Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny przeciwny żłobkom. Uważa, że lepiej wydawać pieniądze na drogi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 marca 2018 r. o 15:05 Powrót do artykułu
Pogonić takiego radnego! Co za wstyd dla PiSu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy myślę, że PiS naprawdę osiągnął już poziom skrajnego debilizmu w swoich pomysłach na urządzanie nam życia, to zaraz znajdzie się kolejny przedstawiciel tej partii, który dowodzi mi, że się myliłem. Skąd oni biorą takich ludzi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sławomirze, co z ulicą Ceglaną? Chcesz stracić głosy mieszkańców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Sławomirze, co z ulicą Ceglaną? Chcesz stracić głosy mieszkańców?
 Ha ha ile tych głosów ta ceglana wygeneruje? 10? to już lepiej parking pod blokiem wybudowąc, przełoży się hna większą ilość głosów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bumbo napisał:
undefined napisał:
Sławomirze, co z ulicą Ceglaną? Chcesz stracić głosy mieszkańców?
Ha ha ile tych głosów ta ceglana wygeneruje? 10? to już lepiej parking pod blokiem wybudowąc, przełoży się hna większą ilość głosów.
 Spokojna Twoja rozczochrana. Już się ziutex, działacz społeczny od "Południowego Podlasia" przekonał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić” czyli o aktualności myśli J. Piłsudskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bunt w bandzie ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dostają 500 + niech siedzą w domu i wychowują dzieci na porządnych Polaków i obywateli....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Bunt w bandzie ?.
 Potocki to zadżumiony ideowiec. Ślepo podąża za pisowskim mułem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idea chłopaków to SKOK na kasę. Pozdro dla podlaskich Klintoniuków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...