Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przywiązał 94-latkę do wózka. Kobieta zmarła w szpitalu

Utworzony przez qfel, 18 marca 2011 r. o 12:14
Aż w gardle ściska jak czyta się coś takiego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co go obchodziło czy staruszka ma co jeść, ważne, że jej renta co miesiąc była.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakies jaja 0,5 roku w zawieszeniu na cztery lata to kpina dozywocie ch..owi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mężczyzna zadeklarował, ze dobrowolnie podda się karze: półtora roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na 4 lata" Ludzki pan. Mógł prosić o ułaskawienie. Do wora z nim, a wór do ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma to również swoje pozytywne strony ! ZUS już nie musi płacić emerytury. Żeby załatać dziurę budżetową w ZUS wystarczyłoby przesłać wszystkim staruszkom podrasowaną tabletkę z pawulonu wraz z prośbą o niezwłoczne jej zażycie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim potworem bez uczuć trzeba być, żeby zostawić drugiego człowieka, bez wody, bez jedzenia, bez możliwości aby po to sięgnął. Brak słów po prostu...Mam tylko nadzieję, że kiedyś spotka go to samo i do końca swojego marnego życia, "obraz" tego co zrobił, nie pozwoli mu zasnąć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Założę się,że to kolejny katolik miłujący bliźniego.....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
włącznie z twoją matką i ojcem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale deb***. W kryzysie trzeba dbać o emerytów, przecież renta to stały i pewny dochód dla rodziny nie wspomnę o przyjemności z konwersacji z dziadkiem o minionych czasach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile osób pozostawiono w Polsce bez zadnych dochodow?Zamkniete zaklady pracy, ludzie bez srodków do życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najciekawsze jest to,że ustrój stworzony przez solidaruchów powoduje takie, a nie inne zachowania ludzi,prowadzące do wyludniania się kraju.W imię słusznie pojętej demokracji przez gawiedź....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem, że w naszym katolickim kraju tak są traktowane tylko zwierzęta. Kreatywność tego elektoratu jest zadziwiająca !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem, że w naszym katolickim kraju tak są traktowane tylko zwierzęta. Kreatywność tego elektoratu jest zadziwiająca !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chcieliśta sierpa i młota to teraz mota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
A ja myślałem, że w naszym katolickim kraju tak są traktowane tylko zwierzęta. Kreatywność tego elektoratu jest zadziwiająca !
Od zwierząt się zaczyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest odosobniony przypadek "oszczędzania" na starszych emerytach.Dzieci są okrutne.Na pozór owszem dbają a jakże.W rzeczywistości opiekują się zawartością konta.Ani lekarza, ani odpowiedniej opieki medycznej ani dobrego słowa.Nikt by nie uwierzył jak córka może oskubać matkę z oszczędności całego życia.Starsi ludzie są bezbronni.To koszmar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie trzeba będzie zusu wypłacać, będzie mniejsza dziura budżetowa,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...