Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Serce Natalii czeka na Twoją pomoc

Utworzony przez obserwator dziennika, 8 stycznia 2008 r. o 02:18
Jak możesz pisać o bezsensowności tych akcji? To jest jakaś niesamowita głupota coś takiego opowiadać. Każda akcja ma wymierne korzyści i daje ludziom pozostawionym samym sobie mnóstwo nadziei i wiary , że ich los może się wreszcie odmienić. pa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żebractwo! Jakby to napisał nasz ziomek Antypuszek. Dawaj wilgotna , dawaj!!!! Jesteście bandą dzieciaków, która nic pożytecznego nie robi, poza tym , że zbiera długopisy dla dzieci ze świetlic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chcesz mnie sprowokować do pisania, to lepiej wymyśl lepszy text, bo ten z żebraniem jest już nudny. Poza tym mylisz pojęcia między wolontariatem i bezinteresownością w dobrej sprawie, a proszeniem (żebraniem) o pieniądze na własne potrzeby. Adie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie pochlebiaj sobie. nie zamieżam się z tobą spierać bo nie ma o co. szkoda mi tylko was, że nie macie ciekawszego zajęcia, np.moglbyście pić piwo w 43, czy tam gdzies w veronie:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A i zapomniałem dodać - niech żyje antypuszek wszystkie antypuszki z rady powiatu bialskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kiedy następna akcja Panie Radny?? Co nowego macie zaplanowane?? Kogo teraz uratujecie? Może prezydenta czapskiego? Bo chyba zaczyna tonąć jego okręt! Zróbcie mu zbiórkę na fundusz emerytalny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duszek się chyba znowu nudzi, szykuje się nowa akcja. Czytaliście Słowo Podlasia?? Tylko czekać kiedy Siwy zacznie znowu wychwalać Duszka. Odpocznij chłopie, szkoda Twojego latania!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi Cię to??? Jak ktoś go zna odrobinę to wie że on w miejscu nigdy nie usiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wilgotna 2 do wilgotnej napisał:
Dziwi Cię to??? Jak ktoś go zna odrobinę to wie że on w miejscu nigdy nie usiedzi
a co piszesz, Puszek OWSIKI ma ??? podobno czosnek dobry jest na ta przypadłość...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesz nie wiem, ale możesz się zapytać jeśli Cię to interesuje. Myślę jednak, że to raczej Ty je masz od siedzenia przed kompem i pisania takich nieistotnych i niekulturalnych textów. Szkoda Ci że ktoś coś robi? kłuje Cie to w oczy, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wilgotna 2 napisał:
wiesz nie wiem, ale możesz się zapytać jeśli Cię to interesuje. Myślę jednak, że to raczej Ty je masz od siedzenia przed kompem i pisania takich nieistotnych i niekulturalnych textów. Szkoda Ci że ktoś coś robi? kłuje Cie to w oczy, prawda?
co sie czepiasz, sama napisalaś "że on w miejscu nigdy nie usiedzi" to pytam przeciez grzecznie czy ma OWSIKI....... ale tez masz racje jakiś Puszek ciągle kłuje tutaj kogos w oczy???!!! ze nic nie robi tylko bierze diete z rady..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie Ty Puszek takich obrońców znajdujesz?? poszli by za Tobą w ogień! gratuluje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam się na polityce, ale możesz mi np. napisać co inni robią, którzy są tak jak on radnymi?? Radzą??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wilgotna 2 napisał:
Nie znam się na polityce, ale możesz mi np. napisać co inni robią, którzy są tak jak on radnymi?? Radzą??
Jak to co robią? poprostu radzą sobie,he he , czyli nic konkretnego nie robią, o nich Trzeszczela artykułów pisać nie bedzie, bo i o czym? a Puszek to temu pomoże to tam poleci, to do jednej akcji młodzież zachęci , to do drugiej, do szkoły dary zawiezie, potrzebującym słodycze da, staruszkę strapioną pocieszy, o i prawdziwy radny! czego się czepiacie chłopaka, ja nie pojmuję?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zapominajcie, ze duszek nie działa sam. Jest z nim zawsze coraz liczniejsza grupa radnych, jak to jest napisane w jednym z artykułow są to już działania ponad podziałami dla dobra społeczeństwa całego powiatu. A to juz nie przelewki , to już wielka polityka powiatowa. Tak więc pochwała sie należy także mojemu radnemu Kulawcowi i radnemu Uścinskiemu, bo z tego co czytam, oni też prowadzą te akcje charytatywne z młodzieżą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kogo obchodzą radni???? liczy się prezydent , burmistrz, starosta! a co tam jakaś grupa nieposłusznych radnych, może i coś chcą pożytecznego robić, ale zawsze steruje nimi ktoś z góry, komu nie mogą podskoczyc! np. Czapski w białej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radni nic nie robią , no chyba że w Białej Podlaskiej, tam radni robią z czapskiego durnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jutro "Dzień Myśli Braterskiej" święto skautingu, to Puszek pewnie jakiś medal od harcerzy dostanie... nic pan nie wie panie Trzeszczela?... ratował przeciez przez pół roku hufiec bialski, to mu sie cos należy... nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mylisz się towarzyszu. Duszek nie leci na medale. Widać , że Go słabo znasz. A gdyby za każdą akcję miał dostawać medal, to nie zmieściłyby sie na ścianie w Twoim przedpokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie zapominajcie, ze duszek nie działa sam. Jest z nim zawsze coraz liczniejsza grupa radnych, jak to jest napisane w jednym z artykułow są to już działania ponad podziałami dla dobra społeczeństwa całego powiatu. A to juz nie przelewki , to już wielka polityka powiatowa. Tak więc pochwała sie należy także mojemu radnemu Kulawcowi i radnemu Uścinskiemu, bo z tego co czytam, oni też prowadzą te akcje charytatywne z młodzieżą.
radny Uscinski- a to sie usmialem, on jest strasznie znerwicowany i zakompleksiony. I straszny oszust podaje w gazecie ze glosowal przeciw budzetowi powiatu TYMCZASEM na KAZDEJ komisji pan USCINSKI podnosil reke ZA PRZYJECIEM budzetu, ale medialnie to on byl przeciw!!! Oszust i tyle!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...