Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

RIO dopatrzyło się błędu w uchwale Rady Miasta Biała Podlaska

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 lutego 2020 r. o 22:20 Powrót do artykułu
Jak to możliwe??? Najbardziej znany i najdroższy prawnik w Białej (był też za czapskiego) czegoś nie dopatrzyl???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak lepiej było ZATRUDNIĆ ERNESTA JAROSZKA w WODKANIE za 15 TYSIĘCY MIESIĘCZNIE, A DROGI dalej DZIURAWE, ŚMIECI PODWYŻKA, PODATEK OD NIERUCHOMOŚCI PODWYŻKA,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie wina prawnika tylko być może celowa zagrywka żeby były pieniądze na zatrudnienie Ernesta Jaroszka, wkoncu gdzieś ci koledzy prezydenta typu Dubikowski, Reszko, Barszcz, Jaroszek musieli znaleźć zatrudnienie i znalezli w podmiotach podległych urzędowi miasta a pieniędzy w budżecie mało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Litwiniuk obiecywał darmowe bilety komunikacji miejskiej dla uczniów. ZAMIAST TEGO PODWYŻKI I KOLEDZY TACY JAK SŁYNNY JAROSZEK ZNALEŹLI PRACĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawnika mają jednego z najlepszych w regionie więc to prawdopodobnie polecenie od kogoś z góry, celowe szukanie pieniędzy dla kolegów co pracują w spółkach miejskich. Jaroszek podobno nowe Audi kupił, tak pisano na stronie Facebook Biała Podlaska Moje Centrum Świata i że profil dla Haidara prowadzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja z Chęcią zapłacę za te śmieci bo mnie stać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Biorę 500+ na trójkę dzieci więc kasę mam. Za darmo co miesiąc biorę 1500 zł. Państwo mi płaci za nic nie robienie 1500 zł co miesiąc. 500+ jest super. Pracuję jako pielęgniarka i zarabiam ok. 3000 zł. netto, mąż też trochę ponad 3000 zł. Do tego dochodzi 1500 zł za darmo za nic nie robienie z 500+ Razem mamy 7500 zł na rękę co miesiąc. Więc kasy jest dużo i z chęcią zapłacę za te śmieci. To nie duża kwota zwłaszcza że co miesiąc na każde dziecko dają za darmo 500 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie najbardziej ciekawi ten nienormowany czas pracy młodego Ernesta Jaroszka i zakres jego obowiązków, bo stanowisko stworzone po wyborach za 15 tysiecy miesięcznie źle świadczy o Litwiniuku A drogi w mieście racja, to ruina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czym się Dubikowski zajmuje w PECu albo Barszcz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Ciekawy też w PEC pracujesz to idź i zapytaj kolegów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki przewodniczący rady miasta takie uchwały. Nie po raz pierwszy przynosi wstyd temu miastu. W sumie się nie dziwię, bo to kompletny dyletant .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojawiają już się nowe nazwiska w spółkach . To dopiero będzie skandal !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojawiają już się nowe nazwiska w spółkach . To dopiero będzie skandal !
 Ludziska zamieniliście Stefaniuka na Litwiniuka i dalej jest ta sama czarna du.pa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Won bober i ten meblarz kiedy te referendum nad odwołaniem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja z Chęcią zapłacę za te śmieci bo mnie stać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Biorę 500+ na trójkę dzieci więc kasę mam. Za darmo co miesiąc biorę 1500 zł. Państwo mi płaci za nic nie robienie 1500 zł co miesiąc. 500+ jest super. Pracuję jako pielęgniarka i zarabiam ok. 3000 zł.   netto, mąż też trochę ponad 3000 zł. Do tego dochodzi 1500 zł za darmo za nic nie robienie z 500+  Razem mamy 7500 zł na rękę co miesiąc. Więc kasy jest dużo i z chęcią zapłacę za te śmieci. To nie duża kwota zwłaszcza że co miesiąc na każde dziecko dają za darmo 500 zł
 Ty pielęgniarka piszesz te hejtowskie bidety ja wszystkich forach. Zmień narrację bo jesteś rozpoznawalna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz żądzą fachowcy z PO po europejsku i miasto cofa się do 20 wieku .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja z Chęcią zapłacę za te śmieci bo mnie stać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Biorę 500+ na trójkę dzieci więc kasę mam. Za darmo co miesiąc biorę 1500 zł. Państwo mi płaci za nic nie robienie 1500 zł co miesiąc. 500+ jest super. Pracuję jako pielęgniarka i zarabiam ok. 3000 zł.   netto, mąż też trochę ponad 3000 zł. Do tego dochodzi 1500 zł za darmo za nic nie robienie z 500+  Razem mamy 7500 zł na rękę co miesiąc. Więc kasy jest dużo i z chęcią zapłacę za te śmieci. To nie duża kwota zwłaszcza że co miesiąc na każde dziecko dają za darmo 500 zł
 Zabrać larwie 500 + niech pracuje do 67 roku, dołożyć za śmieci , wodę , podatku, zajumac fundusz emerytalny i niech jedzie do Szwabów staruchom tyłki podcierać. Nie czytać i nie komentować durnego trolla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech platforma (anty)obywatelska wraz Białą nie wiedzieć czemu "samorządową" przestaną kompromitować miasto i jej mieszkańców. Obietnice przedwyborcze włodarza też pękły niczym bańka mydlana. Jak nie potraficie to odejdźcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam na waloryzację 500+. Śmieci zdrożały, bilety MZK zdrożały, prąd zdrożał, chleb z 2,60 na 3 złote zdrożał, zaraz zdrożeją fajki i małpki dla starego. Jak żyć, jak mam tylko 2000 z MOPS z 500+? Mąż zarabia trochę dodatkowo "pod stołem" ale tylko z 2500 wychodzi mu na miesiąc. 4500 na 6 osób to stanowczo za mało! Ryzykować z dorobieniem kolejnego dziecka nawet się nie opłaca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja z Chęcią zapłacę za te śmieci bo mnie stać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Biorę 500+ na trójkę dzieci więc kasę mam. Za darmo co miesiąc biorę 1500 zł. Państwo mi płaci za nic nie robienie 1500 zł co miesiąc. 500+ jest super. Pracuję jako pielęgniarka i zarabiam ok. 3000 zł.   netto, mąż też trochę ponad 3000 zł. Do tego dochodzi 1500 zł za darmo za nic nie robienie z 500+  Razem mamy 7500 zł na rękę co miesiąc. Więc kasy jest dużo i z chęcią zapłacę za te śmieci. To nie duża kwota zwłaszcza że co miesiąc na każde dziecko dają za darmo 500 zł
 Ty jesteś trollem a nie pielęgniarką, bo napisane tak jakby ktos miał platformerski śmietnik we łbie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedzialność zbiorowa za selekcję śmieci w blokach przypomina czasy socjalistyczne a nawet okupację hitlerowską. Wtedy też rozstrzeliwano za to co ktoś zrobił. Teraz ktoś bez mózgu wrzuci nie tam gdzie trzeba i wszyscy będą bulic. Nie wiem do czego to wszystko zmierza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...