Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Serce Natalii czeka na Twoją pomoc

Utworzony przez obserwator dziennika, 8 stycznia 2008 r. o 02:18
Brawo Duchu! POwiat może być z Ciebie dumny! Chwala studentom bialskich uczelni! jesteście super!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studenci z koła wolontariatu AWF pracowali cięzko na zebranie tej kwoty. Rewelacja! Niech żyje AWF!!!!!! Pod Kościołem widziałem też harcerzy i wolontariuszy od Duszka. Super akcja. Księża w parafii Sw.Anny super ogłaszali komunikat o akcji ratowania życia. dzieki,że daliście nam możliwość wsparcia tej akcji przez wrzucenie ofiary do puszek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko, że pan Duszek przy okazji tak pięknej akcji robi sobie kampanię wyborczą. Na biletach jest umieszczony adres strony www która promuje polityka. Panie Duszek istnieje jednak pewna granica dobrego smaku. Albo robisz Pan zbiórkę dla dobra chorego dziecka albo zbiórka jest tylko pretekstem do prowadzenia działalnosci politycznej. Trzeba wybierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnio krytykowałem akcję w której radny duszek rozdawał swoje naklejki, podczas zbiórki żywności. Duszek z tej akcji przekazał kilka ton pomocy do domów dziecka i innych instytucji.Teraz już tak szybko nie krytykuję rozdaewania tych naklejek. Na stronie internetowej pan radny pokazuje wyraznie dokąd trafia pomoc i wszyscy widzą że jego akcje sa naprawde wiarygodne! gratulacje panie radny i przepraszam za krytykę po Pańskiej przedostatniej akcji, którą opisywano w Dzienniku Wschodnim dwa tygodnie temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super naklejki! gratuluję udanej akcji! rewelacja. jeśli każdy polityk bedzie taki skuteczny w pomocy zwykłemu obywatelowi jak radny Duszek, to może w tym kraju wreszcie zacznie się dziać dobrze, bo jak do tej pory politycy myśleli wyłacznie o sobie. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uratujecie Natalkę! Jesteście już coraz bliżej ! wierzę w was i podziwiam takich ludzi jakimi są wolontariusze i studenci którzy wspólpracują z Panem Duszkiem. Nie poddawajcie się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak można potępiać kogoś kto robi tak dużo dobrych akcji! Niech nam żyje długo i szczęśliwie nasz dobry duszek powiatu bialskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki Ci Duszku, że dajesz nam możliwośc pomagania w Twoich akcjach. Jesteśmy z Ciebie dumni, Ty z nas też mam nadzieję! he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niech tam, może i faktycznie te jego akcje nie są takie złe;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na aukcji bedzie duzo fajnych gadzetow. zapraszamy wszystkich czytelnikow forum na nasza uczelnie w sobote na 18. bedzie super! dzis zalatwilismy bialo-czerwona flage, z podpisami pilkarzy recznych - mistrzow swiata z ubieglego roku z Niemiec. Zdobyli srebrny medal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu "Robert" ma racje. Bronicie duszka jakby byl conajmniej wiceministrem rolnictwa!he he , a on robi te wszystkie smieszne akcje tylko po to, zeby opinia publiczna go widziala. jest zwyklym radnym powiatu bialskiego, tak jak 22 innych z naszego terenu. Yyle ze duszek ma swojego nadwornego redaktora marka P. , ktoren to srednio raz w miesiacu wychwala skutecznosc pana duszka. Wg mnie ten duszek to gosc od smiesznych akcji! Chociaz nie znam go osobiscie, ale jest nudnym typem, ktory chyba sam nie wie po co robi te wszystkie akcje charytatywne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wielka jest zazdrość nielicznych na szczęście ludzi, gdy ktoś robi jakieś widoczne dobro. Gratulacje Panu Radnemu za Jego trud i wysiłek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiejsza aukcja ratowania Życia na AWFie zakończyła się sukcesem. Ponad 5.500zł. Gratulacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka aukcja? coś czytalem, ale nie pamietam gdzie. kto ją prowadzil?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duszek , Bergier i jakiś profesor z AWF. Czyżby zbliżenie Józia do prorektora Sadowskiego? ciekawie ciekawie.... Aja myślałem że to inne opcje polityczne i dwie konkurujące ze sobą uczelnie... Duszek to potrafi połaczyć ze sobą wszystko he he nawet ogieńi wodę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko że nieborak nie potrafi się połaczyć ze swoją partią, pewnie widzą w nim zagrożenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a aukcja była nawet ciekawa . bylismy na niej prawie calym zespolem siatkarzy, tylko ze tych frajeruf biznesmenufff nie bylo i nasi doktorzy musieli duzo fantow kupowac, he he he wyplukal ich bergier z gotowki!! i trzeba bedzie teraz brac koperty;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a... i zapomniałem dopisać, że niech Bergier trzyma się swojej uczelni, bo jak tak dalej pójdzie to przestanie być rektorem, zresztą i tak już mu sie kończy kadencja. Wie ktoś może kto ma zająć jego miejsce? moze duszek???))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NALEŻY WSPIERAĆ WSPÓLNE DZIAŁANIA UCZELNI BIALSKICH>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO WSPANIAŁA WIADOMOŚĆ ŻE PO KILKU LATACH WSZYSTKIE UCZELNIE BIALSKIE ZACZYNAJĄ MOWIĆ JEDNYM GŁOSEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 15

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...