Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rotarianie wspierają uczniów I LO w Białej Podlaskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 listopada 2018 r. o 22:06 Powrót do artykułu
Taka kasa to chyba żart
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden bankiet grupy masonerii to kilkukrotność tej kwoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden bankiet grupy masonerii to kilkukrotność tej kwoty
 Pewnie im zostały drobne po imprezce to dali. Mało w Polsce nieszczęść to jeszcze nam masoneria potrzebna.Co prawda kiedyś byłem na imprezie Rotarian, ale zapewniam nie miałem ani w doopie ani w głowie. Jedyne co dobrze było tam nadgryzione to uczestniczki- nadgryzione oczywiście zębem czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rotarianie=masoni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masoneria NWO po cichu wpycha do edukacji ideologie marksistowskie... Tu tez mamy ladny przyklad "dobrodusznosci" - a można prosić o info - o jakich jakich konkretnie ksiązki i autorów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzę Danaom niosącym dary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻYDO-KOMUNA, LEWACTWO, MASONERIA = ROTARY CLUB DO IZRAELA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ledwo po wyborach a już rotarianie atakują młodzież. A może odbierają zainwestowane w kampanię zyski. Jeszcze zatęsknicie za Stefaniukiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mi na książkę niemieckojęzyczną za... 2000€ nie starczy. Dokładnie taką kwotę usłyszałem, gdy chciałem kupić książkę o mantażu szaf elektrycznych?! Niemców chyba pogięło???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mi na książkę niemieckojęzyczną za... 2000€ nie starczy. Dokładnie taką kwotę usłyszałem, gdy chciałem kupić książkę o mantażu szaf elektrycznych?! Niemców chyba pogięło???
.Poszukaj na ***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mi na książkę niemieckojęzyczną za... 2000€ nie starczy. Dokładnie taką kwotę usłyszałem, gdy chciałem kupić książkę o mantażu szaf elektrycznych?! Niemców chyba pogięło???
.Poszukaj na ***
Europejska inkwizycja poprawnościowa ch o m i k u j .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BIAŁA PODLASKO nie idź tą drogą! To droga Demona!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda. Rotary club to masoni, jedną z ich filii zajmująca się filantropią, wspieraniem edukacji i kultury- słowem marketingiem. Kto nie wierzy, niech poszuka na internecie. Lepiej trzymać się od nich z daleka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda. Rotary club to masoni, jedną z ich filii zajmująca się filantropią, wspieraniem edukacji i kultury- słowem marketingiem. Kto nie wierzy, niech poszuka na internecie. Lepiej trzymać się od nich z daleka
 Czy Prezydent Litwiniuk ma jakieś związki z Rotary Clubem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...