Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SŁOWO PODLASIA - zło konieczne

Utworzony przez Wieckowska, 17 lutego 2009 r. o 20:23
Sorki !!!MIALO BYC WSZYSTKO TYLKO NIE P R A W D E!!!!!! TU PRAWDY W TYM BRUKOWCU NIE SZUKAJMY!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DW to drugi szmatławiec !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzebne jest na naszym terenie całkiem nowe niezależne pismo, nie związane z żadną partią ani też nie finansowane przez żadną partię i innych sponsorów. Potrzebne jest takie pismo w którym redaktorzy nie wchodziliby w żadne miejscowe układy w terenie, lecz w swoich artykułach byli sprawiedliwi i obiektywni, a wszelkie świństwa (korupcje, nepotyzm, złodziejstwo, kolesiostwo itp) odważnie wyciągali na światło dzienne. Takie pismo - w służbie dla społeczeństwa, jest na naszym terenie cały czas oczekiwane, a kiedy to nastąpi, to zarówno Słowo Podlasia jak i Dziennik Wschodni może pakować manatki, bo zarówno z samych ogłoszeń jak i reklam (na kilogramy) się nie utrzyma. Wcześniej czy później, znajdą się "młodzi gniewni dziennikarze" na naszym terenie i założą nowe pismo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście nie mam dobrego zdania o Słowie Podlasia a piszący artykuły często przekręcają fakty pisząc to co im wydaje się wygodnym jeśli już zdarzy się kogoś publicznie przepraszać to maleńką czcionką na którą raczej nikt nie zwraca uwagi o czym wiedzą piszący doskonale,od wielu lat nie kupuję tej gazety jakim jest słowo podlasia a na miejsce redaktorków należałoby postawić ludzi takich którzy widzą problemy różnych ludzi i potrafiliby bardziej rzetelnie pisać artykuły o regionie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryszardek napisał:
Osobiście nie mam dobrego zdania o Słowie Podlasia a piszący artykuły często przekręcają fakty pisząc to co im wydaje się wygodnym jeśli już zdarzy się kogoś publicznie przepraszać to maleńką czcionką na którą raczej nikt nie zwraca uwagi o czym wiedzą piszący doskonale,od wielu lat nie kupuję tej gazety jakim jest słowo podlasia a na miejsce redaktorków należałoby postawić ludzi takich którzy widzą problemy różnych ludzi i potrafiliby bardziej rzetelnie pisać artykuły o regionie
Człowieku tam są wszyscy z jednej rodzinki PiP Skerczynk.dzisiaj w Olejarni w Nadarzynie ,skąd pieniążki na Olejarnie w Bełch.niech ktoś zgadnie .B Malczuk i terazJustyna Kirczuk to rodzinka ,i tak trzymać rodzinny interes za pieniążki wasze .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zimka2 napisał:
Człowieku tam są wszyscy z jednej rodzinki PiP Skerczynk.dzisiaj w Olejarni w Nadarzynie ,skąd pieniążki na Olejarnie w Bełch.niech ktoś zgadnie .B Malczuk i terazJustyna Kirczuk to rodzinka ,i tak trzymać rodzinny interes za pieniążki wasze .
rączka rączkę myje, a czapski to wspiera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście jest już konkurencja! Tygodnik Podlaski to normalna gazeta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tygodnik podl to dopiero król wśród szmatławców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fakt zero powagi bajki wymyślane po szklance ruskiej wódki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bu napisał:
fakt zero powagi bajki wymyślane po szklance ruskiej wódki
od kiedy słówko zaczęło pisać o Kapłanie to nawet je polubiłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
od kiedy słówko zaczęło pisać o Kapłanie to nawet je polubiłem
Jeśli Kapłan wniesie tyle do "Słowa Podlasia" co wniósł do gminy Międzyrzec to i opatrzność tego nie wytrzyma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jeśli Kapłan wniesie tyle do "Słowa Podlasia" co wniósł do gminy Międzyrzec to i opatrzność tego nie wytrzyma.
Taki Kapłan pozytywnie wpływa na sprzedaż "SP".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
mialem doczynienia z red. i grabowski któremu przedstawilem żeczywiste dowody swiadczące o mijaniu sie z prawda na łamach S P wójta z tucznej . szanowni panstwo nie widzialem bardziej zaklamanego człowieka który tak umie manipulowac faktami. moja szczerość obruciła sie przeciwko mnie. po niedlugim czasie czekając na artykul zostałem zaczepiony przez kolegę wójta i pomowiony o donosicielstwo. dzisiaj wiem ta gazeta jest na usługach jednej parti...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Fedyk vel Godlewski tak kłamie we wszystkich swoich artykułach czy on jest niezrównoważony psychicznie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie te czasy gdy redaktor Marcin Kozarski poruszał bardzo ważne społecznie tematy na łamach Słowa Podlasia.Zwróćcie uwagę że np. W Międzyrzecu w Stokrotce egzemplarze Wspólnoty schodzą niemalże na pniu a SP leży nie sprzedane w dużych ilościach.Przyznaję rację osobom które piszą o Słowie Podlasia:"szmatławiec" "zielona gazetka" PSL-owskie pisemko itd.itd. Mam nazdzieję że niedługo ta gazetka zniknie z rynku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...