Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A propagandyściy sieją ferment , że Biała Podlaska murem za Haidarem. Pytam się kto ? Ta niewielka grupa ? Haidar się chwalił , że wyleczył dziesiątki tysięcy , wychodzi więc , że rodzice małych pacjentów olali ten polityczny wiec. Broniewicz w szoku , po tak nędznej frekwencji ? I co misiu, nie udało się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Balony rozdali , ale komedia . Meblarz powinien jeszcze pokazać jak się balona nakłada , publicznie . Cały bialski PiS się śmieje do rozpuku. U kolegi było więcej osób na weselu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nikt nie podarował doktorowi osiodłanej kozy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owsiak mówi "Widzi Pan, jaka jest reakcja Polaków, nie tylko z Pańskiego miasta - Białej Podlaskiej". Jaka reakcja Juuureczku ? Co ty bredzisz ? Miało być cztery tysiące osób, a kto był , to widział ile tego było. Cała akcja to totalna porażka jej organizatorów . Platforma na kolanach ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny ten narod. Przeraza, ze glupota postepuje, ze nic tych ludzi z prawicy nie nauczylo, nawet historia. Dalej zgrywaja "zbawcow swiata", nadal tkwia w przeswiadczeniu, ze sa przedmurzem cywilizacji. Spojrzcie na czym zbudowaly swoja potege polityczna, ekonomiczna czy militarna inne narody. Sila - u nas warcholstwo. Pracowitosc, oszczednosc - u nas hulaj, pij, pie...rz robote, jesc, pier...lic, nie zalowac, bida musi pofolgowac.... Rozwaga, madrasc, dalekosiezna polityka - u nas "jakos to bedzie, my z synowcem na przedzie.." Ze tez jeszcze Pan Bog jest cierpliwy, bo jak to mowil Pawkak winen zejsc z krzyza I przyladowac z bekhendu....to moze by oleju we lbach przybylo...
 Witia nie pisdi idi ty w pisdu i wodku sie napij. Niech każdy patrzy na swoje blędy i ty ruski trolu zajmij sie swoim narodem rabów, moczymordów, gwałcicieli i ruskiej mafii. Nowy rok pora onuce zmienić bo kacapem jedzie aż od Petersburga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PeOwskie dziady chciały zrobić w białej kolejną prowokację przed wyborami prezydenckimi, ale ludzie z tego regionu, to nie ciemnota. Nie lewackim knórom, Bóg , Honor i Ojczyna zawsze górą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie się podział Schetyna i Borys Budka ? Szukałem i nigdzie go nie widziałem . To tak się popiera doktora ? Wstyd !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pani w zielonych ciżmach z Zdz też jest ? Hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pani w zielonych ciżmach z Zdz też jest ? Hahahaha
 I szmaciarze z KODu , podobno jak ich atresztuja to sędzia obiecał po 5000 odszkodowania.Towarzysze z PZPR , paru ubeków, a prezydęt zamiast sie szlajać po politycznych demostracjach do roboty sie niech weżmie, kolejny rok mija a jedyne co zrobił to podniósł opłaty. Broniewicz a ciebie na co leczył Hajdar od tego są inni specjaliści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak dalej będzie obywatelscy koalicjańci, pozagryzają się wzajem. I oto chodzi :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z przykrością stwierdzam że bialczanie olali ten mur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PeOwscy prezydenci nie chodzą do pracy żeby pracować, tylko żeby pobierać wysokie wynagrodzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no Panowie nie tak miało być ! Co to było ? Kto za to beknie ? Meblarz znowu dał ciała na mieście. Takie siły zaangażowaliśmy, telefony się grzały, ulotki, banery , media społecznościowe, nie oszukujmy się miała być draka . I co wyszło ? Blada doopa . Już PiS z nas drwi. Ludzie , ci niewdzięczni ludzie z Białej zamiast przyjść to pojechali po pracy na miasto i domów . Wszystko spartolone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... runął już ostatni mur... I nie podniosą go, czerwonymi balonami, runął już ostatni mur... :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedzialność nakazuje by 68 letni człowiek nie obsadzał kilku odpowiedzialnych stanowisk w oddaleniu 150km. Owsiak nie jest odpowiedzialnym człowiekiem. To lewacki oprycznik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojna w Syrii wciaż trwa ! Syria  czeka na dobrych lekarzy  !  wiele szpitali nie funkcjonuje  bo nie ma lekarzy,   koncza sie fundusze humanitarne , zoacz posłuchaj  -  Wojna w Syrii. Rodzina Rodzinie 2019  -   ***s://***youtube.com/watch?v=zMyawNW7TrA  trzeba też pomagac dzieciom syryjskim nie robic meczennika z siebie bo kontrakt wygasł  a dieta poselska nie wystarczy na utrzymanie ?       Polski Caritas pomaga dzieciom syryjskim  którym dziecinstwo zabrała wojna , gdyby w tej sprawie były manifestacje pod szpitalem to ja rozumiem. Oddaje dietę poselską dzieciom s w Syrii z pracy posła   cyt. ws. " Te bezbronne dzieciaki syryjskie , które nawet nie wiedzą o co chodzi i dlaczego, jakie one mają takie okrutne dzieciństwo... ludzie dorośli, którzy mimo wszystko próbują zaczynać od zera, w tej całej ruinie, stratach, bólu i żalu. Skąd oni biorą silę, ja nie wiem.. Jak widzę takie obrazy, to wstyd mi sama przed sobą, że jeszcze potrafię czasem narzekać.. " i chcę pracować jako ordynator w szpitalu  dla swojej rodziny to byłoby po ludzku !  gdyby Orkiestra Światecznej pomocy coś chciała zlicytować lub przekazać na dzieci np. z Allepo to rozumiem ale mieszac sie do układania pracy w szitalu,   to już za wiele.Chyba że układ sie wytworzył przez te 20 lat wzajemnej adoracji  to złotówki nie dostaniecie wiecej od wielu ludzi , żeby się tak zarzadzać, zadzierać Podajcie ile bieże fundacja a za ile kupuje sprzet, ile kosztuje serwisowanie zakupionych przez WOSP urzadzeń bedacych na oddziale nenatologii w Białej  P>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzban platformerski LitwiniUK niestety nie zrobił nic miały być tysiące a wyszło blado - tak po kodziarsku mimo że Juras się zaangażował 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
$ Grodzki $ z platformy przyjechał ??? Koperty były ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdradził Lewicę ! Był w SLD ! Lewica pamięta ! Zdradził Lewicę! Koniunkturalista przeszedł do platformersów wiadomo że nie będzie miał czasu będąc posłem . Radnym można być, ale posłem nie, bo poseł często w sejmie siedzi 1/2 miesiąca a radny zazwyczaj średni 1 dzień w miesiącu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest normalne fizycznie dzielić stanowisko ordynatora i posła, bo była to fikcja, przecież pensje ma tą samą i jest lekarzem specjalistą dalej, zwolniony nie został. Ma 68 lat - emeryt. NIKT GO Z PRACY NIE ZWOLNIŁ, MOŻE PRACOWAĆ JAKO LEKARZ SPECJALISTA DALEJ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...