Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przewoziła w pociągu butelkę alkoholu ze skorpionem i kobrą

Utworzony przez noprbert, 3 kwietnia 2013 r. o 10:46
no gratuluję wreszcie sukcesu!!!akcja na skalę światową!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sukces że szok, tego idioty co to opisał też ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mośki dobrze wiedzą co jest co ! pod pretekstem ustawy 'przejmują' co im sie podoboa. Dla mnie to złodziejstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masza napisał:
mośki dobrze wiedzą co jest co ! pod pretekstem ustawy 'przejmują' co im sie podoboa. Dla mnie to złodziejstwo.
Taka już natura PEKAESÓW, to jest wyssane z mlekiem matki, a ONI są już wszędzie, jak motocykle....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://urodaizdrowie.pl/alkohol-z-gadami-i-slina-azjatyckie-i-indianskie-receptury eh to już dawno temu można było kupić takie rarytasy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze tylko fotka dla dziennika no i siup w ten .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wiadomość SZOK!to już nic się na wsi lubelskiej nie dzieje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abo u nas w Ciciborze my wżucamy do piwa pajonki a najlepiei kżyrzaki i wtedy nasze panny co to słynom z urody dajom nam popatżeć na siebie nobo taki w nas robi siem urok ciekafe co by dały jakby my takiego wenrza wżucili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy z czegoś tam, ja pier... chłopie wracaj do podstawówki. Może chociaż wieczorową znajdziesz, bo tylu błędów w jednym poście nie widziałem dawnooooooooooo. Co za młot !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co w tym dziwnego ,Kapciowy z Krakowa zbierał wydzieliny i teraz one staną się relikwiami ,wiecie ile będą kosztować ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było do szkoły chodzić a nie na wagary, to byś takich błędów nie robił - od kiedy to skorpion jest wężem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy fajnie napisałeś,a mądruszki nie kapują,że to jajeczka.Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOL młotku był ja w ZDZecie i nara nic z tego napisał ja proźbe na piśnie oficialmym muwili rze dadzom znadź morze ty maż jakie znaiomoźci evNetwo ja myślał rze korba rzaba to wonrz nie rzaba dobże rze hodź jeden gość zakapował jajeczko zapraszam na piwo do Naszego Sklepu w Ciciborze zaproszony stawia piefszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...