Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Teren prywatny" przy wjeździe na parking. Miasto idzie na rękę właścicielowi sklepu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 września 2019 r. o 10:13 Powrót do artykułu
Dziennikarze lub sami obywatele zainteresowani niech sprawdza kim jest właściciel prywatnego państwowego terenu i kto go lansuje i broni To niestety jest Polska większość polityków przedstawicieli władzy wykonawczej sądowniczej i ustawodawczej rżnie ten naród na prawo i lewo z powodu braku lustracji która z całych sił blokował jegomość Wałęsa. Teraz mamy pokłosie tego cocjalistycznego -komunistycznegi bajzlu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za samo podszywanie się pod właściciela terenu publicznego (czyli za bezprawną prywatyzację) powinna być surowa reakcja. Skoro teren znajduje się w pasie drogi publicznej, to zarządca tej drogi powinien naliczać opłaty za zajęcie pasa drogpwego. Brak naliczania tych opłat należy zgłosić prokuraturze - z uwagi na podejrzenie popełnienia przestępstwa: niedopełnienia obowiązków lub nienależytego zajmowania się powierzonym mieniem publicznym. Urzędnicy powinni ponieść surową odpowiedzialność za łaszenie się do prywaciarza. W takiej sytuacji propozycję trybu bezprzetargowego należy zgłosić do CBA. Odrębnym zagadnieniem jest uczciwe rozliczenie nakładów prywaciarza na udostępniony mu teren publiczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto. Sprawdzić czy przypadkiem to. Nie kolejny bialski przedsiębiorca który wpłacal na kampanie litwiniuka.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to pan Broniewicz? Czemu siedzi cicho i nie krytykuje tego co się dzieje w Białej ⁉️
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś zaparkowałem tam samochód i poszedłem w innym kierunku niż sklep to wrzeszczał za mną że to tylko dla klientów sklepu. Więc jak to jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro stoi tam tablica wprowadzająca w błąd mieszkańców, a urzednicy nie zareagowali to może to rodzić niedopełnienie obowiązków .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Wie ktoś na jaką umowę zatrudnia ludzi ten właściciel sklepu ? Czy ludzie u niego mają umowę o pracę  na czas nieokreslony . Czy ludzie mają płatny urlop 21 lub 26 dni , tym 4 dni urlopu na żądanie , które można wziąc w każdej chwili inwormując szefa telefonicznie nawet 1 minutę przed rozpoczęciem pracy. Czy jest przestrzegany 40 godziny tydzień pracy ? Czy za pracę po godzinach ludzie mają płatne 100% extra ? Czy ludzie mają premię ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie do Litwiniuka i Broniewicza : czy mogę postawić tablicę przy miejskim parkingu tablicę informacyjną , że to mój teren tzn. prywatny bez konsekwencji ? A mam taką ochotę to zrobić na Piłsudskiego .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem wiem ...pracuje tam naście lat ...I mamy premie tzw uż nadgodzin nie ma a jak już wypadną to płatne oprócz tego dodatki za staż za brak absencji chorobowej bony na święta ...wkurza mnie jak ktoś kogoś linczuje a pojęcie nie ma jak jest wewnątrz ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale lament nad Litwiniukiem i Broniewiczem. A takie pytanko a kto był wtedy gospodarzem? Nie dyzmuś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gościa. Wiceprezydentem był Litwiniuk, popierający w pełnej rozciągłosci Stefaniuka. Nie wnosił żadnego sprzeciwu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dix ; ej przecież bober nigdy nic nie wiedział
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa prosta do rozwiązania, ukarać właścieciela sklepu, znacjonalizować majątek, sprzedać teren pod supermarket. Proletariusze wszystkich krajów łączcie się! PS. Postawić tam pomnik Karola Świerczewskiego- niechaj bialska lewica i ten któremu zawsze serce bije po lewej stronie ma gdzie składać wieńce, choćby 17 września kiedy komunistyczni przyjaciele, od tyłu wkroczyli bronić naszych komunistów przed faszystami Adolfa H. Tak jak niedawno putinowska zielona hołota broniąc swoich obywateli, zaanektowała ukraiński Krym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro ta tablica stoi tam bezprawnie to należy ją wyrwać z korzeniami , nasrać na nią i zanieść ją do sklepu ha ha ha ha ha ha ha . Należy też podnieść składki ZUS , i podatki dla przedsiębiorców sklepikarzy . I tak ludzie w większości robią zakupy w marketach . A jak się nie podoba prowadzenie własnej firmy , i płacenie większych podatków i ZUS-u to niech zamykają własne działalności i idą na kasę do Biedronki lub roznoszą ulotki .Nie będą płacić dużych podatków i ZUS-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś zaparkowałem tam samochód i poszedłem w innym kierunku niż sklep to wrzeszczał za mną że to tylko dla klientów sklepu. Więc jak to jest?
 Idź pod Społem : D - to tam "Cieć" pilnuje, Szpital ma za mało parkowania. To sklep który się broni z bardzo silną konkurencją naokoło samSp i trzy sieciowe drogerie spożywcze. Droga jest niewłaściwie przebudowana, a parking mały. Tylko konkurencja, może mieć interes w utrudnianiu temu sklepowi.  Jakiś jeszcze parking powstał za prywatne środki, na miejskim gruncie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największy problem jest właśnie z parkowaniem w tej lokalizacji. Spowodowane jest to tym że bardzo duża liczba ludzi przyjeżdza do szpitala i staje gdzie się tylko podoba bo przecież szpital ma zbyt mały parking aby pomieścić tam samochody lekarzy, pielęgniarek innej obsługi oraz osób odwiedzających chorych. Do tego najlepiej jak ktoś za miasto ułoży kostkę na parkingu, zadba o to miejsce i jeszcze będzie płacił za wynajem gruntu, a i tak psy na nim będą wieszać bo jest tablica. Są plusy i minusy. Sklep istnieje tam od kilkudziesięciu lat, ma mega bogaty wybór towarów, ale i zatrudnia sporo osób, parking jest mu niewątpliwie potrzebny, ale kiedy by tak mieszkańcy bloków i osoby, które idą na dłużej "jako pacjent" do szpitala zostawią samochód na parkingu na tydzień to już nie będzie tak kolorowo. Parkingi dookoła są pozastawiane właśnie takimi samochodami pacjentów. Pod blokami Zgody, przy Okopowej, na Jana III Sobieskiego, 75% samochodów to samochodów to te "Szpitalne" i wraca człowiek z pracy i hulaj duszo piekła nie ma szukaj miejsca parkingowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...