Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skarpety od księdza pokochali ludzie z całej Polski. "Najtrudniejsze jest wyrobić piętę"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 listopada 2019 r. o 14:32 Powrót do artykułu
Świątynia XIX-wieczna wybudowana w 1740. Ciekawe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przeciwnikiem kościoła w Polsce, ale brawo dla tego Pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz puszcza wiernych w skarpetkach? ;-) A poważniej - bardzo dobra inicjatywa. Coś robi, szuka, trafia do ludzi. A nie tylko "daj" i "daj", albo wręcz nagabywanie o datki, o pracę za darmo, wyznaczanie dyżurów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Domyślam się że budynek jest z XVIII w., natomiast kosciol Rzymskokatolicki zagościł tam w XIX wieku po jakichś zmianach po poprzednika chyba. Ja to tak rozumiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, każdy może robić biznes jakikolwiek i gdziekolwiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" W powstającym przy ul. Saperów Kaniowskich w Puławach kościele parafii Świętej Rodziny, trwa montaż wartej ponad pół miliona złotych, granitowej posadzki " - źródło : Dziennik Wschodni ______ Coraz okazalsze i wieksze budowle, pomniki, a w środku coraz wieksza zgnilizna, duchowa martwota. PRAWDZIWY BÓG, JEZUS nie mieszka w budynkach, a kościelne " złote pałacyki " przynoszą hańbę, wstyd a nie chwałę. Zamiast tego kościelnego "złotego cielca" lepiej byłoby pomóc potrzebującym i głosić czyste biblijne nauczanie, a nie błędne rzeczy jak np czyściec, spowiedź w konfesjonale, celibat, kult maryjny, urząd papieża, ofiary mszy i wiele innych ... " Ale Najwyższy nie mieszka w budowlach rękami uczynionych, jak mówi prorok: " - Dzieje Apostolskie 7:48- Biblia Warszawska ___________ wmówiono ludziom, że bez organizacji religijnych czy różnych ludzi nie mogą mieć odpuszczonych grzechów, nie mogą być zbawieni, nie mogą mieć wiary ... W nowym przymierzu już nie potrzeba : "świętego budynku", "świętych dni" , " kasty kapłańskiej" , "świętych szat", "swiętego jedzenia"itd -- wielu osób jest niewolnikami czy to Watykanu, papieży czy niewolnikami organizacji Świadków Jehowy,Strażnicy itd. Nie potrzeba księży, papieży, Marii ani organizacji religijnych. Wystarczy żywy - wszechmogący JEZUS CHRYSTUS ... " I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni " - Dzieje Apostolskie 4:12 Biblia Warszawska ... " Jezus znowu powiedział do nich: Ja jestem światłością świata. Kto idzie za mną, nie będzie chodził w ciemności, ale będzie miał światłość życia " - Ewangelia Jana 8:12 Uwspółcześniona Biblia Gdańska - za nim nie księżmi i organizacjami.... " Jezus mu odpowiedział: Ja jestem drogą, prawdą i życiem " - Ewangelia Jana 14:6a - ON a nie papieże, Strażnice, organizacje itd ______________google : " wystarczalność Chrystusa upadek dogmatów maryjnych " _______ " Błędy w naukach Świadków Jehowy część 2 transfuzja i krwiodawstwo" __________wyszukiwarka : "Jezus Stwórcą życia - informacja w DNA"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze rozumiesz, że kosciol Rzymskokatolicki zagościł tam po jakichś zmianach po poprzednikach. Stało się to jednak nie w XIX, tylko gdzieś w połowie wieku XX, a konkretnie w 1946 roku, o czym nawet jest napisane w komentowanym przez nas tekście. To tylko taki drobny szczegół. Ale tak w ogóle, to wielkie brawa dla ks. Marcina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziemnikwschodni jaja sobie robicie czy pleban wyprał Wam muzgi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super KSIĄDZ - kochamy Cię .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko w Polsce mozna kochac 'skarpety'!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrać wszystkie państwowe dotacje i wygina śmiercią naturalną. Stop pedofili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...