Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skarga Białej Samorządowej przepadła. Prezydent: "To walka wyborcza"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lipca 2017 r. o 10:58 Powrót do artykułu
Jak walka wyborcza, to walka wyborcza. Na pewno w Białej będzie to walka bezpardonowa, czyli w pańskim stylu panie Stefaniuk. Czas pokaże, czy w nadchodzącej kampanii wyborczej ponownie zastosuje pan deklaracje o 1000 miejsc pracy na lotnisku, a zwłaszcza ''elementy piwne'' (i inne ''chwyty arabskie'', jakże skuteczne przecież do publicznego, bezkarnego obrzygania i wyautowania poprzedniego prezydenta). Co prawda, zwolenniczką prezydenta Czapskiego nie byłam, ale ''serdecznie dziękuję'' za ''demo'' krację w formie i stylu prezentowanym przez obecnego ,,włodarza''.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polkowski? ten co zarabiał w zglu zarabiał 10 tys zł miesięcznie i nie umiał nawet włączyć komputera ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polkowski to ten co ma syna co czesto odwiedza hotel w osjanie i lubi 20 lat starsze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronek na prezydenta!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uuuuu Broniewicz już nie w PO ? Teraz jakiś twór zrobił i pcha byłych działaczy SLD i PSL na stanowiska ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Broniewicz masz super zaplecze polityczne tym razem sie uda!!! Wygrasz!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Paweł Siłakiewicz na PREZYDENTA!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lubię PIS, nie lubię PO ale najbardziej obrzydza mnie FAŁSZYWE SPOŁECZNICTWO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedaczyna nie dostał się do komitetu. Panu Broniewiczowi dziękujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma w Białej i okolicach człowieka bardziej zasłużonego dla Polski i naszego miasta jak p.Polkowski. Pisanie o jego poborach w ZGL-u jest zwykłą bzdurą. Wiele lat pracowałam z Prezydentem Polkowskim i nie mogę znieść dłużej tych oszczerstw. Obecna władza nie dorosła mu do pięt i stąd taka mściwość. Życzę zdrowia i powodzenia w jego działalności!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiej jego dzialalnosci? czytania slowa podlasia w kazdy wtorek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...