Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Musimy pomóc temu młodemu człowiekowi.Ludzie proszę pomagajmy,Kamil nosząc mundur pewnie też dużo dał (i będzie dawał)naszemu społeczeństwu.Lubelszczyzna potrafi się zjednoczyć w takich momentach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba Pomóc temu chłopakowi .Jakby to był mundur policyjny to ani grosza by nie dostał ale żołnierzowi , funkcjonariuszowi Straży Granicznej , Straży Pożarnej czy innemu mundurowemu tak!!!!!!!!! Policjantowi nawet grosza bym nie dał . Na kościół i księży bym dał a policjantowi nie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no panie BŁASZCZYK do dzieła żołnierz w potrzebie a gdzie jego dowódcy??? przełożeni ??? na mszy chyba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak MON dba o swoich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie można wpłacić pieniądze? Chcę pomóc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety żyjemy w takich czasach, że nie każda metoda leczenia jest powszechnie dostępna a postęp w medycynie jest ogromny. Dlatego dajmy Kamilowi szansę by dalej mógł cieszyć się życiem a rodzina nim. Jako zolnierz szedł do służby by służyć ojczyźnie i nam wszystkim. To naprawdę jest służba pełna wyrzeczeń i niedogodności wymagająca ciągłego doskonalenia i szkolenia się. Nie każdy ma predyspozycje by zostać żołnierzem. Wpłacajcie każdą kwotę. Dajmy mu szansę na życie. Czołem Kamilu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam tylko takie małe pytanie. Czy Polska jest krajem Trzeciego Świata, że trzeba leczyć się za granicą? I niech nikt mi nie wmawia, że nie ma pieniędzy. Dla Rydzyka są miliony, na kapelanów we wszystkich plutonach wojska i komisariatach policji jest kasa, ciężkie miliony. Na lekcje religi które są niczym innym jak opowiadaniem bajek są ciężkie miliardy. A na leczenie Polaków i jeszcze do tego żołnierzy, którzy sobie zasłużyli no to jak mało kto, nie ma kasy? Dajecie się doić pasożytom w czarnych sukienkach to potem musicie żebrać o coś co się po prostu należy. Hańba, hańba, po trzykroć hańba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...