Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rodzina chce odbudować dom. Sami nie dadzą rady. Potrzebna pomoc

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 listopada 2016 r. o 22:27 Powrót do artykułu
mąż chory ale dzieci daje radę robić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie "Sam dach się zapalił,tylko jak zwykle dach zapalił się od komina,w którym zapłonęła sadza .Kominy trzeba czyścić ,raz do roku kominiarzy wołać bo nie wszystko potrafimy samemu,chociaż tak się nam zdaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ubezpieczenie było? Przegląd instalacji elektrycznej, wizyta kominiarza kiedy była? Jak mnie tacy ludzie irytują! I nie gadać mi tu, że pieniędzy na przeglądy nie mieli. Teraz to o wiele więcej zapłacą. "Czemuś biedny? Boś głupi. Czemuś  głupi? Boś biedny."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no spoko, 4 x 500 i dacie radę powodzenia !:) btw. niech pis zobaczy co zorbił, teraz zamiast ludzi łączyć to podzielił, sory jeszcze rok temu wpłaciłabym grosza, sama dużo nie mam ,ale teraz martwię się moim dzieciakiem i moim domem, bo żeby ci państwo mieli 4 x 500 mi dowalili abonament, ozusowanie zleceń, podwyżki za prąd itp itd. więc w tym momencie wspieram tylko i wyłącznie dzieciaki które walczą o zdrowie. 4 x 500= 2 tysie, wolne od komorników i innych, pewnie zapomogi, renty itp.itd. w sumie powinni się ci państwo wstydzić że wyciągają jeszcze łapy. 90% rodzin z jednym dzieckiem ma mniej nautrzyamnie niż oni. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przegląd kominiarza nic by nie zmienił, zresztą należy go robić 4xna rok. Ja do swoich kominów nie puszczę kominiarza, bo by je zniszczył i jeszcze dach pogniótł. Sam sprawdzam wyczystki i lustruję lusterkiem ceramikę. A ubezpieczalnia? Jeśli pożar z powodu braku kominiarza, to słusznie nie wypłaca, jeśli zaś z przyczyny innej np losowej: może z komina palące się resztki zapaliły papę (nie wiem), to odszkodowanie się należy i trzeba iść do sądu - ubezpieczenia są od wypadków losowych. Jaka ekspertyza strażaków? czyt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że komentarze są naprawdę przerażające. Jeśli jednak ktoś uważa inaczej i chciałby tej rodzinie pomóc to proszę się do mnie zgłosić.Ta rodzina zgłosiła się do akcji Szlachetna Paczka i ja im tą paczke robię. Potrzeba jest naprwdę duża, miedzy innymi jedzenie, chemia, rzeczy dla dzieci, ale także rzeczy do remontu: panele, farby itp. Kontakt do mnie to Marzena Jurczuk (można mnie na fb znaleźć) tel 507317437
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co to za komentarze beznadziejne, trochę serca w tym wszystkim. Ludziom spalił się dom a wy o ubezpieczeniu, przeglądach i innych pierdołach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marian nie znasz dnia ani godziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Julio można prosić o adres wyślę coś dla dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże co za pasożyty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...