Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Niewątpliwie niesłuszne zatrzymanie". Działacz KOD dostał zadośćuczynienie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 grudnia 2019 r. o 14:17 Powrót do artykułu
I znowu o tych baranach. A sztandar ludu się cieszy bo ma o czym pisać. Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli kto zapłaci te 4 koła,policja czy MY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"na KODziarza" - nowa metoda dojenia podatnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wspólnie z P.O.P. PZPR i Kołem Adwokatów ZSL organizowane są zebrania poświęcone tematyce politycznej (!!!). Udział w tych zebraniach biorą znani działacze społeczno-polityczny (!!!) jak m.in. tow.tow.Dąbek i Zgrzywa. Członkowie Koła, poza pracą w ramach samego Koła, biorą także aktywny udział w działalności społeczno-politycznej w innych organach 1 instancjach. I tak, kol.adw.Gostkowski jest radnym MuN i  członkiem Komisji tejże Rady. Kol.adw.Kośoiołko jest przewodniczącym Woj.Komitetu o zasłużonych działaczy i społeczników należą n.in.kol. Banaszkiewioz, Wnuk i Filipowski  najbliższej kadenoji  Koło zamierza coraz bardziej uaktywnić swą działalność i obejmować swym oddziaływaniem      jak najszersze kręgi adwokatów i aplikantów adwokackich" - SPRAWOZDANIE z działalności organów Izby Adwokackiej w ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debilny zarzut człowiekowi postawiono. Znieważenie pomnika. Czy pomnik się skarżył, że został znieważony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OTUA! OTUA! Nadzwyczajna kasta hoduje lewicowe święte krowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci , uważajcie i na mnie . Nie chcecie mieć kłopotów z prawem podczas rewizji mojego mieszkania , to omijajcie go z daleka . Jestem z KOD-u .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To na Tych co staną naprzeciw Równym glina ma lepsze środki niż zatrzymanie. Wali Ich pałami, leje jak za Jaruzela wodą i strzela z gumowych kul. No ale Ci wg gliny i POkrak to faszyści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Redaktor, czy osoba decydująca o zatrzymaniu (policjant bądź prokurator) została już awansowana przez Pana Zbyszka? Bo jeśli nie, to trzeba się szybko upominać o awans! Taki debeściak wśród śledczych nie może marnowac się w takiej dziurze jak Biała Podlaska. Wiceministrem Sprawiedliwości powinien zostać, akurat są wakaty po Piebiaku i warchole a może nawet po (byle)Jakim Patryku- doktorze sztuk walki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ale przed sądem powiedziałem, że mam zaufanie do bezstronności sądu i zaakceptuję kwotę którą mi przyzna – zaznacza działacz KOD." To już wtedy wiedział ze coś sond mu przyzna? Soki sondzie nie może być tak że ktoś sobie włazi na pomniki. Każdemu kto wejdzie 5 tyś i więcej ma nie wchodzić. Jak z takiego pomnika kodomita spadnie to co wtedy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ze swych podatków to Nie będę płacił tych (4 tys. zł) pieniędzy. Nich tą kasę zapłaci Komendant jednostki Policji - która złamała prawo. Jak tam rządzi to też odpowiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci którym wyrok sądu się nie podoba ---- stańcie na chwilę by myśli uspokoić i pomyślcie!!!!! Czy naprawdę podoba się Wam bezprawne i bez podstawy zatrzymanie przez policję a następnie nad rankiem zrobione przeszukanie w Waszym domu. Przecież jutro może to i WAS spotkać. Może nikt nie zaprotestuje bo się będzie bał???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pracownika zwolniono niesłusznie z Casto to w imię czego. Tym się sąd nie zajmuje. Przewodniczącego związku broniło prawo a on sam niczego złego nie uczynił. Domagał się uczciwego traktowania wszystkich pracowników i za to został pozbawiony pracy i dochodów. Tym nie zajmują się media, sąd, Inspekcja Pracy oraz wszelkie instytucje do tego powołane. Dziwne są te czasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak soki sundzie, prawidłowe ubranie pomnika w koszulke otua powinno wyglądać tak: 1. kodomici wysyłają pismo do rządzących ze chcą zamanifestować swoje niezadowolenie poprzez ubranie pomnika w koszulkę. 2. Ustalają że pomnik ubierze firma do tego wyspecjalizowana której to pracownicy mają wszystkie badania lekarskie wraz z wyskokościowymi. 3. Czas trwania protestu i tutaj sobie napiszcie dzień, dwa tydzień ile tam chcecie. 4. Po ustalonym terminie kodomici doprowadzą pomnik do stanu z przed protestu. 5. Jeśli tego nie zrobią w czasie 15 minut po upływie terminu zapłacą karę urzedową w wysokości 100 000 zł a miasto na koszt kodomitów usunie wszystko z pomnika. Tak soki sundzie jak się nie zna prawa nie powinno się orzekać.Jak napisałem wcześniej 5 tysi dla każdego oraz koszta doprowadzenia pomnika do pierwotnego wygladu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młlodzieżówka KOD? Stare komuchy aż miło popatrzeć jak warują, jeszcze pał by się przydało parę zasadzić żeby pamięć wróciła :).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszni stetryczali komuniści i lewactwo wyleniałe, zahłysniete zboctwami zachodnimi i pseudodemokracją, gonic to aż po Ocean
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale zenada :-) chlopa w szpitalu lekarze zabili a zone dali odszkodowanie 500zl. Tu jakiegos darmozjada zatrzymala policja I 4000zl odszkodowania. To sa wlasnie te sprawiedliwe sądy ktorych tak bronia. W ramach wdzięcznosci. Jak spalili kukielke jakiegis parcha to trza bylo isc siedziec wedlug sądu,bo to wielkie przestepstwo bylo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci którym wyrok sądu się nie podoba ---- stańcie na chwilę by myśli uspokoić i pomyślcie!!!!!  Czy naprawdę podoba się Wam bezprawne i bez podstawy zatrzymanie przez policję a następnie nad rankiem zrobione przeszukanie  w Waszym domu.  Przecież jutro może to i WAS spotkać. Może nikt nie zaprotestuje bo się będzie bał???????
 Nie podoba mi się bezKODstawne włażenie na pomnik i wieszanie na nim jakichś szmat. Jak widać niektórzy są za to jeszcze wynagradzani. Mnie to nie spotka bo nie mam zamiaru włażenia na POmniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po mordach widac ich smutek ze zostali pozbawieni ubeckiej emeryturki. Wiec łażą I dra ryja w tych smiesznych koszulkach co najwiekszy konfident Polski boleslaw wałęsa tak reklamuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hura kabareciarze górą gdzie te wolne sądy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...