Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W prywatnym gabinecie można brać datki oficjalnie . Po cholerę mu państwówka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma żadnych fizycznych możliwości połączenia posłowania w Warszawie z ciągłą opieką nad pacjentami.
Z tym poglądem zgodzą się wszyscy, chyba, że ktoś wierzu w jakąś bilokację (równocześne znajdowanie się w dwóch miejscach).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przywykliśmy już do tego, że wszystko musi być w rękach pisowskiej sekty. Bez względu na wysokie kwalifikacje merytoryczne, jeśli nie wyznajesz kurewskiej, pisowskiej linii, musisz uchodzić w siną dal. Toleruje się głupców ale wiernych ideologii sekty. Mamy mnóstwo takich przykładów, począwszy od góry do najniższego szczebla władzy. Możesz być złodziejem, kłamcą , tryskać głupotą, ale jeśli słuchasz się paranoika politycznego to jest ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politycy PiS nie wahają się usuwać najlepszych specjalistów narażając przy tym dobro pacjentów. Jak można mieć w sobie tyle podłości? Przecież w identyczny sposób zniszczyli już stadninę koni w Janowie, a tu w grę wchodzi życie dzieci !    Przecież życie nienarodzonych było dla nich tak ważne, że kazali matkom rodzić nawet dzieci, które wiadomo było że umrą zaraz po porodzie.
Człowieku, puknij się w głowę. Haidar nadal jest lekarzem, ponoć świetnym, może leczyć dalej w tym samym szpitalu. Nie będzie ordynatorem, tzn. będzie jeśli wystartuje w konkursie i go wygra. Gdzie tu narażanie życia pacjentów? Mnie to wyglada na klasyczne strzelenie focha - będę ordynatorem, albo nikim. Życie zna takie przypadki niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to Bodnara obchodzi? Dyrektor szpitala odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie podległej mu placówki i może robić przetasowania w kadrze jak uważa za stosowne. Tym bardziej ze nie zwolnił go z pracy tylko ,przeniósł na inne stanowisko. Temu RPO już całkiem szajba odbija.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby tak każdy kto traci posadę mógł zrobic taki dym to by było piękne. Poza tym jeśli został zwolniony niezgodnie z prawem czekam na pozew i roztrzygnięcie w sądach a nie bicie piany i manipulowanie pt.jaki to ja jestem pokrzywdzony. W Polsce co chwilę ktoś traci pracę i jest w o wiele gorszej sytuacji niż Pan Doktor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poznalem Haidara i jego rodzine jak przcowali w Libii w krolewkim miescie Beyda.Cieszyli sie dobra opinja lekarzy co leczyli i pomagali pacjentom arabskim.Nasze rozmowy byly malo polityczne gdyz Syria,Libia jak i Polska zmienialy swoje miejsce na ziemi.Po skonczonych kontraktach wrocilismy do kraju a Riad do Bialej skad pochodzila byla studentka akademii medycznej w Lublinie.Jak mi wiadomo Haidar dalej leczyl dzieci a pozniej polityka pomieszala szyki i za swoje zaslugi zostal poslem ze swojego okregu.Nie mam pojecia ale mi sie wydaje,ze lepiej jakby leczyl dzieci a polityke zostawil na uboczu.Poprostu pobladzil i musi wybrac co bedzie lepsze.Wypada tylko wspolczuc,ze sam sobie zaszkodzil a winnych nie widac.Poltyka nie zawsze sie kojarzy z dobrocia tylko niszczy wrogow zeby byc lepszym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest bardzo dobrym lekarzem, uważam że też i uczynnym człowiekiem. Ale po co mu ta polityka ?. To zawsze doprowadza do jakiś zgrzytów, medialnej nagonki, szumu który już nie jedno "dobre imię" zmieszał z błotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYSŁAĆ DZIADKA NA EMERYTURĘ ,NIE BĘDZIE BLOKOWAŁ MIEJSCA MŁODSZYM !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Posłowi w grudniu skończył się kontrakt, zaproponowano wice ordynatora, TEN odmówił. Ergo, lewackie media i jooreczek od zbióreczek KRĘCĄ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego w urzędach tyłu obecnych polityków na urlopach bezpłatnych. To już jest akceptowalne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzieci wojny w Syrii czekaja na pomoc  !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram POLAKA.trzeba zmian aby wnuki byly szczesliwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie muszą zacząć myśleć ,bo popierają syryjskiego cwaniaka,ktory ciągle szuka pieniędzy a nie pracy. On pracowac nie chce ,on chce byc sowicie wynagradzany,bo to mu kiedyś obiecano za czasów PZPR-ZSL,kiedy był ich aktywista.Chciał byc posłem to został jako zdrajca partyjny i niech się weźmie do pracy jako poseł,bo jednym i drugim to się nie da być dobrym.No chyba,że w Syrii??? Dyrektor musi byc stanowczy,bo nie może mieć cwaniaków,tylko solidnych pracowników!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie muszą zacząć myśleć ,bo popierają syryjskiego cwaniaka,ktory ciągle szuka pieniędzy a nie pracy. On pracowac nie chce ,on chce byc sowicie wynagradzany,bo to mu kiedyś obiecano za czasów PZPR-ZSL,kiedy był ich aktywista.Chciał byc posłem to został  jako zdrajca partyjny  i niech się weźmie do pracy jako poseł,bo jednym i drugim to się nie da być dobrym.No chyba,że w Syrii??? Dyrektor musi byc stanowczy,bo nie może mieć cwaniaków,tylko solidnych pracowników!
 Ludzie nie podniecajcie się to jest sprzeczka w rodzinie: Chodziński - dawne PO, Haidar - obecne KO. Dla mnie sprawa prosta nie ma znaczenia wiara, ważne żeby być proboszczem. Jeszcze ze dwa lata i Broniewicz przejdzie do PIS, a KOD zostanie z ręką w nocniku, chyba że jeszcze przytuli z 10 tysi. Mogą po mordzie nawet dostac ale to sie im opłaci - jak Michnikowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest normalne fizycznie dzielić stanowisko ordynatora i posła, bo była to fikcja, przecież pensje ma tą samą i jest lekarzem specjalistą dalej, zwolniony nie został. Ma 68 lat - emeryt. NIKT GO Z PRACY NIE ZWOLNIŁ, MOŻE PRACOWAĆ JAKO LEKARZ SPECJALISTA DALEJ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sldowski prezent od assada seniora ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...