Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samorząd wygrał w sądzie z Polskim Związkiem Łowieckim. To pierwszy taki wyrok

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 września 2019 r. o 16:06 Powrót do artykułu
Myślistwo to barbarzyństwo! Co to za sztuka zastrzelić z dwururki nieuzbrojonego dzika? Gdyby myśliwy miał własnoręcznie ukręcić łeb takiemu dzikowi, to by pomyślał. A tak "MYŚLIwy" to eufemistyczne określenie żądnego krwi barbarzyńcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie z PZŁ - to do lekarza powinni się udać. PZł - wskazuje z kim Starosta ma zawrzeć umowę na 10 lat ??? To podobnie myśląc Ja - czyli D....pa nakaże sąsiadowi z dalszej działki wybudować do siebie drogę (moja działka jest bliżej) bo chcę budować dom. Ot ciekawy kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie potrafi się rozprawić z reliktami przeszłości jakimi są PZŁ i PZW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiat bialski zachowuje się jak państwo w państwie. Kroi i dzieli swój torcik jak chce i stanowi też swoje prawo. Które koło u wozu lepsze on decyduje, kogo przestawić, wystawić itd. I ten radny co miał być milczący znowu przy staroście. Coś jest na rzeczy ale jak to mówią: psy szczekają a karawana idzie dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie z PZŁ - to do lekarza powinni się udać.  PZł - wskazuje z kim Starosta ma zawrzeć umowę na 10 lat ??? To podobnie myśląc Ja - czyli D....pa nakaże sąsiadowi z dalszej działki wybudować do siebie drogę (moja działka jest bliżej) bo chcę budować dom. Ot ciekawy kraj.
 Obwody łowieckie to ziemia rolników,nie starosty którą starosta bez ich wiedzy wydzierżawia kołom łowieckim.Dlaczego więc ma rozporządzać cudzą własnością i jeszcze na dodatek niesłusznie zbierać haracz w postaci tzw.nuty dzierżawnej,która powinna trafiać do kół łowieckich/nie do budżetu starostwa/ z przeznaczeniem na szkody łowieckie wyrządzane przez zwierzynę należącą do skarbu państwa.Drugimi pobierającymi daninę nie za swoje nie wiadomo dlaczego są zarządy okręgowe PZŁ.Wszystko ze składek myśliwych oczywiście.Przepisy z komuny,których  dekomunizacja jakoś nie chce objąć. ż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SpFling.com - świetny projekt dla dorosłych, którzy chcą znaleźć partnera seksualnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuna wypaczyła święte niegdyś prawa łowiectwa w Polsce (np. te z grudnia 1927). Cimoszki, Palogłupy i Bronki wypaczyli prawdziwy etos łowiectwa. Konieczne są reformy tych struktur i to od podstaw .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed wojną strzelał ten ,kto był właścicielem ziemi + ew. goście. A teraz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PZŁ i Starosta, bili się o profity z mojej ziemi. Ja mam figę i nie mogę wchodzić na swój grunt kiedy chcę, a jeszcze zwierz wyżre trawę, plony i stratuje. Zlikwidować to. Czyja ziemia, ten ma PRAWA. Okaże się ile jest zwierzyny, gdzie i kto zjada. jeszcze tony ołowiu rozpraszają po polach i lasach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie z PZŁ - to do lekarza powinni się udać.  PZł - wskazuje z kim Starosta ma zawrzeć umowę na 10 lat ??? To podobnie myśląc Ja - czyli D....pa nakaże sąsiadowi z dalszej działki wybudować do siebie drogę (moja działka jest bliżej) bo chcę budować dom. Ot ciekawy kraj.
Obwody łowieckie to ziemia rolników,nie starosty którą starosta bez ich wiedzy wydzierżawia kołom łowieckim.Dlaczego więc ma rozporządzać cudzą własnością i jeszcze na dodatek niesłusznie zbierać haracz w postaci tzw.nuty dzierżawnej,która powinna trafiać do kół łowieckich/nie do budżetu starostwa/ z przeznaczeniem na szkody łowieckie wyrządzane przez zwierzynę należącą do skarbu państwa.Drugimi pobierającymi daninę nie za swoje nie wiadomo dlaczego są zarządy okręgowe PZŁ.Wszystko ze składek myśliwych oczywiście.Przepisy z komuny,których  dekomunizacja jakoś nie chce objąć. ż
 KŁ dzierżawią Obwody i mają dostawć pieniądze zato? Może jednak niech płacą, za pozytki, a nie tylko pobierają i jeszcze zachowania antyekologiczne: porzucanie kiszek, ołowiu rozpraszanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrzućcie ich z obwodu łowieckiego!!prosta procedura wezwanie sejmiku do usunięcia naruszenia prawa i skarga do wsa, w Polsce jest dużo takich wyroków wsa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Filipiuk jest cudownym starostą, mogą nam zazdrościć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...