Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samochody zmiażdżone. Najpierw jeden z nich zaczepił o nieoświetlony rozrzutnik

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 października 2018 r. o 19:55 Powrót do artykułu
Czy rolnik trafił do pierdla?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupię lewą tylną ćwiartkę C.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna taka sprawa. To jest plaga. Rolnicy ruszcie mózgownicami wreszcie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest w tym wina rolnika - ale też widzę na szosach pełno głupich kierowców ! Kiedyś po drogach jeździło pełno nieoświetlonych pojazdów, a wypadków było bardzo mało, ponieważ... na szosach byli prawdziwi kierowcy, a nie jakieś przygłupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wracając w nocy z Rzeszowa raz mało nie wbiłem się w tył kombajnu ... gnidy jedne oszczędzają na oświetleniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak chłopi oszczędzają a Policja widząc nieoświetloną przyczepę nie reaguje. Czas na karanie biednych chłopów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłop biedny co ty opowiadasz jedz w stodile kombajn audi.krowy.dziewcze na wydanie itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szosy wieśniaku to u ciebie są na wiosce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..mała, bo na szczęście bez ofiar śmiertelnych tragedia. Jestem już osobnikiem w wieku, który pozwala mi pamiętać tzw. kampanie cukrownicze, kiedy na drogach należało uważać szczególnie. To był po prosu horror .. Ale i ilość aut poruszających się po polskich drogach była nieporównywalna do obecnych. Po prostu po drogach należy jeździć ostrożnie szczególnie w okresie prac polowych... Co nie zwalnia rolników z przestrzegania przepisów ruchu drogowego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop zapomniał dostosować rozżutnik do wymogów ruchu drogowego ,chciał przejechać kilometr lub dwa do gospodarstwa,a nóż ,widelec ,może się uda i jest to nagminne łamanie przepisów przez rolników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Wam chłop w oczy. kłuje! A może jego dopłaty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile to razy widziałem kombajn z rozłożonym hedrem. Przyczepy bez sprawnych świateł. Wlepiać nandaty po kilka tysięcy złotych, to się nauczą. Kierowcy też rozumu nie mają. Tylko aby szybciej dojechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W gumofilcach jechał ten co ten gnój roztrząsał czy w filcach ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dojebać rolników może ja wyjadę wieczorem autem i nie włączę świateł. Każdy normalny człowiek wie że światła są obowiązkowe!! Tylko rolnikowi się nie chce zrobić tych świateł bo musiałby wydać 20-zl na lampę czy klosz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwileczkę. Nie neguję winy rolnika, ale proszę zauważyć, że kierowca citroena wyprzedzał ciągnik więc widział go, tylko to kierowca citroena nie zauważył nadjeżdżającej z przeciwka hondy, nie zachował odpowiedniej odległości od wyprzedzanego ciągnika. Skazujecie tylko rolnika, a szofer z citroena to co - honda nie była oświetlona?. Źle, że rozrzutnik nie był oświetlony, może zdarzyła się awaria świateł. Weź człowieku po nocy napraw, jeszcze w polu. Stawiam na wadę wzroku szofera z citroena.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może w ostatniej chwili zauważył ciągnik, który był przesłonięty rozrzutnikiem i był zmuszony uciekać na lewy pas?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tomek / dzisiaj o 08:50 0 A może w ostatniej chwili zauważył ciągnik, który był przesłonięty rozrzutnikiem i był zmuszony uciekać na lewy pas?" z całą pewnością: wyprzedzanie "na styk" - zemściło się. Oświetlenie rozrzutnika, dość problematyczne, kiedy się gnój wozi, fabryczne lampy się niszczą, a wirnik utrudnia montaż na chwilę - woziłby kilka dni. Wcześnie robi się ciemno i po to samochód ma oświetlenie drogowe, a nie tylko mijania. Jadąc zgodnie z przepisami nie najechałby z pewnością. Jakim cudem, kiedy wyprzedzał, trafił na tego z przeciwka? Przecież tamten świecił i na pewno widział zarys całego zestawu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadący z przeciwka oślepia i mógł się nie spodziewać że będzie zmuszony wyprzedzać. Miesiąc temu miałem taką sytuację gdy na rozrzutnikiem rolnik wiózł chmiel. Ciągnik był kompletnie zasłonięty,zero odblasku, Ułamki sekund są wtedy decydujące. Mi udało się wychamować. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redakcja wprowadziła duży błąd. Samochód nie wyprzedzał ciągnika, tylko inny samochód jadący przed nim. Ciągnik nie był wcale widoczny. Wyprzedzający wracając na swój pas, zobaczył rozrzutnik i próbował uniknąć zderzenia. Wtedy nadjechał samochód z naprzeciwka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dojebać rolników może ja wyjadę wieczorem autem i nie włączę świateł. Każdy normalny człowiek wie że światła są obowiązkowe!! Tylko rolnikowi się nie chce zrobić tych świateł bo musiałby wydać 20-zl na lampę czy klosz.
 jestes jelop i pajac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...