Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sejmik faulował, a wójt budował

Utworzony przez chart, 4 lutego 2008 r. o 10:47
No tak, znowu się zaczyna ludowy folwark: był Makarewicz władowano 17 mln zł w mało uczęszczaną drogę do rodzinnych Wisznic. Był Sosnowski - asfaltowano nawet polne dróżki koło Radzynia i Parczewa. Co to znaczy u licha "sejmik skrzywdził"??? W województwie jest ponad 200 gmin i każda pisze milionowe wnioski ciesząc się, jeśli dostanie i te 200 tys. zł - bo to nie mus dawać na byle gwizdnięcie. Sztuką jest napisanie dobrze przygotowanego i uzasadnionego wniosku. Ale teraz już nie trzeba - w końcu PSL powróciło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie szanowny POSLE SŁAWECKI dlaczego pan ma wyrównywać krzywdy z naszych czyli wspólnych pieniędzy z Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Polskiego Związku tenisa Stołowego . Może niech Pan za swoje kup - nie stac Pana za stół - pokryje Pan posiłek który Pan spożył. A jak nie to niech PSL się złoży choćby za sprzedane lemiesze na tyle chyba waszą organizację stać a nie dzielic pieniedzy jakichs związków i chwalic sie jaki pan i PSL dobry.Popieram w całej rozciągłości poprzednika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim kochany Harcie coś napiszesz, to przynajmniej sprawdż. Gdyby nie Makarewicz i jego ekipa, to byłoby tak, jak za Zdrojkowskiego - zastój i bezład. Jęśli sądzisz, że droga Krasnystaw - Wlodawa- Wisznice - Biała Podlaska jest mało ucęszczana, to przejadz się nią z raz. Za Makarewicza nie tylko ta droga była budowana w Województwie, ale setki kilometrów. Budowane i remntowane były przede wszystkim tam drogi, gdzie były skuteczne inicjatywy samorządów lokalnych i sprawne służby przygotowujące projekty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
budowac trza i juz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...