Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radzyń Podlaski: Hakerzy zaatakowali posła

Utworzony przez ASDERT, 12 marca 2011 r. o 17:45
BURAKÓW Z SEKTY PiS JAK NIE DA SIĘ INTERNETEM TO KOSĄ ALBO PIŁĄ, TRZEBA TĘ BANDĘ WYPLEWIĆ Z ŻYCIA POLITYCZNEGO I SPOŁECZNEGO RP, BO TO NAJGORSZY SZKDONIK OD CZASÓW LPR ALBO AWS!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Pośle,proponuję napisać do samego Papieża!Poza tym radzę się po prostu rozpłakać!Jurek bądź że wreszcie facetem!Litości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ASDERT napisał:
BURAKÓW Z SEKTY PiS JAK NIE DA SIĘ INTERNETEM TO KOSĄ ALBO PIŁĄ, TRZEBA TĘ BANDĘ WYPLEWIĆ Z ŻYCIA POLITYCZNEGO I SPOŁECZNEGO RP, BO TO NAJGORSZY SZKDONIK OD CZASÓW LPR ALBO AWS!!
masz baranie peło przy korycie i cukier po 5 zeta, a to dopiero początek. takich infantylnych tępaków jak ty trzeba izolować od netu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ASDERT napisał:
BURAKÓW Z SEKTY PiS JAK NIE DA SIĘ INTERNETEM TO KOSĄ ALBO PIŁĄ, TRZEBA TĘ BANDĘ WYPLEWIĆ Z ŻYCIA POLITYCZNEGO I SPOŁECZNEGO RP, BO TO NAJGORSZY SZKDONIK OD CZASÓW LPR ALBO AWS!!
A ja dodam, że mamy jakieś 30% większą armię urzędników i zlikwidowane stocznie (inwestor z Kataru do tej pory nie pojawił się)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Rębek nie ma nic wspólnego z feng shui? Cały czas myślałam, że on jest specjalistą od tego i że umie robić wahadełkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wahadełko i feng shui to 2 różne rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w SZCZECINIE to POlicja szybko ustaliła adresy IP i prezydent SZCZECINA z PełO scigał internautów skutecznie za same nie przychylne komentarze ale trzeba wiedzieć " kto w PeOlsce robi za IDIOTĘ "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy tumany nie wiecie kto to hacker a kto to cracker. Na wikipedie i nie pisac bzdur tempole jedne! Crackerzy! nie Hackerzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=ldURBrEVnFg&feature=player_embedded
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wy tumany nie wiecie kto to hacker a kto to cracker. Na wikipedie i nie pisac bzdur tempole jedne! Crackerzy! nie Hackerzy!
hacker, cracker hack mu crack !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że prokuratura ustali adres IP przecież należy to do ich obowiązków a wini zostaną osądzeni za stręczycielstwo i manipulacje internetowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lun napisał:
A ja dodam, że mamy jakieś 30% większą armię urzędników i zlikwidowane stocznie (inwestor z Kataru do tej pory nie pojawił się)
To może najwyższy czas wybrać się nad morze i zobaczyć co się teraz w stoczni dzieje, stocznia tętni życiem, dziesiątki firm zainwestowały tam pieniądze i narazie im to wychodzi. Czsami trzeba przekształcić molocha,że by zarabiał. Niech Pan pojedzie i zobaczy,mówię poważnie, byłem niedawno i widziałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS to chyba kocha tego Prokuratora Generalnego, dopiero cxzytałem,że niejaka Posłanka Mazurek ma napisać do Prokuratora Generalnego w sprawie pani prokurator z Chełma, teraz ten facet straszy prokuratorem-ludzie nie bądzcie dzieciakami(robicie odwrotny skutek).Ludzie się smieją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
toples napisał:
To może najwyższy czas wybrać się nad morze i zobaczyć co się teraz w stoczni dzieje, stocznia tętni życiem, dziesiątki firm zainwestowały tam pieniądze i narazie im to wychodzi. Czsami trzeba przekształcić molocha,że by zarabiał. Niech Pan pojedzie i zobaczy,mówię poważnie, byłem niedawno i widziałem.
No, najprężniej działają agencje towarzyskie. Dobrze sie bawiłeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=ldURBrEVnFg&feature=player_embedded [/quote] [quote name='deli van toli' timestamp='1300009188' post='449682'] PIS to chyba kocha tego Prokuratora Generalnego, dopiero cxzytałem,że niejaka Posłanka Mazurek ma napisać do Prokuratora Generalnego w sprawie pani prokurator z Chełma, teraz ten facet straszy prokuratorem-ludzie nie bądzcie dzieciakami(robicie odwrotny skutek).Ludzie się smieją
Oj śmieją się śmieją. A najgorsze dla władzy jak się ludzie z niej zaczynają śmiać, bo to zawsze oznacza, że koniec już bliski...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ASDERT napisał:
BURAKÓW Z SEKTY PiS JAK NIE DA SIĘ INTERNETEM TO KOSĄ ALBO PIŁĄ, TRZEBA TĘ BANDĘ WYPLEWIĆ Z ŻYCIA POLITYCZNEGO I SPOŁECZNEGO RP, BO TO NAJGORSZY SZKDONIK OD CZASÓW LPR ALBO AWS!!
ty burak walnij sie wten pusty leb yo ci cukier podskoczy ty deb***u jeden
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...