Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie znam człowieka osobiscie, pewnie jest bardzo dobrym lekarzem, ale znam osoby, które w wieku 68lat siedzą w domu na emeryturze. Taka jest kolej rzeczy, czas leci. Coś się kończy, a coś zaczyna. Także nie mogę zrozumieć w czym jest problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak teraz potraktować innych Ordynatorów, którzy od rana do wieczora siedzą na oddziałach. A ten Pan chce brylować w mediach na salonach brać pieniądze za funkcję i nie być na oddziale. Przecież nikt go nie pozbawia pracy. Czego nie można mu zarzucić to szybko powiadomił media.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie w tym, że mimo 68 lat Haidar chce pracować i robi to bardzo dobrze. Woli pracować w Szpitalu niz brać pensję z Sejmu. To raczej godne naśladowania niż potępienia. Takie osoby z takimi zasługami dla szpitala nie zasłużyły by gośc który jest tu 3 miesiące dyrektorem, bez wiedzy i doświadczenia, tak je traktował. Kolejny Misiewicz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co kłamać jak się nie ma wiedzy. Haidar ma umowę kontraktową z takimi warunkami, że jak go nie ma na Oddziale to nie dostaje wynagrodzenia. Wiec proszę się zainteresować a nie bezczelnie kłamać i manipulować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam człowieka osobiscie, pewnie jest bardzo dobrym lekarzem, ale znam osoby, które w wieku 68lat siedzą w domu na emeryturze. Taka jest kolej rzeczy, czas leci. Coś się kończy, a coś zaczyna. Także nie mogę zrozumieć w czym jest problem.
  Może problem w tym, że oddział na światowym poziomie nagle otrzymuje nowego ordynatora, zapewne z nadania politycznego. Przyjdzie "fachowiec", który będzie oszczędzał, bo taka teraz moda w szpitalach, a mali pacjenci przestaną być ważni.  W wieku zdaje się zbliżonym do 68 jest władca nasz najjaśniejszy, poseł zwyczajny, bez trybu. Wiele osób marzy, żeby poszedł na emeryturę i dał żyć. Powiedz mu, że taka jest kolej rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalny bałagan. Dlaczego Biała Samorządowa nie informuje do którego z ich członków należy się zwracać po śpiewniki które mają być rozdane przed manifestacją ? Drugie pytanie- gdzie i u kogo będą rozdawane transparenty do trzymania w czasie protestu. I wreszcie trzecie pytanie - czy autokary dowożące ludzi starszych i z daleka na protest będą podstawione w wyznaczonych miejscach ? Istny bałagan..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem jak można nie chcieć takiego fachowca w szpitalu. Stworzył niesamowity oddział a teraz traktuje się go jak dziurawe kalosze. Dyrektor Chodziński woli patrzeć przez pryzmat partyjnego klucza i tego co mu poseł Stefaniuk powie. Wstyd! #MuremZaHaidarem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS-owska władza nie zawaha się robić czystek personalnych nawet kosztem narażania zdrowia, a może i życia najmłodszych pacjentów. Wszyscy widzieliśmy jak przez ten skok na stołki zniszczona została stadnina koni w Janowie, ale przecież dzieci to nie konie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak teraz potraktować innych Ordynatorów, którzy od rana do wieczora siedzą na oddziałach. A ten Pan chce brylować w mediach na salonach brać pieniądze za funkcję i nie być na oddziale. Przecież nikt go nie pozbawia pracy. Czego nie można mu zarzucić to szybko powiadomił media.
  widzisz, taki Karczewski niby nie ordynator, ale lekarz, na urlopie bezpłatnym w szpitalu dla idei pracował, to najlepszy przykład dla innych lekarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKANDAL - "Nie jestem marionetką, nadal jestem człowiekiem lewicy. Pary homoseksualne powinny mieć prawo do adopcji dzieci." - Riad H. kandydat Koalicji Obywatelskiej w rozmowaRMF
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli zabawa w politykę to nie kierowanie bardzo ważnym oddziałem szpitalnym. Jednego z drugim nie da się uczciwie pogodzić. Doba ma tylko 24 godziny, a lekarz musi być wypoczęty i czasowo dyspozycyjny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Codziennie jest "zwalnianych" tysiące ludzi i nikt nie robi z tego powodu rabanu na cały kraj. "Zwalnianych" - bo nie zostałeś zwolniony, jak manipulują "mendia", tylko, jak sam piszesz, nie przedłużono Ci kontraktu. A co, dyrektor czy każdy inny przełożony już nie ma prawa w Polsce decydować o tym z kim zawiera umowę o pracę lub podpisuje czy przedłuża kontrakt??? Poza tym MANIPULUJESZ: kontrakt nie był na lekarza tylko na ORDYNATORA. Lekarzem mógłbyś być nadal, ale dla Ciebie to za mało - Ty koniecznie chcesz być ORDYNATOREM! W wieku 68 lat. Dożywotnio? Może i lekarzem jesteś świetnym ale niekoniecznie ordynatorem. Lekarz jest od leczenia, ordynator jest od zarządzania. A co, nie ma młodszych i lepszych i od Ciebie do zarządzania szpitalem? Może zgłoś do Brukseli i wyprowadź ludzi na ulice. I na koniec: skoro jesteś takim świetnym lekarzem to po grzyba pchasz się do polityki i tam się marnujesz? Tym bardziej że lekarzy na całym świecie jest brak. Na pewno inne szpitale będą się biły o ETAT dla Ciebie. Etat, bo nie pracę. Bycie posłem zabiera dużo czasu...Ergo: nie da się być świetnym na dwóch stołkach jednocześnie. Albo rybka albo akwarium... "Przyznam, że całkowicie nie spodziewałem się interwencji Rzecznika Praw Obywatelskich i mile mnie to zaskoczyło". Jasne... Jeszcze została ulica i zagranica...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jako ksiądz proboszcz będę dzisiaj na tej manifestacji . Jestem murem za Haidarem !!! Na tej manifestacji oblecę też z tacą i będę zbierał pieniążki na ofiarę . Więc proszę dawać tak po 50 zł , 100 zł , 200 zł. Proszę nie żałować pieniążków bo my księża jesteśmy biedni , nie mamy za co żyć i często przymieramy głodem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojciec 11 minut temu ; to super ordynator byłby dzieciakom pomagałby poprzez relacje na IG czy poprzez e-mail ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolek już szykuje marsz na Białą Podlaską
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam wybrał inną drogę a teraz płacze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno mężczyznę poznaje się po tym jak kończy. Wstyd Haidar!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak reaguje nadzwyczajna kasta jak pozbawia się ich stanowisk które myśleli ze im się należą dożywotnio od razu wielkie larum w mediach bo ich upolitycznionego misia zwolnili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w przypadku pilnej potrzeby to gdzie należy poszukiwać na: Wiejskiej, Marszałkowskiej, Wiertniczej, Placu Powstańców Warszawy, Woronicza, Pięknej etc.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdecyduj się chłopie - jak można wykonywać dwa zadania równocześnie bez uszczerbku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...