Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rodzice ucznia z Parczewa: Syna pobili nauczyciele. "To paskudne pomówienie"

Utworzony przez jestem pomylony, 19 stycznia 2012 r. o 20:21
nauczyciel napisał:
Autorytetu nie zbudujesz z użyciem siły
Co ty nie powiesz? A w jaki sposób młodzież teraz zdobywa szacunek i uznanie jak nie agresją w stosunku do innych? Im bardziej olewająco - gardząca postawa tym większe uznanie wśród rówieśników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małolat ma matke kuratora sądowego. Podobno kłamał nie raz, np. podawał nie swoje nazwisko nauczycielom uspokajającym go na przerwie. Ta sprawa podobno była już dawno, ale odwołali ją. A teraz znów. PO prostu chcą zastraszyć dobrych nauczycieli. A to nie dobrze. Miałam z Panem C. historie w podstawówce. Dobrze uczył w porównaniu z gim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj prawa ma wyłącznie uczeń. Może nawtykać nauczycielowi, a n-l musi ważyć każde słowo, bo jak powie cos nie tak to będzie posądzony o naruszenie gdności osobistej, albo oskarżony o pobicie- tak jak w tym przypadku. Mały nazmyślał i tyle....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sdifhisdgfuysdgf napisał:
Miałem z nimi lekcje. Joanna C. wątpie zeby użyła wulgaryzmów, ale za to Rafał C. byłby zdolny do pobicia i użycia nieodpowiednich słów. Straszył uczniów , że jeżeli będziemy gadać, to ma taki specjalny przyrząd i się policzy z nami. Do mojego kolegi z klasy Wręcz wyklnął go, poczynając od słów "Ku*wa" itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam tych ludzi i nie wierze by mogli kogokolwiek skrzywdzić!!!nigdy w życiu nie słyszałam z ust przekleństw i nie wierzę by mogli coś takiego zrobić!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z komentarzem, rodzice pozostałych uczniów i pozostali nauczyciele powinni stanąć murem za Tymi nauczycielami bo każdy kto ich zna wie że tego nigdy by nie zrobili!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sdifhisdgfuysdgf napisał:
Miałem z nimi lekcje. Joanna C. wątpie zeby użyła wulgaryzmów, ale za to Rafał C. byłby zdolny do pobicia i użycia nieodpowiednich słów. Straszył uczniów , że jeżeli będziemy gadać, to ma taki specjalny przyrząd i się policzy z nami. Do mojego kolegi z klasy Wręcz wyklnął go, poczynając od słów "Ku*wa" itd.
widać że raczej ten Pan Cię nie uczył bo "Rafał C." ma na imię Mariusz i tym imieniem się w szkole posługuje!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydaje mi się że mały wykorzystuje to że jego Matka jest kuratorem i myśli że wszystko mu wolno ..!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaja !!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacznijmy od tego, że wszyscy używacie słów obrażających zarówno ucznia i jego rodziców jak i nauczycieli. Uspokójmy się wszyscy i poczekajmy do wyjaśnienia sprawy, postarajmy się postawić po stronie obojga z nich. Nie bronie dzieciaka, ale każdemu mogą puścić nerwy, czego wymaga się w pracy pedagoga oraz nie bronie też nauczycieli, bo chłopak ma ledwo 11 lat a już chciałby pokazać, że mógłby zrobić wszystko. Te wszystkie wasze komentarze w stosunku rodzicow, nauczycieli czy nawet samego dzieciaka są przykre. Nic nie wiecie, a od razu zakladacie wyniki całej sprawy. To dla mnie jest karygodne jak można jeszcze bardziej pogorszyć tą sprawę takimi rozgłośniami nawet w internecie. Moim zdaniem sprawa powinna potoczyć się dość prywatnie, szanując pedagogów oraz szanując przyszłość dzieciaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiejsza młodzież jest straszna , taka jest prawda!! I Swięty by stracił rozsądek i nerwy !! Ale nie wierzę w To że Pani J.... mogła zrobić coś takiego ! Sama byłam jej uczennicą i mogę powiedzieć że jest to kobieta o bardzo spokojnym temperamencie! I nigdy nie uderzyła by dziecka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda jest taka że podłe są dzieći i nauczyćiele.zawsze nauczyciele traktowali i to robią dalej ,że dzieći lekarzy ,dyrektorów,posłów,radnych , itp. traktują bardzo dobrze a pozostałych kiepsko-jednym mówią po imieniu a drugim po nazwisku lub przezwisku.druga sprawa to nauczyćiele powini przechodzić testy kompetecyjne czy nadają się do pracy jako pedagok .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co ty nie powiesz? A w jaki sposób młodzież teraz zdobywa szacunek i uznanie jak nie agresją w stosunku do innych? Im bardziej olewająco - gardząca postawa tym większe uznanie wśród rówieśników.
Dopiero znalazłeś argument. Zawsze tak było. Jednych życie wyprostuje, innych nie. Skończą różnie. Jednak nauczyciel ma się od tego zdystansować i robić swoje bez używania siły i wulgaryzmów, ani też innych godzących w etos nauczyciela zachowań. Jeśli nie potrafi, nie chce, itp., to powinien szukać innej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u nas na lekcji ta pani nie raz się zdenerwowała. Waliła dziennikiem o biurko, nakrzyczała,że my tacy i tacy.Po czym wychodziła i płakała. No to teraz widać, że nerwy jej popuściły na maksa .Takie zachowanie to możliwe . ehh...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobaczymy co wyniknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...