Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ewidentnie nie wiesz o czym piszesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszamy za Wojewodę, on już nie zdąrzy nikomu pomóc...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety urzędujący wojewoda nie może podjąć żadnej decyzji w żadnej sprawie bo nie dostał klarownych wytycznych z warsovi. smutek że rządzą nami marionetki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczekajmy. Filmik wojewody na YouTube coś na pewno pomoże w tej sprawie. Dajmy mu się wykazać może już odróżnia krowę od byka, bo doić to PIS potrafi, aby wiedzieli za co złapać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weterynarze chcieli wybić świnie ZAGROŻONE chorobą - czyli jeszcze zdrowe. Ciekawe, na jakiej podstawie można komuć wybić stado zdrowych świń? Bolszewickie prawo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nałożyć plan odstrzału dzików na myśliwych 22 sztuk do konica roku jeżeli tego planu nie zrealizuje zapłaci karę w wysokości 10 000 zł za każdą nie odszczeloną sztukę. Niech nie mówią świnie wam zlikwidują a nasze dziki zostaną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekko mijasz się z prawdą ponieważ Polska nie ma rządu tylko administratorów którzy administruja krajem o nazwie Polin na zlecenie górali spod góry Synaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak bimbru popijem, kartofli poim, to my som siło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weterynarze chcieli wybić świnie ZAGROŻONE chorobą - czyli jeszcze zdrowe. Ciekawe, na jakiej podstawie można komuć wybić stado zdrowych świń? Bolszewickie prawo...
 JAK WYBIJO SWINIE TO WETERYNARZ ZAROBU W CUIL KASY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mi ktoś odpowie, na jakiej podstawie i jakim prawem taki cwel weterynarz wchodzi sobie na moją posesję i che mordować moje zdrowe świnie? Czyżby na zlecenie decydentów z tzw. "góry", czy może samozwańczego prawa PISiorów? Jak można tolerować takie samowolki prawne i pozwalać żeby ktoś decydował moim majątkiem bez jakichkolwiek ekspertyz i opinii prawnych. Wychodowana świnka też jest moim majatkiem wliczonym w gospodarstwo. Najpierw niech płacą odszkodowania za realną utratę majątku, a później dopiero rekwirują i mordują świnie, bez udowodnienia, że są chore.  No proszę panowie decydenci i pomyleni z powołaniem weterynarze, odpowiadajcie na konkretne pytanie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mi ktoś odpowie, na jakiej podstawie i jakim prawem taki cwel weterynarz wchodzi sobie na moją posesję i che mordować moje zdrowe świnie? Czyżby na zlecenie decydentów z tzw. "góry", czy może samozwańczego prawa PISiorów? Jak można tolerować takie samowolki prawne i pozwalać żeby ktoś decydował moim majątkiem bez jakichkolwiek ekspertyz i opinii prawnych. Wychodowana świnka też jest moim majatkiem wliczonym w gospodarstwo. Najpierw niech płacą odszkodowania za realną utratę majątku, a później dopiero rekwirują i mordują świnie, bez udowodnienia, że są chore. No proszę panowie decydenci i pomyleni z powołaniem weterynarze, odpowiadajcie na konkretne pytanie !!!
 U NAS WYBILI I WET MA CIE W D...E
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podstawowe pytanie brzmi jakich swin ci rolnicy bronia polskich czy zachodnich bo nie swoich.juz kilkanascie lat temu nie tylko oni ci z dawid radcza czy gesi sprzedali sie zachodnim koncerom i trzymaja w swoich oborach swinie zachodnich koncernow i oni sa tylko ich parobkami wiec jakiego polskiego rolnictwa oni broni skoro sami sprzedali sie i zachodnim koncernom!!!bronia interesow zachodnich firm miesnych bo dla nich pracuja wiec nie oszukujcie czytelnikow ze bronicie polskiego rolnictwa skoro sami sie sprzedaliscie i nie miejcie pretensji do calego swiata ze koncerny w sytuacji epidemi asf maja was gdzies!!!po drugie ten syf czyli mieso ktore produkujecie  bazie chemi i antybiotykow sami se jedzcie i nie oszukujcie ludzi ze produkujecie polska zdrowa zywnosc-to jest oszustwo i trzeba glosno o tym mowic!!!
 co racja ,to racja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat są ogniska. Nie masz pojęcia o niczym, a bzdury pleciesz 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...