Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Senator Bierecki z PiS mówi o "oczyszczaniu Polski z niegodnych" [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 kwietnia 2019 r. o 10:14 Powrót do artykułu
Dla nas niegodny jest pis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Retoryka jak w jakimś totalitarnym państwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To trzeba zacząć od Biereckiego i oczyścić Białą Podlaskę z jego pamięci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z chęcią wyjadę z jego burdelu zadecyduję gdzie a bierecki niech mi wykupi tylko bilet w jedną stronę ew to kraj oczyścić z takich biereckich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten aferzysta dalej bezkarny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wszyscy są "godni"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów żeby skomentować tę wypowiedź.... :(((( Dla mnie ten gość sam jest mocno podejrzany. Te jego niejasne powiązania ze SKOKami i 5 miliardami, które stamtąd wyparowały.... Mam nadzieję, że ktoś to kiedyś zbada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspólczuję rodzicom za takiego syna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw senatorku powinni zamknąć ciebie za skoki. Ile trzeba mieć głupoty we łbie by mówic o innych niegodziwcach a pomijac siebie. K...wa, nigdy tego nie zrozumię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedna ta Polska ziemia, musi znosić tupanie Takiego buca. Ale mają pozwolenie od Najwyższego z Nowogrodzkiej to kąsają i nawet Boga się nie boją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS I WSZYSTKO JASNE PANY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że coraz łatwiej będzie zmobilizować elektorat antyPiS na wybory. Senatorze Bierecki, tak trzymać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam z historii takiego co w 1933 roku za naszą zachodnią granicą tak mówił. Do tego dążycie? Gratuluję i współczuję....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W szpitalach psychiatrycznych na takich jak on mówią: beznadziejny przypadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....i nie palnął sobie w łeb?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można byłoby potraktować to tylko jako głupi wybryk. głupiego polityka, gdyby nie to, że wpisuje się on błogosławieństwa jakie otrzymali narodowy przyszli "czyściciele narodu" na Jasne Górze. Dokąd zmierza ta nasza Ojczyzna pod rządami obecnej władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczysc nas od oszolomow z psiej zmiany z rozumem robala skokowych przekretasow i karierowoiczow na bazie smolenskiej katastrofy ile jeszce takich tepych zrytych lbow bedzie nosic Polska skad to wypelza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z pisobanderowców jak najbardziej jestem za !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już nie są żarty. Pisiory są niebezpieczni. Mam nadzieję, że Polacy wreszcie przejrzą a na oczy i pogonia tę bandę na cztery wiatry. Kilka lat ich rządów przyniosły tyle strat, ile jeszcze w historii kraju nie byłó. A 500 plus dla krów oraz eksperymenty z puszkami coca-cili przejdą do historii. Żal tylko Polski, rządy pisu to niestety stracone lata i powolny powrót co Ciemnogrodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niby nie będzie też Dziennika Wschodniego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...