Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spór urzędników z gospodarzem zablokował budowę drogi

Utworzony przez Gość, 6 stycznia 2010 r. o 22:18
Oczywiście "redaktor" ( bo inaczej nie można napisać ) jak większość "wybitnie wyszkolonych redaktorów nie zna podstaw poprawnej polszczyzny. Jak się nie wie jak się pisze, to w ogóle się nie pisze. "Ze wsią"????????? to może i "Ze miastem"???????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek a powiedz mi łaskawco o co chodzi z tym "dziwnym zakrętem" ? Co tam takiego dziwnego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Oczywiście "redaktor" ( bo inaczej nie można napisać ) jak większość "wybitnie wyszkolonych redaktorów nie zna podstaw poprawnej polszczyzny. Jak się nie wie jak się pisze, to w ogóle się nie pisze. "Ze wsią"????????? to może i "Ze miastem"???????????
Redaktora nie lubię, ale jak znam życie, to nie redaktor osobiście wklepywał tekst "na stronę" dziennika, więc dopuszczam możliwość, że to nie pisarz w białej zrobił błąd, tylko jakiś wykształciuch po informatyce w Lublinie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Oczywiście "redaktor" ( bo inaczej nie można napisać ) jak większość "wybitnie wyszkolonych redaktorów nie zna podstaw poprawnej polszczyzny. Jak się nie wie jak się pisze, to w ogóle się nie pisze. "Ze wsią"????????? to może i "Ze miastem"???????????
A co to za wysyp filologów Marcinów - kandydatów na licencjat zgodny z zasadą: uczył Marcin Marcina?. Nie ma to jak pewność i bezczelność. A tu potrzeba trochę pokory do języka. Można używać form: ze wsią i z wsią. Potwierdza to uzus. Google też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek, bardzo ciekawa historia z tymi drogami które "minęły się o 2 metry" ale potrafie sobie dokładnie wyobrazić tej sytuacji. Chyba pojadę specjalnie do tego sławacinka i sam zobaczę. Ale kto mi zwróci za benzynę ? A nie mógłbyś dać w tekście jakiejś mapki, planu ? Marek, ty to tylko potrafisz wkurzać ludzi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam ta droge, czesto tamtedy rowerem jezdzilem (jestem ze Slawacinka Starego) Pana Marka niestety nie znam i juz widze jak mieszkancy Slawacinka beda "psy wieszac" na Panu Marku za blokowanie budowy naszej wymarzonej drogi asfaltowej... Pan Marek z poteznym problemem zostanie z boku/w cieniu rozpoczecia budowy nowej drogi... bo jak wyczytalem to budowa zacznie sie z drugiej strony a P. Marka to sami ludzie ucisza oslepieni dobrobytem plynacym z jakze blogoslawionego i wyslawionego wowczas pana w. (kto w temacie ten zaczaji o kogo chodzi kto nie- tez dobrze). Smierdzi mi tu i to baaardzo! Z jednego zrobi sie wroga - przeciwnika wiekszosci, awanturnika nawet wrecz! Ale wiadomo jak sie walnie kielbe psom to tylko ten jeden za nia nie poleci co jest na lancuchu... Zaczyna mi bardzo smierdziec tu w Slawacinku , bo naszym kosztem widze zalatwia sie swoje interesy, nieudolnosc urzednikow i marnotrastwo pieniedzy (Twoich niestety) idzie nam po kieszeni, ludzie nie dajcie sie zaslepic. Wezcie cos razem zrobcie oprocz wspolnej klotni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...