Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Robert Biedroń w Białej Podlaskiej: "Zaskoczyła mnie otwartość mieszkańców"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 stycznia 2019 r. o 08:01 Powrót do artykułu
Kto wie, może ten pan (?) znajdzie tu nową miłość :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fuuuuuuuuuuuu Fuuuuuuuuuuuuu ;((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Syrii fanatycy z IS zarzucają gejów z dachów i urwisk, czy to nie przeszkadza byłemu prezydentowi? W dodatku ten człowiek przyjąłby każdą ilość nachodzcow do nas twierdząc, że trzeba być tolerancyjnym. Co z tego, że oni nigdy się nie zibtegruja, będą tworzyć getta jak w Europie pierwszej prędkości i mnożyć się na potęgę. Oczywiście przeważająca większość z nich języka uczyć się nie będzie więc co oczywiste nie pójdzie do żadnej pracy tylko sobie zasiłek wezmą bo im się przecież należy! Tyle niebezpieczeństw pokonali po drodze i jeszcze mieliby pracować?! To skandal... A gwałty? W postępowej Szwecji za ponad 90% gwałtów odpowiadają imigranci z Afryki i Azji, szczególnie niebezpieczni są ci z Somalii, ale po co ja to mówię? Zaraz mnie ktoś zbeszta za sianie mowy nienawiści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
B. zapowiedział, że powoła komisję i będzie rozliczał PIS. Ha, ha, ha! Ty najpierw gościu załóż partię, i wprowadź do Sejmu chociaż kilkunastu posłów a nie już byś rozliczał. Zaczyna jak niejaki Petru, który swego czasu wygłaszał orędzie na sylwestra jak prezydent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś niedużo jest dewiantów jest w Białej Podlaskiej. Ale reszta chyba się tajniaczy bo przecież na Litwiniuka głosowało znacznie więcej dewiantów spod różnych formacji LGBT.
 biedroń liczy ,że jego LGBT poprze ukryta w białej formacja LPG+ LNG+NO,a to już bedzie trochu tego odchylenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Syrii fanatycy z IS zarzucają gejów z dachów i urwisk, czy to nie przeszkadza byłemu prezydentowi? W dodatku ten człowiek przyjąłby każdą ilość nachodzcow do nas twierdząc, że trzeba być tolerancyjnym. Co z tego, że oni nigdy się nie zibtegruja, będą tworzyć getta jak w Europie pierwszej prędkości i mnożyć się na potęgę. Oczywiście przeważająca większość z nich języka uczyć się nie będzie więc co oczywiste nie pójdzie do żadnej pracy tylko sobie zasiłek wezmą bo im się przecież należy! Tyle niebezpieczeństw pokonali po drodze i jeszcze mieliby pracować?! To skandal... A gwałty? W postępowej Szwecji za ponad 90% gwałtów odpowiadają imigranci z Afryki i Azji, szczególnie niebezpieczni są ci z Somalii, ale po co ja to mówię? Zaraz mnie ktoś zbeszta za sianie mowy nienawiści.
 bo lewacy tak mają ,kiedyś to była przynajmniej Bereza Kartuska na takie goście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Syrii fanatycy z IS zarzucają gejów z dachów i urwisk, czy to nie przeszkadza byłemu prezydentowi? W dodatku ten człowiek przyjąłby każdą ilość nachodzcow do nas twierdząc, że trzeba być tolerancyjnym. Co z tego, że oni nigdy się nie zibtegruja, będą tworzyć getta jak w Europie pierwszej prędkości i mnożyć się na potęgę. Oczywiście przeważająca większość z nich języka uczyć się nie będzie więc co oczywiste nie pójdzie do żadnej pracy tylko sobie zasiłek wezmą bo im się przecież należy! Tyle niebezpieczeństw pokonali po drodze i jeszcze mieliby pracować?! To skandal... A gwałty? W postępowej Szwecji za ponad 90% gwałtów odpowiadają imigranci z Afryki i Azji, szczególnie niebezpieczni są ci z Somalii, ale po co ja to mówię? Zaraz mnie ktoś zbeszta za sianie mowy nienawiści.
 ciekawe co za debile tak minusują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ależ Biała się cieszy:))) aj będzie się działo:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na "te postępowe postulaty" należało by apytacw referendum całej społeczności. Nie może rządzić większością społeczeństwa jakaś garstka dziwaków. Takiej "tolerancji" nie chcemy i sobie nie życzymy. Jak ktoś nie chce ,aby jego dziecko uczestniczyło w lekcjach religii (bo mu szkodzą) to niech nie posyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiedziałem że tyle nienormalnych ludzi jest w Białej. Jedynie to cieszy, że nie zauważyłem nikogo ze znajomych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...