Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rolnicy nie odpuszczają rządowi i kierowcom. Dziś znów blokady dróg

Utworzony przez dołgwird, 10 lutego 2015 r. o 08:36
ROLNICY!idzcie pod sejm blokowac a nie drogi!co sa winni zwykli ludzie Wy macie teraz wolne od roboty a inni musza pracowac i przedewszystkim dojechac do pracy ale przez takich jak wy jest to utrudnione!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba poczekać aż komuś z kierowców puszczą nerwy i dojdzie do tego co na Śląsku - kierowcy zaczną rozjeżdżać protestujących albo zaczną się bijatyki.   Tak jak napisałem w poprzednim temacie. Zacząłem też protestować przeciwko działaniu rolników. I przestałem kupować jakiekolwiek lokalne i regionalny produkty. Wyszukuję takich szczególnie z zagranicy. Moi znajomi również podobnie się zachowują. 
To bardzo dobrze żryj zagraniczny syf to szybciej na raka zdechniesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patriotyzm i solidarność tyle w temacie .
Jaka solidarność? A gdzie jest solidarność rolników ze mną? Utrudniają mi pracę i życie blokując drogi, i przez to ponoszę dodatkowe koszty i tracę czas. Niech protestują tam gdzie mogą coś zdziałać, tj. w Warszawie i Brukseli a nie na drogach w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najprosciej wyjść na ulicę i strajkować , czy wyobrażasz sobie co by było jakby wszyskie grupy społeczne wyszły na ulicę. Społeczeństwo powinno być traktowane jednakowo , a nie tylko te grupy zawodowe, które strajkują  dostaą jakieś przywileje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w dooopie ma  rolnika i jego płody. Stac mnie kupić w Niemczech czy Francji. Nasz rolnik vel brudas nie wie ile brać, Putinowi sprzedawał jabłka po 1 zł, mi skur....... na targu liczy 4,50 zł. Niech sam je je. Ja kupuję banany
buraku ile zarabiasz 1300zł i chrzanisz że cię stać w Niemczech zakupy robić!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
są ludzie którzy mają jeszcze gorzej niź narzekający rolnicy czy górnicy i nie protestują takie błache sprawy dziki to do kółka łowieckiego czy leśniczych to ich problem, a co do mięsa my wojny na Ukrainie nie wywołalimy, a te wszystki udogodnienia z unii dla rolnictwa to już nikt nie pamięta ale my jesteśmy narodem który lubi narzekać, weźcie się w garśc jak macie jaja i do roboty, nie samym mięsem człowiek żyje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież niedawno były wybory, tak niedawno, że do dnia dzisiejszego nie ma wyników na stronie PKW!!!   Wybraliście swoich przedstawicieli w gminach, radach powiatu, w sejmikach wojewódzkich, macie w POsadach Swoich Ludzi tzn cały rząd i blokujecie zwykłym ludziom drogi aby stracili te miejsce pracy jakie jeszcze mają??     Na prowincjonalnych drogach szukacie sprawiedliwości, gdy rząd rządzi w stolicy??  Tutaj krzywdzicie takich samych zwykłych ludzi i oczekujecie współczucia??
Rolnicy nie mają swojego zdania. Za pudełko zapałek od Litwiniuka, Filipiuka głosują na tych PSLowców a potem razem z nimi strajkują bezmyślni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam propozycję dla tych co psioczą na rolników. Obrazcie się na nich i honorowo nie jedzcie  ,mięsa ,pieczywa,nabiału ,owoców i warzyw a ni nic co od nich pochodzi.okey ? Ale jeżeli psioczysz i obrażasz ich i żresz co wyprodukowali ,to czymże jesteś jak nie gnidą bez honoru ? !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze panie dariuszu niech zrobia tak na jakis czas a zmienia zdanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady, dłużej stoicie np. w Lublinie w korkach .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze chciałbym dodać, że wcale nie jestem przeciwko temu, aby rolnicy zarabiali godnie za swoją pracę. Ale ich protesty wyłącznie utrudniają pracę i życie zwykłym ludziom, a nie politykom. Jestem więc przeciwko wszelkim takim protestom - szczególnie na drogach krajowych i wojewódzkich. Czy osoby w ten sposób protestujące zdają sobie sprawę, że przez ich zachowanie mogą zginąć ludzie? Bo cały ruch poszedł na poboczne drogi. Wczoraj byłem w Międzyrzecu Podlaskim i widziałem zderzenie 4 samochodów na ul. Brzeskiej, ludzie nie wiedzieli jak jechać i doszło do kolizji. I kto im za to zapłaci? Ja bym pozwał organizatorów protestu na obwodnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
są jeszcze inni rolniku nie jesteś całym światem zejdz z drogi jeszcze są inni którzy Twój trud kupują w postaci żywności, a jak blokujesz to cały Twój trud w d...ę,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam propozycję dla tych co psioczą na rolników. Obrazcie się na nich i honorowo nie jedzcie  ,mięsa ,pieczywa,nabiału ,owoców i warzyw a ni nic co od nich pochodzi.okey ? Ale jeżeli psioczysz i obrażasz ich i żresz co wyprodukowali ,to czymże jesteś jak nie gnidą bez honoru ? !
Moim zdaniem nic to nie da, gdyż większość produktów i tak nasz rząd sprowadza z zagranicy a nasi rolnicy jak zawsze dostają po du*ie! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem nic to nie da, gdyż większość produktów i tak nasz rząd sprowadza z zagranicy a nasi rolnicy jak zawsze dostają po du*ie! 
  No raczej nie .Przecież te pierwszej potrzeby produkty są z polskich surowców.Niemniej jednak ,rzeczywiście niektóre są te zagraniczne ,no ale nie możemy całowicie zakazać handlu nie naszymi produktami ponieważ inne kraje mogły by zrobić to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z pracy rolnika żyje bardzo dużo pośredników (naczynia połączone ) myślenie nie boli ,może nie jedna osoba z tego forum co tak psioczy na rolników straci pracę bo rolnik przestanie produkować ,nie będzie wiecznie zapieprzał za free . A ci którzy wolą banany mogą opuśćić Polskę nikt po nich nie będzie płakał .Właśnie  przez  takich,  jest u nas" zielona wyspa ".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem nic to nie da, gdyż większość produktów i tak nasz rząd sprowadza z zagranicy a nasi rolnicy jak zawsze dostają po du*ie! 
to co jem kupiłem za własne pieniądze ..jak mi towar się nie sprzedaje to zmieniam branżę lub zamykam biznes,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa plutony ZOPO i po problemie !!! ZOPO -Zmotoryzowane Odwody Policji Obywatelskiej. Nie ma innej drogi. Prosty lud rozumie tylko prosty język negocjacji...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy nie mają pojęcia co piszą. 20% to duzi rolnicy (duże gosp.) natomiast średni i mali wiążą ledwoco koniec z końcem. Gdzie rynek zbytu dla POLSKIEGO ROLNIKA ?! Gdzie zakłady przetwórstwa polskich warzyw i owoców ? Po kiego grzyba tyle obcych towarów u nas (zasługa polityków) w dodatku nafaszerowanych chemią - jeden syf. Chcę kupować od naszego człowieka a nie od niemca, włoszka czy żabojada !!!. Wstyd, że nasi politycy robią naszym rolnikom coraz gorzej. Kiedy to się skończy ? Kiedy nasi politycy będą pracować dla Polaków ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tępa DZIDO !!!  rolnik dzisiaj robi to co w 89 r BOLEK -KONFIDENT ,tylko wtedy to POszło wszystko w całkiem w złym kierunku,teraz ma być inaczej,lepiej dla ciebie,lepiej dla nas,lepiej dla całego narodu OŚLE !!!!  raz sierpem a raz młotem !!!
Tylko ze ta CZERWONA CHOLOTA to wlasnie  rolnicy ,gornicy najbardziej dopieszczane grupy spoleczne za komuny z tym je.... POMOZECIE i DOZYNKAMI (pamietasz jak zdzierali za rabanke w czasach kartek)i najwiecej wyrywaja od Unii .Tak sa nauczeni ze im sie nalezy,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROLNICY!idzcie pod sejm blokowac a nie drogi!co sa winni zwykli ludzie Wy macie teraz wolne od roboty a inni musza pracowac i przedewszystkim dojechac do pracy ale przez takich jak wy jest to utrudnione!
jakie wolne rolnik robi 365 dni w roku i nie ma zadnych urlopow  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...