Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

reklamacje obuwia w CITY-SPORT na Brzeskiej

Utworzony przez Obuty, 10 kwietnia 2009 r. o 16:36
Ja już nic nie kupie w City Sport dopóki ich rzeczoznawcą jest ROMUALD GŁOWNIAK, oddałem buty na reklamacje bo strasznie skrzypi jeden but a on w swej opinii napisał "wyimaginowane roszczenia reklamacyjne" co prawda w sklepie przyznali mi rację że but piszczy ale umywają ręce. Kolejny raz musiałem jechać 20 km by znów oddać buty a jak sie spytałem co robić jak znów mi odeślą, powiedzieli mi że znów reklamować albo na własny koszt iść do innego rzeczoznawcy bądź szukać informacji w sklepie - dokładnie powiedziała to kierowniczka sklepu w Komornikach pod poznaniem. tutaj możecie zobaczyć moje niby "wyimaginowane roszczenia": [media]http://www.youtube.com/watch?v=LPeZAwTokBk[/media] but tak skrzypi że wstyd chodzić w nim bo wieczorem słychać mnie z daleka:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mała poprawka nie mam szukać informacji w sklepie tylko w internecie - tak mi pomogła kierowniczka sklepu. Naprawdę odradzam wszystkim zakup drogich butów w tym sklepie bo szkoda nerwów - mam teraz buty za 350 zł w których wstydzę się chodzić bo tak skrzypią a ROMUALD GŁOWNIAK to jakiś żart. Poszukałem jakiś informacji o nim i tylko jakieś bzdury wszystkim wypisuje. Nawet cytowano już jego opinie w teleexpresie - sam się zastanawiam czy swojej opinii im nie wysłać bo jest śmieszna i zero logiki - nawet w sklepie nie rozumieli a jak chciałem by mi wytłumaczyli to odsyłali do tego Pana który mieszka na drugim końcu kraju:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie jestem w trakcie sprawy sądowej z city sport, bo to co wyprawiają z reklamacją butów fabrycznie uszkodzonych, przeszło najsmielsze oczekiwania moje i moich dwóch prawników, nie polecam i przestrzegam przed tym "sklepem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tadzina napisał:
właśnie jestem w trakcie sprawy sądowej z city sport, bo to co wyprawiają z reklamacją butów fabrycznie uszkodzonych, przeszło najsmielsze oczekiwania moje i moich dwóch prawników, nie polecam i przestrzegam przed tym "sklepem".
Witam, buty są tylko sprzedawane w City Sport, a przecież za jakieś usterki odpowiada producent np. Adidas - City SPORT NIE szyje tych butów. A wy oczerniacie ww firme. Paranoja!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak siedzę i czytam Wasze komentarze to dochodzę do wniosku, że nie macie nic lepszego do roboty, jak chodzić od sklepu do sklepu i składac rekalamacje! Mi by się nie chciało. Mam 30 lat na karku i w życiu nie zareklamowałem butów. Jak mi się coś zaczyna rozklejać, to sobie sklejam lub wyjmuję drugą parę z szafki, albo idę do sklepu po nowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po prostu porazkaaaaaaaaa szkoda ze teraz dopiero poczytalem o tej firmie teraz kazdy wolny czas bede spedzzal na pisaniu negatywnych opini moze zamkna ta siec kiedys hehehe a jutro dzwonie zeby mi oddali buty bo nie bede czekal 3 mc jak mi napisali ze to tyle moze potrwac smiech tak jak polski rzad heheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam mam problem z butami sportowymi. Kupiłem buty sportowe w których grałem na boisku naturalnym po pięciu miesiącach użytkowania prawy but zaczął pękać na szwach i podeszwa koło korka. Oddałem buty do sklepu i po 14 dniach kalendarzowych dostałem odpowiedz listownie. Buty zostały uszkodzone w wyniku gry w piłkę, a gra ta jest kontaktowa i brutalna dlatego obuwie sie szybko zużywa i to nie jest wina producenta. Co mam zrobić w tej sprawie bo wydałem 250zł na buty żeby mi służyły długo a nie przez 5 miesięcy proszę o pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARCIN napisał:
W CITY SPORT PORT RUMIA POMORSKIE ZAKUPIŁEM OBUWIE ZA 400 ZŁ I SIE ROZPADŁY REKLAMACJA NIE UZNANA .SPRAWE KIERUJE DO SĄDU.
Udało Ci się coś wygrać? Mam dokładanie taką samą sytuację (także Rumia)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam .Mam podobny problem z butami kupionymi w City Sport.Nie uznano mi reklamacji butow-adidas,napisale podanie do Warszawy i ponwne je reklamowlem,dostalem pisemna decyzje ze rozpatrenie moje sprwy ktora moze potrwac 3 miesiace.Moze ktos mi odpowi czy jest szansa pozytywnego rozpatrzenia tej sprwy ?czy trzeba skierowac sprawe na droge sadowa do Państwowej Inspekcji Hanlowej lub do Rzecznika Praw Konsumeta.Jesli ktoś był w podobnej sytuacji to prosze napisac jak to się zakończylo - z góry dziekuje. Nie polecam wydawania ciezko zarobionych pieniedzy na zakupy w tych sklepach i walczenie o swoje prawa konsumenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Mam podobną sytuację. Czy ktoś wygrał spawę z tą firmą? Proszę o kontakt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Njgorszy sklep w jakim kupilem obuwie , kupilem buty lacoste , po tygodniu zaczely sie rozklejac na czubkach , chcialem zwrot jednak je sklejono , za miesiac zaczely sie rozklejac z boku i znowu kleili zamiast zwrocic pieniadze za wadliwy produkt , kolejny miesiac to juz byla masakra , przetarl sie jeden but na zapietce i nie uznano mi reklamacjii UWAZAJCIE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś kiedykolwiek dostał pozytywną odpowiedź w sprawie reklamacji?? A jak było z wymianą na inny numer czy model (nie zwrot pieniędzy!)- czy kiedykolwiek wymieniono?? Z tego co piszecie to feralny ten sklep..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, moze ktos napisac czy wygral spawe w sadzie z CS ? Ja zakupilam wadliwe obuwie, w Centrum Auchan za kwote ponad 300zl i juz po trzech miesiacach sie przetarla sorka na cholewce, byly to buty pumy. Walka trwa od czerwca zeszlego roku, najpierw reklamacje, oczywiscie nie uznane. Pozniej Powiatowy Rzecznik Konsumenta, no i tez zero porozumienia, sprawa bedzie we wrzesniu tego roku, ciekawe czy komus wczesniej udalo sie wygrac? Prosze o wiadomosci na temat zakonczenia sadowego sporu, pozdrawiam i szczerzer odradzam sklep,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  1. QWA- ten sklep to pomyłka 3 x kupowałem CONVERSY za 200 zł i po 12 miesiącach rozwalały się  całkowicie  i oczywiście z winy użytkownika !!!
  2. porozklejane gdzie się da !!! RZECZOZNAWCA TO JAKIŚ BARAN !!!!! to dlaczego przy zakupie nie ma informacji jak prawidłowo użytkować CONVERSY !!!!
  3. NIE DAM ZA WYGRANĄ   nie będę pisał nazwiska rzeczoznawca
  4. idę do sądu niech mi udowodnią że NOSIŁEM OBUWIE
  5. OMIJAJCIE CITY SPORT raz na zawsze !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Ja również z nimi walczę - buty Adidas Meteor za 500 pln - popękały podeszwy (podeszwa plastikowa)i cholewki przed upływem roku. 1 etap reklamacja w sklepie - odp. negat - jakaś śmieszna opinia, która mówi, że osoba 30 - letnia sama zniszczyła buty :) 2 etap wniosek o mediację do WIH - 30 dni oczekiwania w napięciu - odp. w jednym zdaniu, że sklep podtrzymuje swoje stanowisko w sprawie. WIH zaleca skierowanie wniosku do sądu polubownego, ale pod warunkiem, że zgodzi się przedsiębiorca. Podejdę jeszcze do Rzecznika, ale widzę, że przedsiębiorca ma wszystko w poważaniu.... Morał tej historii jest taki, że lepiej kupić sobie trampki na straganie u Chińczyka za 5 zł :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, buty są tylko sprzedawane w City Sport, a przecież za jakieś usterki odpowiada producent np. Adidas - City SPORT NIE szyje tych butów. A wy oczerniacie ww firme. Paranoja!!!
Bo sprzedawca jest odpowiedzialny za to co sprzedaje. Jeśli sprzedaje szmelc, a potem nie uwzględnia reklamacji, to jak nie oceniać sklepu? również jestem ofiarą zakupionego drogiego bubla.. reklamacje bezczelnie odrzucili. Zwróćcie ludzie uwagę że  pod opinia nie podpisuje się żaden rzeczoznawca, tylko jakiś tam specjalista.  po prostu  cwaniactwo  i nic  poza tym. Nie kupujcie  ludzie nic  w CITY SPORT !!!!   zapłacicie jedynie  VAT  a  produkt  wyrzucicie  do kosza .. naprawdę  szkoda  waszej  kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wydawaj 300zl co 3 miesiące nie jestem żadnym naciągaczem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe są opinie klakierów city sport :) Czyżby jacyś pracownicy tegoż sklepu? A może poprostu jak Kubuś Puchatek są to misie o bardzo małym rozumku :P Jak kupiłem niedawno buty Nike Vortex. Sklep citysport, Europa Centralna Gliwice. Przed zakupem , jak zwykle w sklepach tej sieci, poinformowano mnie, że buty mogę kupić, w domu ponosić i jak coś nie będzie pasować (np rozmiar, kolor czy np gdy buty będą ocierać kostkę) to bez najmniejszych problemów można buty oddać / wymienić na inny towar, nie koniecznie na buty. Kupowałem tam od lat. Głównie buty, ale też kurtki,spodnie czy bluzy. Jak dotąd byłem bardzo zadowolony, ale jak widać nie dlatego, ze sklep jest ok, ale dlatego, że wcześniej nie miałem wątpliwej przyjemności poznania praktyk sklepu dotyczących reklamacji. Po 1 dniu noszenia w domu lewy but zaczął niemiłosiernie piszczeć. Na wniosek o wymianę lub zwrot pieniędzy otrzymałem odpowiedź, że "kupując buty znałem tą wadę i dokonując transakcji zaakceptowałem ją". Jakże dwa odmienne stanowiska. Sprawy nie zostawię , bedę walczył o swoje prawa. Poza tym więcej nie zobaczą moich pieniędzy. Zważywszy na kwestię gwarancji, a raczej brak jej respektowania należy zrewidować pogląd na to jakoby mieli oni dobre ceny! W tych cenach można kupić wiele innych produktów gdzie sprzedawca znakomicie wywiązuje się ze zobowiązań gwarancyjnych. Następne buty kupuję w Kazar - tam kiedyś przyjęli mi buty po 3dniach noszenia jak mi przetarły kostkę do krwi. W sumie to nawet nie była wina butów tylko złego ich dopasowania do mojej anatomii (nisko osadzona kostka), a sklep oddał pieniądze. Brawo Kazar! A odnośnie city sport , żenua jak mawia młodzież :) Mam nadzieję, że jak najwięcej ludzi dowie się o tym sprzedażowym bublu i uniknie przykrego rozczarowania. Pozdrawiam pierwszego oszołoma Rzeczypospolitej dyrektor reklamacji (celowo z małej litery) panią Annę Karasińską. Jest albo tak bezkreśnie bezczelna by pisać bzdury w odpowiedziach na reklamacje, obrażając inteligencję i zdrowy rozsądek klientów, albo też jest tak bezdennie głupia, że wierzy w te głupoty, które sama wypisuje.  Powodzenia w walce z city sport!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, buty są tylko sprzedawane w City Sport, a przecież za jakieś usterki odpowiada producent np. Adidas - City SPORT NIE szyje tych butów. A wy oczerniacie ww firme. Paranoja!!!
 Kolego dzwoniłem do NIKE Polska i CS nabywa buty z Nike Holandia i producent w Polsce nie odpowiada za produkty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, buty są tylko sprzedawane w City Sport, a przecież za jakieś usterki odpowiada producent np. Adidas - City SPORT NIE szyje tych butów. A wy oczerniacie ww firme. Paranoja!!!
durniu wg prawa sprzedawca odpowiada za sprzedawany towar w sklepie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...