Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sosnowica: Dyrektor odwołana przez wójta po raz drugi

Utworzony przez Kika, 3 lutego 2010 r. o 08:58
Nie wiem i nie rozumiem, skoro Pani Dyrektor przechodziła pozytywnie wszystkie kontrole, dlaczego nie może z tym faktem się pogodzić pani wójt??? Może sama niech się weźmie do roboty, a nie szykanuje normalnych ludzi. I wystarczy jedna czarna owca, żeby zatruwać życie innym swoimi dziwnymi podejrzeniami. Najłatwiej jest oskarżać kogoś innego. Może czas popatrzeć na siebie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Osoba na stanowisku" WÓJTA ,,winna posiadać nieposzlakowaną opinię, jak też powinna stanowić autorytet i wzór do naśladowania"- CZEGO NIE MOŻNA POWIEDZIEĆ O PANI WÓJT Z SOSNOWICY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani wójt plecie głupoty. Jeżeli fakt rozmów z prokuratorem na tematy nie towarzyskie nie przeszkadza w pełnieniu funkcji kuratora oświaty, to dlaczego ma przeszkadzać w byciu dyrektorem? A może PO prostu nauczycielka jest z innej opcji POlitycznej niż wójcina? To tłumaczyłoby wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może zwołać referendum w sprawie pani wójt i to ją odwołać ,skoro działa niezgodnie z oczekiwaniami miejscowej społeczności ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wywalić obie na zbity pysk ! Niech swoje sprawy załatwiają na targu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kika napisał:
Nie wiem i nie rozumiem, skoro Pani Dyrektor przechodziła pozytywnie wszystkie kontrole, dlaczego nie może z tym faktem się pogodzić pani wójt??? Może sama niech się weźmie do roboty, a nie szykanuje normalnych ludzi. I wystarczy jedna czarna owca, żeby zatruwać życie innym swoimi dziwnymi podejrzeniami. Najłatwiej jest oskarżać kogoś innego. Może czas popatrzeć na siebie?
KIKA A KTO TĘ "CZARNĄ OWCĘ WYBRAŁ" HA ??? a czy ty wiesz że tak jak ją wybrał tak i wyrzucić może ...HA ??? tak jak Kropiwnickiego w Łodzi...HA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
wywalić obie na zbity pysk ! Niech swoje sprawy załatwiają na targu.
I TO NAJZDROWSZE WYJŚCIE ,JEST PRZESTROGĄ NA PRZYSZŁOŚĆ ŻE GŁUPOTA NIE POPŁACA (SOSNOWICZANIE BRAĆ SPRAWY W SWOJE RĘCE I DO ROBOTY)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~KOLKA~ napisał:
I TO NAJZDROWSZE WYJŚCIE ,JEST PRZESTROGĄ NA PRZYSZŁOŚĆ ŻE GŁUPOTA NIE POPŁACA (SOSNOWICZANIE BRAĆ SPRAWY W SWOJE RĘCE I DO ROBOTY)
Dzięki p.Wójt Gmina Sosnowica jest na II-gim miejscu w województwie (na 213 samorządów) w rankingu Gazety Prawnej za 2009 rok: Europejskie miasto -Europejska gmina. Nigdy w historii Sosnowica nie była tak wysoko w tym corocznym rankingu. Brawo p. Wójt, natomiast mieszkańcom gminy gratuluję i zazdroszczę tego sukcesu.Proszę ni przejmować się kundelkom, którzy nawet w przybliżeniu nie osiągnęli podobnego sukcesu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni to powinni wybrac sie po rozum do głowy a nie do wojewody.Dziwi mnie to ze ludzie jeszcze piszą o odwołaniu p.wojt.Było juz referendum i społecznosc miejscowa jakos mosowo nie wzieła w nim udziału.Mam tylko nadzieje ze p.wojt doprowdzi tą cała sprawe do konca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis napisał:
Radni to powinni wybrac sie po rozum do głowy a nie do wojewody.Dziwi mnie to ze ludzie jeszcze piszą o odwołaniu p.wojt.Było juz referendum i społecznosc miejscowa jakos mosowo nie wzieła w nim udziału.Mam tylko nadzieje ze p.wojt doprowdzi tą cała sprawe do konca.
PIS obyś się udławił z zachwytu ze swojej p.Wójt i z tego co wyrabia,widac to po twojej wypowiedzi że żresz jej z ręki:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie może ogon merdać psem. Pani wójt, m Pani moje poparcie i składam gratulacje za ten ranking na najlepszą Gminę w województwie lubelskim: http://www.gazetaprawna.pl/ranking_gmin_20...tow&miasto=
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do pedagoga: to chyba nie zasługa pani wójt ze Sosnowica tak wypadła,z tego co pamiętam to wlasnie zasluga Pani Dyrekor, która wygrała wielki projekt dla szkoły,Chyba nie podzieliła sie z apnia wójt i teraz ma za swoje. Było posłuchac niedawno audycji w trójce:jakos pani wójt tam nie wystepowała,tylko własnie pani dyrektor i koordynator projektu.Jakos pani wójt w swojej kadencji tylko likwiduje co jej nie pasuje,może wreszczie by cos podziałala i pokazała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ukrywam wcale ze popieram obecnego wojta.Jedni jedza(choc nie wiem co to do konca znaczy)z rąk p.Wojt a inni z z rak byłych wojtow.Dajcie mormalnie pracowac ludziom UG Sosnowica a bedzie wszytko dobrze.Ww ranking mówi sam za siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki szkolny projekt to 25% pozyskanych przez gmine wunduszy.Nawet gdyby nie było tego projektu szkolnego to i tak Sosnowica była by na wysokiej pozycji w tym zestawieniu. Ale przyznam ze projekt szkolny to dobra robota ktora zaprocentuje w przyszłosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
p.dyrektor po prostu przegięła tzw. "pałę". Ogon merdać psem nie może. Może natomiast z tym psem współpracować na zasadzie przełożony-podwładny. Kwestionowanie zasad współżycia społecznego i zasad hierarchii służbowej prowadzi do anarchii. Pani Wójt słusznie zdymisjonowała taką nielojalną dyrektorkę. Ja bym też zrobił to bez wahania, a nawet szybciej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Sosnowica nie jest poligonem- Afganistanem Lubelszczyzny - walki PSL-PiS?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co widać i słychać z rządów pani Wójt wychodzi wielka POpierdułka:) Już niedługo jako społeczenstwo jej podziekujemy za promocje gminy jaką nam zafundowała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis napisał:
Wielki szkolny projekt to 25% pozyskanych przez gmine wunduszy.Nawet gdyby nie było tego projektu szkolnego to i tak Sosnowica była by na wysokiej pozycji w tym zestawieniu. Ale przyznam ze projekt szkolny to dobra robota ktora zaprocentuje w przyszłosci.
Zaden dyrektor nie zdobędzie środków na gminną szkołę jeśli nie poprze tych starń Wójt.Brawo Pani Wójt .Podwładny jeśli nie chce słuchać przełożonego to odchodzi z firmy.Podobnie jest w Sosnowicy dyrektorka powinna założyć własną szkołę i pokazać co potrafi. Jak ma odpowiadać Wójt przed wyborcami jeśli nie może dobrać sobie kadry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwator napisał:
Zaden dyrektor nie zdobędzie środków na gminną szkołę jeśli nie poprze tych starń Wójt.Brawo Pani Wójt .Podwładny jeśli nie chce słuchać przełożonego to odchodzi z firmy.Podobnie jest w Sosnowicy dyrektorka powinna założyć własną szkołę i pokazać co potrafi. Jak ma odpowiadać Wójt przed wyborcami jeśli nie może dobrać sobie kadry.
I całe szczęście że cesarz gminny nie poparł tego projektu gdyż dawno by szlak go trafił i zostaly by tylko marzenia o projekcie. Proboszczowską taczkę pamietamy i taka samą mamy dla P.Wójt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie i Panie to jest formu na którym mozemy wyrazic swoje mysli i poglądy ale w sposób kulturalny . Dziwnie sie czuje jak czytam o tych "taczkach". Zyjemy w XXI wieku juz takich praktyk nikt nie stosuje(wydaje mi sie ze to pozostałość po PRL).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...