Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Za posegregowany surowiec to obywatelom powinno się płacić a u nas jest odwrotnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Oświęcimiu korzystano z wc tylko w określomej godzinie. Ludzie stali w kolejce, cały barak i......, po 30 minutach było po wszystkim. I był porzadek. Ale czy o taki porządek chodzi?
 I tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@_k_ ty padlino lewacka, trollu na usługach zdrajców narodu, tobie organizuje twoje plugawe życie, padalca i zdrajcy, twój guru z wyłupiastymi oczami wilka, co spierd..lił do Brukseli i wracać odwagi nie ma.
Widzę, że prawdziwie PiSowska i katolicka miłość przez ciebie przemawia... Brzydzę się takimi ludźmi. A co do mojego życia, to nie masz o nim pojęcia, więc nie zabieraj głosu, bo błaźnisz się z każdym słowem coraz bardziej.
K dawno ciebie nie było. Podobno jesteś członkiem Orkiestry Putina. Czy Orkiestry Putina to na 100 % pewien nie jestem, ale że członkiem to z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością jesteś.
Widocznie w przeciwieństwie do ciebie mam jakieś życie pozainternetowe. A trollowanie i obrażanie innych nie jest moim sposobem na zycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@_k_ posegregowałeś śmieci i wyczyściłeś pędzel? No to jutro możesz wraz z lewackimi i peowskimi braćmi hucznie świętować sześciu króli :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@_k_ posegregowałeś śmieci i wyczyściłeś pędzel? No to jutro możesz wraz z lewackimi i peowskimi braćmi hucznie świętować sześciu króli :P
Tak, posegregowałem. Ty trafiłeś do odpowiedniej przegródki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Średnie zużycie wody na gospodarstwo to 3m ? Przy przeliczniku zimna/ciepła 2:1 daje to ok. 33 litrów ciepłej/ dzień np. na 4 osoby! Czyli codziennie ktoś inny się myje czy raz w tygodniu 200 do wanny i "kolejarz"??? Słuszną drogą podąża nasza władza... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@_k_ widzę, że wyrobiłeś się na tym trollowaniu, jak majtki w kroku starej rumuńskiej cygance. Tam też byłeś taki mądry?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@_k_ widzę, że wyrobiłeś się na tym trollowaniu, jak majtki w kroku starej rumuńskiej cygance. Tam też byłeś taki mądry?
Nie muszisz się wysilać - tki nikt nie jest w stanie mnie obrazić. Za to świadectwo sobie wystawiasz jednoznaczne. Ale musze przyznać, że zaskakujesz mnie swoją dogłębną znajomością rumuńskiej bielizny damskiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominam, że "segregacja" to język nienawiści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Oświęcimiu korzystano z wc tylko w określomej godzinie. Ludzie stali w kolejce, cały barak i......, po 30 minutach było po wszystkim. I był porzadek. Ale czy o taki porządek chodzi?
I tyle w temacie
 Czyżby wybrano tzw opcję niemiecką? Kto,tam rządzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Średnie zużycie wody na gospodarstwo to 3m ? Przy przeliczniku zimna/ciepła 2:1 daje to ok. 33 litrów ciepłej/ dzień np. na 4 osoby! Czyli codziennie ktoś inny się myje czy raz w tygodniu 200 do wanny i "kolejarz"??? Słuszną drogą podąża nasza władza...
 Według formularza deklaracji "śmieciowej" te 3 metry sześcienne wody przypadają na osobę w gospodarstwie domowym a nie na całe gospodarstwo domowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka jest przeszkoda w tej sytuacji aby nadzorca ze spółdzielni kasował hajs za rzeczywiście przynoszone śmieci? Wtedy każdy zapłaci za to, co wytworzył, bez szopek z przeliczaniem zużytej wody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@_k_ masz rację nie sposób jest obrazić potomka lewackiej gawiedzi, która sama sobie gwałciła umysł ideologią Marksa, Engelsa, Lenina, umazała sobie ręce po pachy krwią zamordowanych milionów normalnych ludzi. Po prostu jesteś z krwi i kości pomiotem bandyckiej rasy i musisz się z tym pogodzić, pseudo intelektualisto. Kiedyś byłem przypadkiem, na dworcu autobusowym świadkiem twojego przyjścia na świat, gdzie wyleciałeś na chodnik przez takie przegniłe i przetarte majciochy, swojej rodzicielki, na łysym łbie miałeś wypalone znamię ” Kaina " _k_ więc wiem, że to ty lewacki trollu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@_k_ masz rację nie sposób jest obrazić potomka lewackiej gawiedzi, która sama sobie gwałciła umysł ideologią Marksa, Engelsa, Lenina, umazała sobie ręce po pachy krwią zamordowanych milionów normalnych ludzi. Po prostu jesteś z krwi i kości pomiotem bandyckiej rasy i musisz się z tym pogodzić, pseudo intelektualisto. Kiedyś byłem przypadkiem, na dworcu autobusowym świadkiem twojego przyjścia na świat, gdzie wyleciałeś na chodnik przez takie przegniłe i przetarte majciochy, swojej rodzicielki,  na łysym łbie miałeś wypalone znamię ” Kaina " _k_ więc wiem, że to ty lewacki trollu.
Dopóki Internet nie był tak łatwo dostępny nie miałem pojęcia, jak wielu debili żyje w tym kraju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@_k_ jak cytując słowa Stanisława Lema, wypadałoby robić to dokładnie, a nie zmieniając słowa, próbować zabłysnąć plagiatem, ale wy lewackie knury tylko to potraficie, kraść i kłamać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@_k_ jak cytując słowa Stanisława Lema, wypadałoby robić to dokładnie, a nie zmieniając słowa, próbować zabłysnąć plagiatem, ale wy lewackie knury tylko to potraficie, kraść i kłamać.
Jaki ty jesteś płytki, skoro cały sens twojego życia sprowadza się do obrażania innych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@_k_ czy to moja wina, że ty jesteś inny, wypaczony lewacko? Takich jak ty trzeba piętnować i upominać metodami demokratycznymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uuuuaaa ! Ziew. Wiesz że Lem to był zespół pisarzy KGB ? Zreszta nudny jesteś i przestań dyskutować z sobą samym. Wolę czytać  Philipa Kindred Dicka niż twoje wypociny.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zachwycony pomysłem na powiązanie zużycia wody z wysokością opłaty za wywóz śmieci. Do tej pory musiałem płacić "od osoby", choć w Białej mieszkałem tylko w weekendy; w innym mieście także pełna opłata za 5 dni w tygodniu. Skąd było brać tyle śmieci???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uuuuaaa ! Ziew. Wiesz że Lem to był zespół pisarzy KGB ? Zreszta nudny jesteś i przestań dyskutować z sobą samym. Wolę czytać    Philipa Kindred Dicka niż twoje wypociny.          
 Jak kogoś cytujesz to cytuj dokładnie, a nie z nitzschego czyli z głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...