiek osobiście słyszałem jakim to jest działaczem. Na tyle jest nerozważny, że stojąc przed halą AWF słyszałem jego rozmowę z posłem Abramowiczem" ... słuchaj, tylko nie możemy tego tematu urwać...chodziło o zaangażowanie w pomoc pogorzelcom. Jutro bierzemy samochódi jedziemy do nich coś zawiżć, żeby sprawa nie ucichła tylko dziennikarzy trzeba powiadomić" wybory się zbliżają-wiadomo ja napewno nie chce od ciebie loda=fujj
nie łżyj bracie bo tak sie sklada ze przyjechałem za abramowiczem na parking nastepnie wchodzilem za nim na hale wejsciem innym niż publiczność i jakos nie widzialem przy nim DUSZKA nieładnie, ale napewno jestes katolikiem- i juz wszystko jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenująca jest wypowiedż tego pana .
Ostatnio edytowany 27 grudnia 2010 r. o 13:34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
basters napisał:
podobno jak oddasz głos na Ducha to stawia loda gratis. To uczciwy człowiek osobiście słyszałem jakim to jest działaczem. Na tyle jest nerozważny, że stojąc przed halą AWF słyszałem jego rozmowę z posłem Abramowiczem" ... słuchaj, tylko nie możemy tego tematu urwać...chodziło o zaangażowanie w pomoc pogorzelcom. Jutro bierzemy samochódi jedziemy do nich coś zawiżć, żeby sprawa nie ucichła tylko dziennikarzy trzeba powiadomić" wybory się zbliżają-wiadomo ja napewno nie chce od ciebie loda=fujj
Dziwi ciebie to? Taka jest demokracja i tak zachowują się politycy. O głosy trzeba zawalczyć, a ludzie nie chcą słuchać długich debat merytorycznych, ludzie chcą chleba i igrzysk. Przykro mi ale albo jesteś cyniczny(czyt. jesteś politykiem który próbuje zdyskredytować przeciwników) albo naiwny. Jedno i drugie to jak dżuma lub cholera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"dżuma lub cholera" znane słowa z ostatniej kampanii wyborczej - samorządowej MK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Może prasa zapyta, czy poseł Franciszek J. Stefaniuk z PSL-u ma podobne poglądy na problem korupcji, jak jego międzyrzecki wychowanek polityczny przewodniczący Przemysław Litwiniuk?
Najważniejsze zadania PSL w bieżącym roku (11 styczeń 2010 rok) wypowiedź posła Franciszka J. Stefaniuka dla RADIO PODLASIE: Utrzymanie Szpitala Powiatowego w Międzyrzecu Podlaskim... - to, jak mówi poseł na Sejm RP z ramienia Polskiego Stronnictwa Ludowego Franciszek Jerzy Stefaniuk, najważniejsze zadania jakie stoją przed stronnictwem w bieżącym roku. - Za wszelką cenę utrzymanie w naszym środowisku bialskim funkcjonowania międzyrzeckiego szpitala powiatowego... Według parlamentarzysty w działaniu nie chodzi o spektakularne akcje ale o ciągłą, wytężoną pracę zmierzającą do rozwiązania problemów regionu... - Nie wyróżniamy często jakichś akcji w działaniach. Jest to normalne codzienne funkcjonowanie. Każdy długofalowy program składa się z codziennych decyzji z troską o interes... lokalnego społeczeństwa... ZBLIŻAJĄ SIĘ WYBORY SAMORZĄDOWE! CZY ZNOWU ONI BĘDĄ STRASZYĆ SPOŁECZEŃSTWO LIKWIDACJĄ SZPITALA? A ONI JUŻ ZACZYNAJĄ SIĘ KREOWAĆ NA JEDYNYCH OBROŃCÓW? LUDZIE NIE DAJMY SIĘ PONOWNIE ZMANIPULOWAĆ! TRZEBA O TYM MÓWIĆ! NIECH JAK NAJWIĘCEJ WYBORCÓW ROZUMIE OBECNĄ SYTUACJĘ! JAK ONI ZLIKWIDUJĄ SWÓJ SZPITAL TO GDZIE BĘDĄ PRACOWAĆ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Najważniejsze zadania PSL w bieżącym roku (11 styczeń 2010 rok) wypowiedź posła Franciszka J. Stefaniuka dla RADIO PODLASIE: Utrzymanie Szpitala Powiatowego w Międzyrzecu Podlaskim... - to, jak mówi poseł na Sejm RP z ramienia Polskiego Stronnictwa Ludowego Franciszek Jerzy Stefaniuk, najważniejsze zadania jakie stoją przed stronnictwem w bieżącym roku. - Za wszelką cenę utrzymanie w naszym środowisku bialskim funkcjonowania międzyrzeckiego szpitala powiatowego... Według parlamentarzysty w działaniu nie chodzi o spektakularne akcje ale o ciągłą, wytężoną pracę zmierzającą do rozwiązania problemów regionu... - Nie wyróżniamy często jakichś akcji w działaniach. Jest to normalne codzienne funkcjonowanie. Każdy długofalowy program składa się z codziennych decyzji z troską o interes... lokalnego społeczeństwa... ZBLIŻAJĄ SIĘ WYBORY SAMORZĄDOWE! CZY ZNOWU ONI BĘDĄ STRASZYĆ SPOŁECZEŃSTWO LIKWIDACJĄ SZPITALA? A ONI JUŻ ZACZYNAJĄ SIĘ KREOWAĆ NA JEDYNYCH OBROŃCÓW? LUDZIE NIE DAJMY SIĘ PONOWNIE ZMANIPULOWAĆ! TRZEBA O TYM MÓWIĆ! NIECH JAK NAJWIĘCEJ WYBORCÓW ROZUMIE OBECNĄ SYTUACJĘ! JAK ONI ZLIKWIDUJĄ SWÓJ SZPITAL TO GDZIE BĘDĄ PRACOWAĆ?
To jedyna karma dla PSL-u do wykorzystania w kampani wyborczej. Tam rządzi pan Irek, kreowany na człowieka sukcesu. Można powiedzieć, że w przypadku szpitala gdzie przewodniczącym rady nadzorczej był Stefaniuk, udało się pozyskać wiele środków na sprzęt i inwestycje modernizacyjne. Ale trzeba powiedzieć, że są tam ludzie z różnymi słabościami i upodobaniami. Jest to temat tabu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To jedyna karma dla PSL-u do wykorzystania w kampani wyborczej. Tam rządzi pan Irek, kreowany na człowieka sukcesu. Można powiedzieć, że w przypadku szpitala gdzie przewodniczącym rady nadzorczej był Stefaniuk, udało się pozyskać wiele środków na sprzęt i inwestycje modernizacyjne. Ale trzeba powiedzieć, że są tam ludzie z różnymi słabościami i upodobaniami. Jest to temat tabu.
Litwiniuk się kompromituje takimi wypowiedźiami i dziwię się że dyrektor Stolarczyk mu na to pozwala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Najważniejsze zadania PSL w bieżącym roku (11 styczeń 2010 rok) wypowiedź posła Franciszka J. Stefaniuka dla RADIO PODLASIE: Utrzymanie Szpitala Powiatowego w Międzyrzecu Podlaskim... - to, jak mówi poseł na Sejm RP z ramienia Polskiego Stronnictwa Ludowego Franciszek Jerzy Stefaniuk, najważniejsze zadania jakie stoją przed stronnictwem w bieżącym roku. - Za wszelką cenę utrzymanie w naszym środowisku bialskim funkcjonowania międzyrzeckiego szpitala powiatowego...
Panie pośle, chodzi Panu oczywiście o UTRZYMANIE międzyrzeckiego szpitala DLA potrzeb ŚRODOWISKA BIALSKIEGO PSL-u ??? Czy o utrzymanie dla potrzeb zwykłego mieszkańca ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Panie pośle, chodzi Panu oczywiście o UTRZYMANIE międzyrzeckiego szpitala DLA potrzeb ŚRODOWISKA BIALSKIEGO PSL-u ??? Czy o utrzymanie dla potrzeb zwykłego mieszkańca ???
PAN POSEŁ POWIEDZIAŁ, ŻE TERAZ POLITYKA POLEGA NA TYM, ŻEBY GONIĆ KRÓLIKA.... PSL musi mieć takiego króliczka i ma swoich kłusowników, których chce chronić przed wymiarem sprawiedliwości. A zwykły mieszkaniec może tylko sumiennie płacić składkę zdrowotną i nie sprawiać kłopotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Najważniejsze zadania PSL w bieżącym roku (11 styczeń 2010 rok) wypowiedź posła Franciszka J. Stefaniuka dla RADIO PODLASIE: Utrzymanie Szpitala Powiatowego w Międzyrzecu Podlaskim... - to, jak mówi poseł na Sejm RP z ramienia Polskiego Stronnictwa Ludowego Franciszek Jerzy Stefaniuk, najważniejsze zadania jakie stoją przed stronnictwem w bieżącym roku. - Za wszelką cenę utrzymanie w naszym środowisku bialskim funkcjonowania międzyrzeckiego szpitala powiatowego..
I ZNOWU STRACHY NA LACHY.WYBIERZCIE PSL A SZPITAL ZOSTANIE. TAK?ALBO PSL I SZPITAL,ALBO TRAGEDIA.A GDZIE WTEDY BEDZIE DYREKTOREM PAN I.?A GRZIE ZASIADZIE W RADZIE P S?. NIE STRASZCIE NAS,BO JUZ NIE MA CZYM. SZPITAL BYŁ I BĘDZIE.MOZE TYLKO ORDYNATOR POŁOZNICTWA SIĘ ZMIENI JEŚLI WASZE WYSIŁKI PÓJDĄ NA MARNE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...