Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Riad Haidar stracił stanowisko ordynatora w szpitalu. "To decyzja polityczna"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 grudnia 2019 r. o 20:31 Powrót do artykułu
Draństwo. Proszę podać nazwiska osób odpowiedzialnych! Trzeba ich napiętnować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd się przyznać należy do tych co piniędzy ni ma i ni bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pokemon szarpany w jeża... era pokemonów minęła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż takie są niektóre polaczki. Wieczorem do kosciółka, rano wykopać pod kimś dołek. Toś i tak chłopie długo wytrwał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to stracił jak ma być jednocześnie posłem i ordynatorem to możliwe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisuary mściwe tak jak ich kulawy guru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to stracił jak ma być jednocześnie posłem i ordynatorem to możliwe? Nie jest normalne fizycznie dzielić stanowisko ordynatora i posła, bo była to fikcja, przecież pensje ma tą samą i jest lekarzem specjalistą dalej, zwolniony nie został.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mnie obchodzi jakiś Raihard Haidar. Ważne że dają za darmo 500+ i nie trzeba pracować. Mam czworo dzieci biorę 500+. Mam 2000 zł za darmo i nic nie robię. Zwolnilam się z pracy bo po co tyrac jak państwo daje za darmo 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO co wyprawia piSS to już jawna utylizacja Polskiego społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Draństwo. Proszę podać nazwiska osób odpowiedzialnych! Trzeba ich napiętnować!
 Her tüsk ,helga won thün , frau kopacz I kulawa błonka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO I SIE ZACZELO OCZYWISCIE WSZYSTKIEMU WINNY PIS TO JUZ CHOROBLIWA OBSESJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tera murem za haidarem A tu niestety się zyskało się traci Hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrzucą teraz te urządzenia od WOŚP i dostaną od "ryzyka" nowe za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykle jestem wyważony w ocenach, ale tym razem to skandal na skalę ogólnopolską. Panie dyrektorze z politycznego nadania - co pan widzi patrząc w lustro - jak można być takim chu...em? Nawiasem mówiąc wszystkie osiągnięcia byłego dyrektora mogą teraz zostać zaprzepaszczone - nasuwa się porównanie ze stadniną w Janowie Podlaskim. To może być porównywalna jakościowo zmiana i niestety jej skutki też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ma byc dobrym ordynatorem jezeli od kilku tygodni go nie ma, odkad dostał sie do  sejmu cały czas zajety... i tylko na prywatne wizyty umawia :( Bardzo dobra decyzja  Panie Dyrektorze, czas skonczyc z "gwiazdorem" niech sie do roboty wezmie w końcu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę że pan Haidar sam wybrał drogę ,a teraz ma pretensje do dyrektora za zwolnienie.Chyba coś z panem nie tak .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie płacz dostaniesz koze to się zabawisz.
Ty głupi chu.ju sam ruchasz kury debilu jeden.
 twoja matkę i żonę pykam co dziennie. A myślisz za co mają na zakupy w biedrze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
albo praktyka,albo polityka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie społecznie karczewski bedzie pracowal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję doktotowi Haidarowi,a tak to jest jak mamy wszystko w Polsce przesiąknięte polityką, i nie ważne czy jesteś dobrym fachowcem, ordynatorem, kogo po cichu popierasz i z kim sympatyzujesz, tylko kto jest wyżej od ciebie z nadania politycznego. Ps. Panie doktorze z nauką o tym jak się utrzymać na swoim stanowisku pomimo zmieniających się osób rządzących w Państwie, powiacie czy gminie, musi pan się udać do Dyrektora Borowicza. Bo on pokazuje że nie możliwe w naszych warunkach staje się możliwe, w Lublinie już rządziły wszystkie partie polityczne, od lewa do prawa, Akademia Medyczna miała już kilku rektorów a pan Borowicz jak od 30 lat tkwił na swoim stanowisku, tak zapewne puki będzie żyw na nim zostanie. Z przekonania stary komuch, ale jest jak chorągiewka tak się umie ustawić że żadne tajfuny polityczne mu nie grożą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...