Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tej meblarzu ty coś potrafisz oprócz tego narzekania? Kiedy zrozumiesz że 90% mieszkańców ma z ciebie ubaw jak i tych oszolomow którzy piszą wszędzie to samo (mal&ga alhoholiczka,mario ćwierć mózg, ro:acin kiedys pracował w Banku i go wyje//li,wiesniak z cicibora i ten janusz biznesu spod rywala) ten ostatni składał podanie o mieszkanie plus ale nie zaklasyfikował się nawet na listę rezerwowa. I buraku mie obrażaj ludzi gadając alternatywy 4. Przysięgam jak będą dzieci śmiać się z mojego dziecka w szkole to Bedziesz przepraszać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi nikt do czynszu nie dopłaca i mieszkania nie dał. A kupiłem je na kredyt we frankach bo nikt nie chciał mi dac w złotówkach i teraz po 10 latach spłacania mam 100 tysięcy kredytu więcej niż brałem. Oto pisowska sprawiedliwość. Przepraszam Wszystkich że głosowałem na tych oszustów. Bezprawnych i Niesprawiedliwych. Już więcej tego błędu nie popełnię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość 6 minut temu zarabiasz w złotowkach to i zadluzaj się w tej walucie. Trzeba być ameba umysłowa żeby brać kredyt w walucie obcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
90% mieszkańców to śmieje się z takich gości jak ty - bez matury gdzie czytanie ze zrozumieniem to abstrakcja, nie wspominając o ortografi. Mam nadzieję że w szkole nie będą się śmiać z twojego dziecka tylko z ciebie ćwierć mózgu. Życzę ci dużo szczęścia, bo naprawdę go potrzebujesz 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie ma jakiegoś bata na tego broniewicza i reszty cwaniaków z białej samorzadowej, którzy uważają, że mogą bezkarnie rzucić w przestrzeń publiczną każde kłamstwo i ujdzie im to na sucho? Rozumiem, że idą wybory i ci ludzie chcą zaistnieć na wszelkie sposoby ale są jakieś zasady! Dość tego plucia na miasto i mieszkańców!!! Broniewicz i reszta - my mieszkańcy Białej Podlaskiej mamy Was dość!!! Nie macie nic wspólnego z pracą dla dobra mieszkańców!!! Chodzi Wam tylko o przejęcie władzy a umiejętności i pomysłów na rządzenie macie zero!!! Oprócz hejtowania, wymyślania bzdur i motania ludziom w głowach nie zrobiliście dla tego miasta nic!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile zarobil ten Muszyński w panstwowej spolce ponad 300 tys. zł? Chyba wiecej... duzo wiecej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chce mieszkania plus, nie chce 500plus nie chce 300 plus tylko chce godnie pracowac i zarabiac a nie placic mnóstwo za rachunki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grzegorz muszynski 804 tys zl z panstwowych spolek zrodlo: ***s://***psl.pl/samiswoi/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu jest 150 nazwisk i az kilkanascie z lubelskiego :o wszyscy powiazani z pis. sprawdzcie sami: ***s://***psl.pl/samiswoi/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie mieszkają a nie mają jeszcze ostatecznych umów ? To samorząd zdążył zaprojektować, zlecić i wybudować bloki mieszkalne a Pan Muszyński nie zdążył umów przygotować w tym czasie ? To jest dopiero rządowa sprawność ! Ciekawe czy wszystkim będą odpowiadały warunki? Jak warunki będą słabe, to każdy będzie mógł zrezygnować z wykończonego przez siebie mieszkania.... Dobre, nie ma co !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaklamani oszukuja tylko pod siebie robia i takie to obietnice mamy ze mieszkania i tak nigdy na własnosc nie przejda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Figi : gdzie można Ciebie spotkać ?. Poczytam Tobie super super książke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest kolejny przekręt pisiorow..ile jeszcze takich przekrętów.??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Pana z kredytem. Za przeproszeniem, co ma PiS do pańskiego kredytu? Wiedział Pan jakoe jest ryzyko, chciał Pan wyjść na "rekina biznesu", a został Pan z "ręką w nocniku". To pańska decyzja że wziął Pan taki kredyt. I proszę od naszych podatków się odsunąć. Nie chcę nikogo sponsorować, ani tych z 500+, z mieszkań +, ani innych socjalistycznych plusów... Jak glosujecie dalej na takich idiotów pokroju PiS czy PO, to czego sie spodziewacie? Dalej brnijcie w tym gównie zamiast zmienić coś radykalnie. Nie pozdrawiam jałmużników!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie umowy ? Przecież lokator, i nie będę tu wymieniał nazwiska twierdził , że wszystko już jest w umowie. Nie tylko zresztą on. Muszyński się myli, czy lokatorzy nie wiedzieli co podpisywali i co im dano di ręki ? To się nadaje na serial.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro oddajemy dom, który odtąd będzie waszym domem. Proszę żebyście o tym pamiętali w trakcie codziennej eksploatacji. Byłoby fałszywą skromnością gdybym pominął tu rolę naszej pani prezes ZGL, nawet he, he, własną rolę. (Rozlegają się brawa.) Ci, którzy otrzymali mieszkania uważani są za szczęśliwców, a to nieprawda. Nasza wytężona praca, godziny spędzone nad analizą dokumentów sprawiły, że nie szczęśliwcy a ci, którzy na to w pełni zasługują mieszkania otrzymają.Klucze dawali?A co, to ważne?Najważniejsze. To znaczy, że się dogadali z usterkami, wykonawca z inwestorem.Proszę o spokój!A teraz pozwólcie, że wręczę ten oto symboliczny klucz od waszego domu gospodarzowi miasta i rodzinie ... Dawać tu szybko tą rodzinkę! Korzystając z okazji chciałbym zapytać, co się dzieje z tymi umowami o dojściu do własności ? Nie, nie. To później.Co to znaczy później?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Gościu" wziąłeś kredyt we frankach bo chytry k... z Ciebie, jak odsetki płaciłeś na poziomie 1,3% to rżałeś radośnie z frajerów co złotówkowe brali ... a teraz mniej więcej się wyrównało, i bez napinki złotówkowe zawsze było łatwiej dostać, chyba że naginałeś dochody żeby więcej kasy wyrwać niż możesz spłacać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że to osiedle będzie pod szczególnym nadzorem prezydenta. I będzie świecić przykladem w całym mieście. Powstanie jakiś klub lokatora, chór i kabarety.   Będą festiwale, pokazy, różne okazje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa a za 26 lat przed wyborami władza da wykupić za 1 zł mieszkania tym co nie płacili za wykup w czynszu a reszta co płaciła stanie się frajerami. Już to przerabialiśmy w spółdzielniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do dzisiaj o 16:21  Analfabeto odmienia się "książkę"! Ani pisać ani czytać. A co ? Biala Samorządowa cię obraziła ? Przez co ? Że mówi prawdę i zdejmuje lukier z tego pączka jakim jest Biała ? Ty jesteś bałwan więc nie zrozumiesz i tak! Wielu z Was uważa że Broniewicz jest nie wybieralny ? Ale z tego co wiem Biała Samorządowa to nie tylko Broniewicz. Co jak co ale swoimi działaniami przydusili Stefaniuka do spotkań i działań w temacie Alternatywy 4. Bo tak to by dalej ludzie byli dymani 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...