Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Babski rynek" w Białej Podlaskiej: Powstaje projekt przebudowy. Kupcy chcą parkingów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 stycznia 2020 r. o 16:04 Powrót do artykułu
Mamy skansen - zobaczycie jakie będą opłaty za nowy rynek to Wam się skansen zatęskni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a GDZIE RÓWNOUPRAWNIENIE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁOsiak będzie miał parking dla miłośników ekonomicznego browarnictwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie Endrju chce zrobić parking swemu kuzynowi łosiakowi ,wraca stare.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakieś parkingi chcą budować. A komu to potrzebne? Kościół by pobudowali, świątynię, dom Boży. Byłoby gdzie pójść pomodlić się o zdrowie na stare lata. A parkingów i tak jest bardzo dużo w Białej. Więc niech sobie b Du-Pe wsadza parkingi. Tylko świątynię należy budować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukasz pożyczki bez BIK i KRD? Wejdź na ***taniepożyczki.eu i otrzymaj ofertę dla siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na parkingi to pieniądze mają a na to żeby podnieść 500+ na 1000+ to już pieniędzy nie ma. Mam troje dzieci i biorę na nie 1500 zł . To są grosze . Jakby dali za darmo 3000 zł to bym się zwolniła z pracy po po co pracować za 2000 zł i robić na polskiego prywaciarza pachołka i wyzyskiwacza . Niech polski pachołek prywaciarz sam robi sobie za 2000 zł. Państwo powinno dawać za darmo na każde dziecko 1000+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Andzeliko 500+, ten prywaciarz zarabia swoją pracą na pania i pani dzieci. Państwo żeby dac musi komuś zabrać. Trzeba było się uczyć i oszczędzać pieniążki na siebie. Najlepiej niech da państwo dla nierobów niukow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na parkingi to pieniądze mają a na to żeby podnieść 500+ na 1000+   to już pieniędzy nie ma. Mam troje dzieci i biorę na nie 1500 zł . To są grosze . Jakby  dali za darmo 3000 zł to bym się zwolniła z pracy po po co pracować za 2000 zł i robić na polskiego prywaciarza pachołka i wyzyskiwacza . Niech polski pachołek prywaciarz sam robi sobie za 2000 zł. Państwo powinno dawać za darmo na każde dziecko 1000+
 Dzieci więcej u ciebie nie bedzie bo piepszysz bez sensu na pusto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A będzie jakaś wiata dla sprzedawców fajek bez akcyzy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Andzeliko 500+, ten prywaciarz zarabia swoją pracą na pania i pani dzieci. Państwo żeby dac musi komuś zabrać. Trzeba było się uczyć i oszczędzać pieniążki na siebie. Najlepiej niech da państwo dla nierobów niukow.
 O ty zwisie niedomyty! Zazdrościsz nam, prawdziwym matkom? Na moje dzieci po 500+ państwo daje bo nam się po prostu te pieniądze należą! A prywaciaż leży sobie i wykorzystuje ludzi ciężko pracujących! Jakoś tak ciągle tym krwiopijcom prywaciarzom zabierają a oni i tak woża się Lexusami w lizingach żeby mniej potaku zapłącić z którego później jest moje 500+ płacone! Ja też uważam że powinno być 1000+ a nie 500+ na jedno dziecko. Co to jest 500 złoty na miesiąc? Mój pies za tyle karmy pożera a dzieci jeszcze trzeba ubrać a do budy przywiązać nie można.  No i umyś dzieci trzeba a ile to teraz kosztuje w opłatach od śmieci? Wyliczyłąm że będe płaciła 120 złoty miesięcznie za śmieci! Przecież to sie nadaje do Sprawy dla reportera! Takie zdzierstwo a co mamy brudni i śmierdzący chodzić? Czy mam zrobić obejście na wodomierzu żeby w przyszłym roku przyoszczędzić? Może ktoś mondry mi napisze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Andzeliko 500+, ten prywaciarz zarabia swoją pracą na pania i pani dzieci. Państwo żeby dac musi komuś zabrać. Trzeba było się uczyć i oszczędzać pieniążki na siebie. Najlepiej niech da państwo dla nierobów niukow.
 Pierdo*lisz jak potłuczony . A jakisz to polski prywaciarz jest wyuczony ???? Polski prywaciaż przedsiębiorca to głupek jakich mało . Pracowałem za granicą u Niemieckich i Belgijskich prywaciarzy przediębiorców .  Zarabiałem ponad 2000 euro  netto miesięcznie , ze wszystkimi świadczeniami , zgodnie z Belgijskim i Niemieckim prawem pracy . Nie było nawwet najmniejszych uchybień , wszystko zgodnie z prawem pracy obowiązującym w danym kraju . A teraz pytam ......... Czy u  polskiego prywaciaża pseudo-biznesmena nacie płatne za nadgodziny 50 % i 100%. Czy u Polskiego pseudo- prywaciarza za pracę w soboty i w niedzielę macie płatne extra 100 % czy polski pseudo-biznesmen oddaje wam dzień wolny w tygodniu he he he he he he he . W Belgi za każdą minutę przepracowaną po godzinach miałem platne 100 % . Za pracę w sobotę płatne 100% extra a w niedzielę 200 % extra . A co wam daje polski pseudo-biznesmen ???????? he he he he he he . Poza tym do kazdych wakacji miałem dofinansowanie w Belgii  1700 euro w Niemczech 1550 euro. A ile wam dofinansuje polski=pseudo przedsiębiorca ????? Tak że ludzie uczyć się językow wyjeżdźać za granicę i pracować za prawdziwe pieniądze i na prawdziwych umowach o pracę.  Tylko proszę nie pracować przez agencje pracy , bo to takie same oszusci jak ci polscy pseudo-przedsiebiorcy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto wam broni narobić sobie dzieci i też brać 500+ Ja z mężem napstrykalismy sobie troje i mamy od państwa za nic nie robienie 1500 zł. Zastanawiamy się z mężem czy sobie nie dorobić jeszcze jednego dzieciaka i brać za nic nie robienie 2000 zł. Jest okazja to trzeba robić dzieci i brać za darmo 500 +.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A będzie jakaś wiata dla sprzedawców fajek bez akcyzy ?
 Można by zrobić kilka zdjęć tych przyglupow i frajerów co fajkami handluja i wrzucić do internetu. Ich rodzin też!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz miec dzieci? To zarob na nie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Andżeliko....trzeba pracować a nie liczyć na 500+,ta zapomoga to tylko dodatek....a nie finansowanie dzieci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁOsiak będzie miał parking dla miłośników ekonomicznego browarnictwa.
 Ten to powinien już dawno zamknąć ten syf i ludzi nie truć! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozebrać, zaorać i trawkę posiać, żeby pieski gdzie srać miały. A "babski" przenieść w miejsce z łatwiejszym dostępem do parkowania i po kłopocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rynek w tym miejscu był od zawsze po wojnie, bo takie czasy pamiętam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozebrać, zaorać i trawkę posiać, żeby pieski gdzie srać miały. A "babski" przenieść w miejsce z łatwiejszym dostępem do parkowania i po kłopocie.
 a ja siem pytam GDZIE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...