Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skąd w Was tyle nienawiści...?

Utworzony przez mojżesz, 2 marca 2010 r. o 10:11
Kocham go napisał:
"Nienawidze" Kocham Ciebie!!! Jak czytam Ciebie to tak jakbyś siedział u mnie w głowie.
A ja za to ze ty siedzisz w mojej golowie to tez i ciebie NIE-NA-WI-DZE ! Wogole ja nienawidze wszystkich ktorzy tu cokolwiek pisza ! Niech was wszystkich szlag trafi ! No q... mam was wszystkich o potad ! Amen ! Glaby jeb...ne !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nienawidze napisał:
A ja za to ze ty siedzisz w mojej golowie to tez i ciebie NIE-NA-WI-DZE ! Wogole ja nienawidze wszystkich ktorzy tu cokolwiek pisza ! Niech was wszystkich szlag trafi ! No q... mam was wszystkich o potad ! Amen ! Glaby jeb...ne !
mógłbyś rozwinąć dokładnie co rozumiesz przez pojęcie "nienawidzę" bo to taki strasznie nie określone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
mógłbyś rozwinąć dokładnie co rozumiesz przez pojęcie "nienawidzę" bo to taki strasznie nie określone.
A co w tym "nienawidze" takiego nieokreślonego strasznie ? Nienawidze to znaczy nienawidze ! I o co jeszcze tobie chodzi ? A za to co piszesz i sie do mnie przypierd...sz nie wiadomo o co to ciebie też NIE-NA-WI-DZE ! Za takie czepianie sie bedziesz sie w pioekle smażyć !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja najbardziej nienawidzę polityki miłości!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska pracowników-je***y regionalny europejski dom wariatów.To normalnie otwarty oddział zamknięty. JAK MNIE WSZYSTKO WKÓRWIA NAWET SĄSIADCE BYM CZASEM ZAJEBAŁ ZA pier***ONY UŚMIESZEK I "DZIEŃDOBRY" ŻEBY ku*** NApier***AĆ JAK ROBOT NA 3 ETATY TO ku*** ZAROBISZ MNIEJ NIŻ SPRZĄTACZKA ZA GRANICĄ CO ZA POje***Y KRAJ BO NIECAŁE 600EURO ku*** KPINY BO ŻYWNOŚĆ I MIESZKANIE KOSZTUJĄ TAM TYLE SAMO JAK MNIE TO WZYTKO WKÓRWIA A JAK ŁYZE O PRACY ZA 800ZŁ TO ku*** RĘCE MI SIĘ ZACISKAJĄ ŻEBY ZAJEBAĆ ALBO ZAGRYŚĆ PROPONUJĄCEGO.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie wku***ają je***e MOHERY !!!!! pier***one czcicielki blokują zje***ą osiedlową pocztę bo latają jak na sraczke z przekazami na pier***one radyjko ma-w-ryja pier***one stare ku*** dla swoich wnuczek to je***e stare spruchniałe pizdy 2zł niedadzą na batona a na radyjko to szmaty moherowe ostatnie oszczędności poniosą. je***e stare moherowe kury niezdajecie sobie prawy ilu dzieciom można by wykupić za wasze ofiary obiad w szkole i pomuc naprawde potrzebującym.A wy bezwstydne purchawy i larwy je***e moherowe pier***one czcicielki temu cfelowi zaniesiecie na konto do radyjka co wam codziennie pranie mózgu robi.... BUDA...!!!! je***E MOHERY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A mnie wku***ają je***e MOHERY !!!!! pier***one czcicielki blokują zje***ą osiedlową pocztę bo latają jak na sraczke z przekazami na pier***one radyjko ma-w-ryja pier***one stare ku*** dla swoich wnuczek to je***e stare spruchniałe pizdy 2zł niedadzą na batona a na radyjko to szmaty moherowe ostatnie oszczędności poniosą. je***e stare moherowe kury niezdajecie sobie prawy ilu dzieciom można by wykupić za wasze ofiary obiad w szkole i pomuc naprawde potrzebującym.A wy bezwstydne purchawy i larwy je***e moherowe pier***one czcicielki temu cfelowi zaniesiecie na konto do radyjka co wam codziennie pranie mózgu robi.... BUDA...!!!! je***E MOHERY !!!
ty pojebie masz coś ze swoja je***ą głową nie tak! To kasa tych moherów i mają je***e prawo robić z nią co chcą. dlaczego mają dokarmiać jakieś pier***one bękarty darmozjadów co na socjalu ciągną. jesteś je***ym faszystą który zagląda do portfela innych. masz problem z głodującymi bękartami to idź do roboty i wykup w szkołach chociaż jeden dziennie posiłek dla jednego dziecka, a nie jebaku zaglądasz do portfela innych. pier***ony faszysta nienawidzę faszystów i bolszewików
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ty pojebie masz coś ze swoja je***ą głową nie tak! To kasa tych moherów i mają je***e prawo robić z nią co chcą. dlaczego mają dokarmiać jakieś pier***one bękarty darmozjadów co na socjalu ciągną. jesteś je***ym faszystą który zagląda do portfela innych. masz problem z głodującymi bękartami to idź do roboty i wykup w szkołach chociaż jeden dziennie posiłek dla jednego dziecka, a nie jebaku zaglądasz do portfela innych. pier***ony faszysta nienawidzę faszystów i bolszewików
WAL SIĘ ŁACHU.ON MA RACJĘ.NIOSĄ GŁUPIE STARE ku*** PIENIĄDZE DLA TEGO je***EGO KNURA.A KNURZYSKO ŻYJE JAK LORD.PAŃSTWO W PAŃSTWIE BUDUJE.ŻEBY Sku***SYN OŚLEPŁ-RYDZYK je***Y!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
WAL SIĘ ŁACHU.ON MA RACJĘ.NIOSĄ GŁUPIE STARE ku*** PIENIĄDZE DLA TEGO je***EGO KNURA.A KNURZYSKO ŻYJE JAK LORD.PAŃSTWO W PAŃSTWIE BUDUJE.ŻEBY Sku***SYN OŚLEPŁ-RYDZYK je***Y!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jak ja cie ku*** nienawidzę jak ja sie ku*** tobą brzydzę ty w dupę je***a komunistyczno-faszystowska szmato...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie nawidze swojego pracodawcy. mi daje 700zł kur...i wysyła nie wiadomo gdzie ale co musze jechac i napierda....bo co bede kamienie gryzł?taki los wtym kraju Nie nawidze swojego szwagra bo ma dobre auto a mnie nawet na malucha nie stać!!!!!!!!!żeby nie siostra bym juz dawno go zamordował poćwiartkował i zakopał...jebać biedę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nienawidze , no q po prostu nie-na-wi-dze jak ktos obcy dzwoni do mnie i na koniec rozmowy mowi "milego dnia zycze !" No q zabilbym takiego **** ! A raz to bylem w Austrii i tam na ulicy jakis szkop szedl chodnikiem. Idzie naprzeciw mnie i wyobrazcie sobie UŚMIECHA SIĘ do mnie z daleka ! I Mijamy sie a on z usmiechem mowi do mnie te swoje obrzydliwe "gutentag". Pierwszy raz *** mnie widzi i śmieje sie do mnie ! Az mialem ochote wrocic i tak mu morde obic zeby popamietal !No takich ***** to bym darl na kawalki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziadu napisał:
ja nie nawidze swojego pracodawcy. mi daje 700zł kur...
Kto ci chuju każe pracować? Jeśli wyceniasz swoje możliwości na więcej to się zwolnij i idź pracować gdzie indziej. Jak ja nienawidzę ciot które za swoje je***e porażki życiowe obciążają innych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze ch*** to cie zrobil ciota cie urodziła a ty jestes jedna wielka porazka zyciowa jak ja nie nawidze takich porazek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale mnie wku***a ta sosna na podwórku chyba zaraz wezme siekierę i porąbie sukę! tylko szumi i szumi co za ch*** ja posadził?nie nawidze drzew iglastych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ja nie nawidze 15 i tej renty co ten pieprzony zus wypłaca precz z komuna!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie najbardziej wkur....ten najmłodszy zapyziały żorż mysli ze wszystko mu wolno...wara z nim!@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
po pierwsze ch*** to cie zrobil ciota cie urodziła a ty jestes jedna wielka porazka zyciowa jak ja nie nawidze takich porazek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak ja nienawidzę nienawiści!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nienawidzę brudasów i śmierdziuchów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ja k... niienawidze poranków. znowu to samo ! kawa, papieros na balkonie, golenie, autobus, praca...No kiedy to sie k... nareszcie skonczy ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
WAL SIĘ ŁACHU.ON MA RACJĘ.NIOSĄ GŁUPIE STARE ku*** PIENIĄDZE DLA TEGO je***EGO KNURA.A KNURZYSKO ŻYJE JAK LORD.PAŃSTWO W PAŃSTWIE BUDUJE.ŻEBY Sku***SYN OŚLEPŁ-RYDZYK je***Y!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No ale mają prawo nieść i oddawać czy nie? A może stworzyć kartotekę moherów i odebrać i emerytury i niech państwo samo zadecyduje co z tą kasą robić? No jesteście nieźle stuknięci!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...