Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rolnicy nie odpuszczają rządowi i kierowcom. Dziś znów blokady dróg

Utworzony przez dołgwird, 10 lutego 2015 r. o 08:36
Moje dziecko 3 letnie się leczy a nie ja!!!!! Na wizyte czekam 2 miesiace!!!
Stara du pa już jesteś,do rozwałki,rób miejsce młodym,ślicznym,zgrabnym i przedsiębiorczym,dymaj się już.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę wszystkim protestującym na drogach, aby nigdy nie zaznali miłości albo ją stracili.
To jest krok w dobrą stronę,w dobrym kierunku,kolejny krok do wyeliminowania tej żydokomuny z polskiej polityki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jako zwykły obywatel- kierowca nie jestem strona w tym niby konflikcie ale obiecuje ze teraz jak bede jechal i zobacze ciągnik czy inny pojazd rolniczy bez swiateł , z zalożonym osprzętem itp na drodze publicznej od razu bez wachania dzwonie na policję i jeszcze droge zastawie żeby nie uciekł!!
KAPUCHA  ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolnicy blokujacy drogi mi wisza. Nie ma takiej blokady ktorej nie mozna objechac. Z perspektywy kierowcy zawodowego szkoda mi tylko ich wiosek ktore rozjezdzamy samochodami ciezarowymi bo drogi na objazdach nie maja odpowiedniej nosnosci nie wspominajac o chodnikach przy mijaniu nie miescimy sie , chodniki sie zapadaja plytki lamia. Po blokadzie zostaniecie z tym. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolnicy blokujacy drogi mi wisza. Nie ma takiej blokady ktorej nie mozna objechac. Z perspektywy kierowcy zawodowego szkoda mi tylko ich wiosek ktore rozjezdzamy samochodami ciezarowymi bo drogi na objazdach nie maja odpowiedniej nosnosci nie wspominajac o chodnikach przy mijaniu nie miescimy sie , chodniki sie zapadaja plytki lamia. Po blokadzie zostaniecie z tym. Pozdrawiam
Końiowi to zamelduj !!  ma duży łeb to cię wysłucha !!!  są sprawy ważniejsze,sprawy życia CYCU, rozjechane drogi mnie walą,to ty będziesz po nich jeżdził a ja po polu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak można utrudniać pracę innym.ale chłop pazerny jest,i ciągle mu mało,trasy międzynarodowe i głowne nie są miejscem protestu ale chłopa to guzik widać obchodzi,jest chytry i ciągle mu mało,niech zabiorą im dopłaty Unijne to dopiero będą biadolić,terez skierować ciężki sprzęt i zepchnąć ich z dróg głównych ale rząd,władza przed wyborami i boi się o siebie,jest wiele innych grup zawodowych ktorych ten kryzys dotknął boleśniej niż pazernego chłopa,i wielu ludzi ma niewątpliwie gorzej niż chłopi i z godnością znoszą swoją biedę bo tego wymaga patriotyzm współczesny i dobro kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak można utrudniać pracę innym.ale chłop pazerny jest,i ciągle mu mało,trasy międzynarodowe i głowne nie są miejscem protestu ale chłopa to guzik widać obchodzi,jest chytry i ciągle mu mało,niech zabiorą im dopłaty Unijne to dopiero będą biadolić,terez skierować ciężki sprzęt i zepchnąć ich z dróg głównych ale rząd,władza przed wyborami i boi się o siebie,jest wiele innych grup zawodowych ktorych ten kryzys dotknął boleśniej niż pazernego chłopa,i wielu ludzi ma niewątpliwie gorzej niż chłopi i z godnością znoszą swoją biedę bo tego wymaga patriotyzm współczesny i dobro kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znasz wogóle postulaty rolników kmiocie ?
Nie muszę znać! Wystarczy że ogladam te ciągniki! Ani jeden nie tańszy od nowego mercedesa! Widać gołym okiem, że im się kiepsko powodzi, bo im dziki wszystko zżarły!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE NIE NIE dla dyktatu rolników i blokowania dróg drogowych!!! Dołączam się do innych na tym forum i protestu przeciwko rolnikom na drogach krajowych. Nie będę kupować lokalnych produktów, niczego ze Spomleku, Sokołowa, lokalnych spółdzielni, Zakładów Mięsnych Łuków, Melkovity i innych firm, szczególnie wschodnich. Będę specjalnie szukać zagranicznych produktów.   Skoro rolnicy utrudniają mi pracę i zabierają pieniądze, to też trochę odbiję! Zaorać trzeba cały Wschód Polski, skoro nic się tu nie opłaca.   Zachęcam innych do bojkotu lokalnych firm. Może to one wtedy wpłyną na bezprawne decyzje rolników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie muszę znać! Wystarczy że ogladam te ciągniki! Ani jeden nie tańszy od nowego mercedesa! Widać gołym okiem, że im się kiepsko powodzi, bo im dziki wszystko zżarły!
Barani łbie !!!!  po raz kolejny komunizm,oszustów i złodziei obalamy ,dla twojego dobra pajacu i dla dobra całego narodu,raz sierpem a raz młotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE NIE NIE dla dyktatu rolników i blokowania dróg drogowych!!! Dołączam się do innych na tym forum i protestu przeciwko rolnikom na drogach krajowych. Nie będę kupować lokalnych produktów, niczego ze Spomleku, Sokołowa, lokalnych spółdzielni, Zakładów Mięsnych Łuków, Melkovity i innych firm, szczególnie wschodnich. Będę specjalnie szukać zagranicznych produktów.   Skoro rolnicy utrudniają mi pracę i zabierają pieniądze, to też trochę odbiję! Zaorać trzeba cały Wschód Polski, skoro nic się tu nie opłaca.   Zachęcam innych do bojkotu lokalnych firm. Może to one wtedy wpłyną na bezprawne decyzje rolników.
Wtedy przyjdzie kacap ze wschodu bucu i cię zje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barani łbie !!!!  po raz kolejny komunizm,oszustów i złodziei obalamy ,dla twojego dobra pajacu i dla dobra całego narodu,raz sierpem a raz młotem.
Sam siebie obalaj "barani łbie". Większość narodu wybrała ten rząd i mniejszości nie będą dyktować warunków większości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam siebie obalaj "barani łbie". Większość narodu wybrała ten rząd i mniejszości nie będą dyktować warunków większości.
I to był zajebisty błąd,złodziej na złodzieju,afera goni aferę i mamy teraz to co mamy,jesteśmy murzynami UE,za 1200 miesięczne,sQrwysyństwo,Niemiec chce 8,50 eur na godz i tak ma być,te czerwone,komunistyczne chamy muszą w końcu odpuścić. stawką godzinową,myślę że na przyszłość będziesz wiedział jak głosować !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadchodzi czas wyborów w tym roku. Macie szansę wybrać inny rząd, który zaopiekuje się wami i będziecie żyć jak w raju. O ile Polska do końca roku przetrwa i nie stanie się na powrót częścią nowego ZSRR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie rolnicy stojący przy drodze przygotujcie się na rutynowe badanie trzeźwości.Osoby pod wpływem alkoholu nie powinny znajdować się na drodze.zaczynamy od jutra będziemy jeździć po blokadach i wzywać policję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie rolnicy stojący przy drodze przygotujcie się na rutynowe badanie trzeźwości.Osoby pod wpływem alkoholu nie powinny znajdować się na drodze.zaczynamy od jutra będziemy jeździć po blokadach i wzywać policję.
Możesz nas w du pę POcałować konfidencie,sam przestań chlać !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam siebie obalaj "barani łbie". Większość narodu wybrała ten rząd i mniejszości nie będą dyktować warunków większości.
Jesteś tępy jak DZIDA,jaki rząd,jaki naród,to wszystko miraż,to wszystko tylko teoretycznie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co 2 na blokadach czerwony na gębie zobaczymy co was tak grzeje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś tępy jak DZIDA,jaki rząd,jaki naród,to wszystko miraż,to wszystko tylko teoretycznie !!!
Możesz sobie mnie obrażać. Protestujcie u pośredników waszych produktów a nie na drogach. Mam nadzieję, że wszyscy dostaniecie solidnie wysokie mandaty za utrudnianie życia innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Izdebski widać jaka to marionetka. Teksty ma wcześniej ułożone i ma suflerów, którzy ma podpowiadają co ma powiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...