Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruszyła wycinka 19 tys. drzew. Inwestorzy zainteresowani gruntami

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 lutego 2017 r. o 16:33 Powrót do artykułu
Zastanawia mnie jak dojechać do tego terenu? Przecież tam są osiedla jednorodzinne, i ciężki ruch pójdzie przez ulice Łomaską lub Żwirki i Wigury?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal! "To nie jest las, tylko samosiejka, i właściwie nie ma żadnej wartości" - mówi prezydent miasta. Czy ten człowiek uważa, że tlen produkują wyłącznie drzewa posadzone ręką człowieka? Już dzieci z pierwszych klas szkoły podstawowej wiedzą jak istotną rolę dla gleby, klimatu i ludzi pełnią lasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samosiejki, owszem pojawiły się na tych działkach, jak zakończono wydobywanie piasku i żwiru na budowę lotniska wojskowego. Od tamtego czasu minęło ponad 50 lat, a tzw. samosiejka to dzisiaj nieregularny las, tworzący ważny dla miasta ekosystem. Jednocześnie, bardzo duża część terenu lotniska na łuku przy torach magistrali kolejowej do Terespola została zalesiona i nie może być kwalifikowana, jako samosiejka. Poza tym sprawa nieciekawie pachnie, ponieważ w latach 90 na mocy ustawy rządowej wszystkie tereny zalesione, włącznie z tym, co może i było samosiejką, ale występowało na nieruchomościach użytkowanych przez wojsko zostały przekazane Lasom Państwowym. Od dziesiątków lat wszyscy w Białej Podlaskiej wiedzą, że gospodarką leśną na terenie lotniska zajmuje się lokalne Nadleśnictwo, a magistrat udaje greka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tak widzę ze cokolwiek zrobi prezydent Stefaniuk jest złe, nie robi nic jest źle czego oczekujecie, czy komentując artykuły choć trochę się zastanawiacie? Dajcie temu człowiekowi spokojnie pracować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli wam zależy na tych samosiejkach to sami stwórzcie nowe miejsca pracy np. może na łąkach. Najlepiej wszystko hejtować co to za ludzie a w niedzielę w pierwszych rzędach do kościoła pójdą. Proszę powiedzieć bezrobotnym to ,że przez jakieś drzewka nie będzie miejsc pracy. A w dodatku jest jasna deklaracja o nasadzeniu nowych drzew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
......Na przykład kilka tygodni temu spotkaliśmy się z jednym z europejskich przewoźników, chodzi o linie lotnicze i przekazaliśmy dokumenty o podstrefie – zdradza z kolei Adam Chodziński, zastępca prezydenta. Ale póki co, żadna umowa nie została jeszcze podpisana..... Wróble świergolą, że spółka, która niedawno dzierżawiła bialskie lotnisko, zamiast cargo zakłada tanie linie lotnicze i właśnie poszukuje taniego lotniska. Jak panie Chodziński nie masz pan akurat, o czym gadać, to lepiej się wstrzymaj od wygłaszania dziwacznych opinii. Na świecie nie było jeszcze przypadku, że jakakolwiek linia lotnicza była zainteresowana ,,wejściem'' w strefy ekonomiczne. Ponad 25 lat temu przy lotnisku w Mielcu utworzono pierwszą w Polsce SSE. Jedź pan do Mielca i sprawdź osobiście, że jeszcze żadna z linii lotniczych (LCc i komercyjnych), nie wyraziła zainteresowania akredytacją lub założeniem bazy na EPML, które w przeciwieństwie do bialskiego lądowiska jest lotniskiem certyfikowanym zgodnie z wymaganiami międzynarodowymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu z 8.15, weź na luz, bo wątpliwe, że, jakiś ,,ktośtam'' nie daje Stefaniukowi popracować. Niech pracuje, ale niech nawet na chwilę nie zapomina, że faktycznej pracy na rzecz miasta nie zastąpi jego wątpliwe gwiazdorstwo w błyskach ,,spolegliwych'' fleszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kilkanaście lat temu pognali toya bo bali sie że wytnie drzewa teraz nie ma inwestorów i drzew też nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż za Toya mówiono o Polsce wschodniej ze od Wisły ma być porośnięta lasami i miejscem wypoczynku dla bogatych gości z zachodu prawie rezerwat widzę ze myślenie stare wraca wolicie drzewa niż miejsca pracy. I jak tu cokolwiek zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieprawdą jest że nie będzie drzew jest deklaracja ze strony Urzędu że będą nasadzone młode. Proszę nie siać zamętu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gościa sprzed 2 dni. Deklaracja, że będą nasadzone nowe drzewa, na razie jest tyle warta, ile wynosi wartość papieru, na którym jest napisana. A zatem: ......Proszę nie siać zamętu......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Gość (2 dni temu o 23:30) po co ten komentarz będą nowe wybory porównasz sobie tamtego prezydenta i tego zobaczysz jaka jest różnica ale na ,,dzień dobry,, nie neguj wszystkiego i nie siej .... zamętu.... uszanowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gościu sprzed 12 minut. spokojnie proszę szanownego (szanownej), ponieważ demokracja polega na tym, żeby sprawy ważne dla nas mieszkańców białej i okolic, - jednocześnie wyborców zawsze monitorować na bieżąco. dlatego, pamiętajmy o tym, że przysłowiową musztardą po obiedzie są oceny władz samorządowych i wszelkich innych po upływie kadencji. przeszkadzać nie zamierzamy, ale, jako wyborcy nie zamierzamy biernie czekać, aż się coś rypnie. weź pod uwagę, że obecne władze, mając spolegliwą radę miejską uznały, że do mieszkańców mogą tylko mówić i to głównie przez również spolegliwe media, zamiast z mieszkańcami rozmawiać, czyli konsultować. na razie wielką niewiadomą jest wykonalność rzeczywistego, a nie tylko formalnego wprowadzenia podstrefy sse na terenie lotniska, ponieważ komisję europejską szlag trafia na wieść o chińskiej ekspansji poprzez nowy jedwabny szlak. poza tym, weź na wstrzymanie, bo nie wiadomo, czy i kiedy będzie obiecywane 1600 miejsc pracy w podstrefie na lotnisku. dlaczego? otóż dlatego, że niespecjalnie pachnące sprawy pomorskiej specjalnej strefy ekonomicznej były przedmiotem niedawnej interpelacji poselskiej do ministra morawieckiego, na którą minister jeszcze nie odpowiedział. interpelacja nie jest tajna i każdy zainteresowany może się z nią zapoznać pod linkiem ******sejm.gov.pl/sejm8.nsf/interpelacjatresc.xsp?key=41afa471 przyjemnej lektury, zwłaszcza, że ,,nasi’’ posłowie, ani ,,nasze’’ media, ani mru, mru na ten temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Gość (dzisiaj o 11:34) w swoim życiu niczego nie jesteśmy pewni to znaczy, że nie będziemy nic robić bo poczekamy aż będziemy pewni ? Chyba nie o to chodzi. A ile razy byłeś u prezydenta aby porozmawiać i może dać jakiś dobry pomysł. Media - które masz na myśli ,,nasze,, i spolegliwe media. Chyba obecna władza nie ma aż tak przychylnych mediów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..... A ile razy byłeś u prezydenta aby porozmawiać i może dać jakiś dobry pomysł....., gościu sprzed 31 minut, otóż byłem kilka razy. Niestety, za każdym razem miałem wrażenie, że prezydent ogromnie się krępował rozmawiać. Pewnie dlatego, że niby to przypadkiem, ale zawsze na spotkaniach pojawiał się pewien Michał, który, jak Archanioł słuchał i notował wszystko, o czym prezydent mówił. Wniosek z tego jednoznaczny, że gdybym był u prezydenta tylko jeden raz, to wystarczyłoby, aż z naddatkiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ Św. Michał Archanioł jest patronem naszego miasta no i co zabronisz przychodzić???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trumpek był, a co Melanią i Ivanką?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;-))) zgubił po drodze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hot indian girls in mini skirts.Helpless woman fucked by a zombie.Nubile asian minx with perfect ass fucking amateur dude.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.