Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruszyły prace nad "Białą Księgą Budowy i Remontów Dróg". To będzie plan czteroletni

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 lipca 2019 r. o 09:04 Powrót do artykułu
normalnie 200% normy... ale czasy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepszy byłby plan 6-letni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie kwiat bialskiego drogownictwa .... Co jeden to lepszy .... Żal patrzeć i słuchać co wyprawiają....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chcę Pan odwołania litwiniuka i rozpisanie wyborów na prezydenta Białej Podlaskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Białą Księgą Budowy i Remontów Dróg" ma być dostępna pod koniec roku. Można będzie ją nabyć w empikach. W nowym roku będzie spotkanie, na którym prezydent Litwiniuk będzie dawał autografy tym co zakupili książkę. Nakład na razie nie znany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy spotkania w sprawie ulic też będą tajne jak w sprawie stadionu ? Może mi Broniewicz odpowie. Co to ma znaczyć , że organizuje się jakieś zamknięte dla opinii publicznej zebrania. Zwykły SKANDAL !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Litwinem i Bronkiem takie plany należy nazywać bardziej realnie np. " Trzydziestolatka" . Jesienią wielka mobilizacja sił i referendum odwołujące Litwiniuka. Tym bardziej , że przed wyborami podobno szykowane są" niespodzianki".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na przejeździe kolejowym na Łomaskiej w dalszym ciągu jedzie się jak na rodeo. Kiedy w końcu zrobią to do końca? Czy w tym mieście może być chociaż raz coś dobrze zrobione ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy obrady konsultacji społecznych też będą zamknięte ? No jesli tak ma być , to trzeba będzie powołać Gabinet Cieni obecnej władzy w tym Rady Miasta i brać sprawy w swoje ręce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio Broniewicz opowiadał , że on umywa od wielu spraw ręce, ale jak widać ryjek to ma unurzany wszędzie . I dlatego bierze odpowiedzialność też za wszystko. A mamy jak na razie gigantyczną kompromitacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Broniewicz to przypadkiem nie ten co gderał przed wyborami o robieniu psich wybiegów ? Ta ja już dziękuję takiemu "wybitnemu" Panu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakich obietnicach wyborczych mówimy. Znów swoją koleżankę przyjął do Urzędu. To jest farsa. Sprawdźcie. Referat Prawny. A miało być merytorycznie. Jestem za odwołaniem Bobra.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że chodziński nie ma co robić w szpitalu i komentarze pisze. Swoją drogą ciekawe czy bialski szpital skończy jak stadnina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała Biała Podlaska za odwołaniem Litwiniuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszą mnie akurat te negatywne komentarze w sprawie Litwiniuka. Jest prezydentem parę miesięcy i już PiS mówi że nic nie zrobił w sprawie infrastruktury drogowej. Nie zwracają uwagi na to że stefaniuk przez 4 lata nie wremontował żadnej głównej drogi w całości.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...