Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Seksu grupowego" w Białej Podlaskiej nie będzie

Utworzony przez JPII, 12 stycznia 2012 r. o 11:05
Hi, the article is so wonderful, I am interested in it. I will pay attention to your articles. And I like cheap clothes very much,they are in high quality and inexpensive, so I think everyone will be interested in it and I have found a wholesale in china online,they are China wholesaler.The store was established for a long time, they have a good reputation, there are wholesale jewelry on their website.They provide wholesale price and shipping to worldwide.So no matter where you are now, you also can order your goods at this website. Especially the cheap bags , they are my favorite!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do you like motorcycling and have your own motor equiments?You can come here Belstaff Outlet to find your Belstaff Jacket . Belstaff Coat can not little.If your foot is cold, Belstaff Boots is the right choice.You can buy a Belstaff Bag to hold those equipments.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość 2 napisał:
Sami wybraliście(...) na drugą kadencję, to macie teraz pośmiewisko na cały kraj.
Nikołajczuk - zapindalaj pod kino Merkury,tam wisi obok drzwi wejściowych gorszący plakat !!!! Będziesz miał szansę być tzeci raz w styczniu w TELEKSPRESIE.Po takiej reklamie będziesz Prezydentem miasta wsysztkich PiSiorów !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruch Palikota napisał:
Nikołajczuk - zapindalaj pod kino Merkury,tam wisi obok drzwi wejściowych gorszący plakat !!!! Będziesz miał szansę być tzeci raz w styczniu w TELEKSPRESIE.Po takiej reklamie będziesz Prezydentem miasta wsysztkich PiSiorów !!!
Był już pod tym kinem ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruch Palikota napisał:
Nikołajczuk - zapindalaj pod kino Merkury,tam wisi obok drzwi wejściowych gorszący plakat !!!! Będziesz miał szansę być tzeci raz w styczniu w TELEKSPRESIE.Po takiej reklamie będziesz Prezydentem miasta wsysztkich PiSiorów !!!
Byłem-zrobiłem KUPĘ i jestem CZERWONA CIOTO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno radny Stasio zapisał się do jakiejś spółdzielni socjalnej, a tam członków dużo. Tak więc może istnieje szansa na seks grupowy. Trzymajmy kciuki za sukces.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś byłem dumny że jestem z Białej teraz przyjdzie się wstydzić. Niedługo przed wjazdem do miasta trzeba będzie pokazać medalik i zaświadczenie z ostatniej spowiedzi. Czy w tym mieście nie ma młodych ludzi którzy wybraliby rozsądnych radnych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie lubię napisał:
Kiedyś byłem dumny że jestem z Białej teraz przyjdzie się wstydzić. Niedługo przed wjazdem do miasta trzeba będzie pokazać medalik i zaświadczenie z ostatniej spowiedzi. Czy w tym mieście nie ma młodych ludzi którzy wybraliby rozsądnych radnych?
Wyjechali za chlebem, pracą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi za tego zacofańca.
www.chaturbate.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...