Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stado łosi pod kołami peugeota

Utworzony przez Gość, 27 stycznia 2009 r. o 12:51
biedne losiatko ;( swoja droga slyszalem ze kierowca jesli nie ma oznaczen ze sa wybiegajace zwierzeta moze domagac sie odszkodowania od administracji drogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHORY KRAJ I ORGANIZACJA RUCHU KOŁOWEGO W TYM KRAJU, W CAŁYM NORMALNYM ŚWIECIE BUDUJE SIĘ OGRANICZENIA I IZOLUJE ZWIERZĘTA DZIKIE OD RUCHU DROGOWEGO,KOLEJOWEGO!!U NAS DUŻO SIĘ GADA,GĘBY LUDZI ZA TO ODPOWIEDZIALNYCH SA PEŁNE UMORALNIAJĄCYCH FRAZESÓW, A JEST JAK JEST,KAŻDY WIDZI NA TYM I SETKACH INNYCH PRZYPADKÓW!!W POLSCE OCHRONA ŚRODOWISKA JEST TYLKO NA PAPRIERZE I TYLE,BY KTOS MÓGŁ ZA TO BRAĆ KASIORĘ!!DUŻO SIĘ O NIEJ MÓWI KIEDY BUDUJE SIĘ DROGĘ,OSIEDLA, LINIE KOLEJOWĄ, A POTEM JAKOŚ TO BĘDZIE JAK W POLSCE,CZYLI BYLE JAK!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TU NIE TYLKO CHODZI O ŻYCIE ZWIERZĄT ALE TAKŻE O ŻYCIE LUDZI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
TU NIE TYLKO CHODZI O ŻYCIE ZWIERZĄT ALE TAKŻE O ŻYCIE LUDZI.
Wpadła mi sarna pod koła, potem na maskę i zbiła szybę, a sama uciekła. Czy jest szansa na odszkodowanie . Mam tylko OC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mołfijus napisał:
"...na okoliczność, że nasza wędrówka już się zakończyła i trzeba było wojny żeby zdobyć pokój...a teraz płacz... Władek nie wstydź się...i tak wszystkie płaczą, bo jak prawdziwy chłop płacze to musi być święto....oj musi, musi..... Kaźmirz! Władek! [...] a ty czemu nie płaczesz? -patrzeć wolę, a bo to ostatni raz się godziem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
biedne losiatko ;( swoja droga slyszalem ze kierowca jesli nie ma oznaczen ze sa wybiegajace zwierzeta moze domagac sie odszkodowania od administracji drogi [/quote] [quote name='po wypadku' post='90681' date='3.02.2009, 14:19:16']Wpadła mi sarna pod koła, potem na maskę i zbiła szybę, a sama uciekła. Czy jest szansa na odszkodowanie . Mam tylko OC.
Jeśli jest znak = to nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...