Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

STANISŁAW LESIUK NA BURMISTRZA

Utworzony przez komitet wyborczy, 23 października 2009 r. o 18:49
Międzyrzeca Podlaskiego zbieramy głosy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komitet napisał:
STANISŁAW LESIUK NA BURMISTRZA Międzyrzeca Podlaskiego, Zbieramy głosy
popieram kandydaturę pana Lesiuka... W POPRZEDNICH WYBORACH Z RODZINĄ GŁOSOWALIŚMY NA p. GRZYBA, ALE SIĘ ROZCZAROWALIŚMY... po trzech latach uważam, że była to ogromna pomyłka, dałam się zmanipulować PSLowskiej propagandzie... pan Grzyb już się nabył, już mu wystarczy tego stołka... niech wraca rządzić na swoim..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram Lesiuka napisał:
popieram kandydaturę pana Lesiuka... pan Grzyb już się nabył, już mu wystarczy tego stołka... niech wraca rządzić na swoim..........
CAŁKOWICIE SIĘ Z TYM ZGADZAM! PAN GRZYB OGROMNIE ROZCZAROWAŁ CAŁE SPOŁECZEŃSTWO, TYLE OBIECYWAŁ. PAMIĘTAJMY O TYCH OBIETNICACH I GWARANCJACH Z 2006 ROKU: Kandydat na burmistrza MIĘDZYRZECA PODLASKIEGO Artur Jan Grzyb gwarantuje: 1) pozyskanie dla M-c środów unijnych, odpowiednich do potrzeb i możliwości miasta oraz jego mieszkańców, 2) promocję i wspieranie rodzimych podmiotów gospodarczych, 3) pozyskanie inwestorów, którzy stworza nowe miejsca pracy, 4) adresowanie skutecznej pomocy społecznej do osób rzeczywiście potrzebujacych, 5) podniesienie poziomu bezpieczeństwa mieszkańców, 6) utworzenie nowych agend administracji publicznej w M-C, 7) niedpouszczenie do likwidacji i prywatyzacji naszego szpitala, 8) rozszerzenie oferty edukacyjnej dla dzieci, młodzieży i dorosłych, utworzenie trwałej bazy akademickiej w naszym miescie, 9) sprawną, kompetentną i przyjazną obsługę mieszkańców przez miejskich urzedników, 10) utrzymanie stabilnych cen ciepła w naszych blokach, 11) kompleksowe zagospodarowanie Zwirowni do 2009 roku, 12) zatrzymanie emigracji młodzieży, stworzenie jej warunków do rozwoju w M-C, 13) bezpłatny Internet dla wszystkich mieszkańców, STANISŁAW LESIUK NA BURMISTRZA!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STANISŁAW LESIUK NA BURMISTRZA!!!!! popieram!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
STANISŁAW LESIUK NA BURMISTRZA!!!!! popieram!!!!!!!!!
Panie Stanisławie trzeba pognać z Miasta tą zieloną chołtę wieżymy z zrobi Pan porządek i wyczyści urząd i firmy miejskiż e z lizydupów i klakierów ,teraz już wiesz na kogo możesz liczyć i kto ma głowę na karku i potrafi Ci pomóc w czyszczeniu miasta DO DZIEŁA .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stasiu, już najwyższy czas abyś pogonił z naszego miasteczka tą buraczano-gnojną koalicję PSL-PO. W tobie nadzieja. Trzymamy kciuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Stasiu, już najwyższy czas abyś pogonił z naszego miasteczka tą buraczano-gnojną koalicję PSL-PO. W tobie nadzieja. Trzymamy kciuki.
popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprosimy o wypowiedzi z innych komputerków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Halloween się zbliża?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Poprosimy o wypowiedzi z innych komputerków
Artur i tak będzie burmistrzem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram Lesiuka napisał:
popieram kandydaturę pana Lesiuka... W goPOPRZEDNICH WYBORACH Z RODZINĄ GŁOSOWALIŚMY NA p. GRZYBA, ALE SIĘ ROZCZAROWALIŚMY... po trzech latach uważam, że była to ogromna pomyłka, dałam się zmanipulować PSLowskiej propagandzie... pan Grzyb już się nabył, już mu wystarczy tego stołka... niech wraca rządzić na swoim..........
No nie mogę przejść obojętnie obok tego postu jest rozkoszny, rozkosznie głupi."W goPOPRZEDNICH WYBORACH Z RODZINĄ GŁOSOWALIŚMY NA p. GRZYBA, ALE SIĘ ROZCZAROWALIŚMY.."i no tak czy ktoś zmuszał do głosowania i chyba marnie z rozumkiem skoro wybiera się głupio a idąc dalej to co następny wybór będzie dobry skoro tak łatwo dać się zmanipulować ? "popieram kandydaturę pana Lesiuka..." Krótka darmowa rada jak pisać - w poprzednich wyborach nie głosowałam na Grzyba (żadnego pana to wygląda podejrzanie) i miałam rację o czym każdy się przekonał już , w tych wyborach głosuję na Lesiuka (żadnego pana bo ktoś nabierze podejrzeń że to twój były lub obecny pracodawca).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarek napisał:
artur i tak będzie burmistrzem
TO W TULIŁOWIE SIĘ BURMISTRZA WYBIERA CZY SOŁTYSA? ARTUR SOŁTYSEM TULIŁOWA!!!!! YES! YES! YES!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
TO W TULIŁOWIE SIĘ BURMISTRZA WYBIERA CZY SOŁTYSA? ARTUR SOŁTYSEM TULIŁOWA!!!!! YES! YES! YES!
Popieram pomysł ale czy jest wstanie pokonać obecnego Sołysa -- wątpię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lesiuk ma spore szanse zostawil miasto w niezlej kondycji finansowej a teraz po trzech latach ile jest miasto zadluzone /aktualny burmistrz tak ogolnie mowia w miedzyrzecu jak zadluzy miasto jeszcze bardziej to nie ma co szukac poparcia u wyborcow/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spoko staszek, mu tu już działamy i na 90 procent grzybnię sie załatwi. zawsze możesz liczyć na mira, zbycha i grzecha, no i staszka. chwała nam i naszym kolegom. chujom precz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOBRY CZŁOWIEK--->DOBRY KANDYDAT! POPIERAM LESIUKA! GRZYB JUŻ SIĘ NABYŁ, GRZYB JUŻ POKAZAŁ CO POTRAFI. GRZYBOWI JUŻ WYSTARCZY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LESIUK JAK BYŁ BURMISTRZEM TO: -POMAGAŁ MIESZKAŃCOM -ROZUMIAŁ MIESZKAŃCÓW -ZALEŻAŁO MU NA MAIESZKAŃCACH LESIUK TO SWÓJ CHŁOP, SKROMNY I NIE WYWYŻSZAŁ SIĘ! A GRZYB JAKI JEST, TO KAŻDY MOŻE POCZYTAĆ O TYM W GAZETACH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie. Czy pan Lesiuk należy do szulerni zwanej w mediach platformą obywatelską? Bo coś mi się o uszy obiło że należy. A w takim wypadku wybór między Grzybem popiranym przez PSL a Lesiukiem z PO jest wyborem między dużą a cholerą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ja mam pytanie. Czy pan Lesiuk należy do szulerni zwanej w mediach platformą obywatelską? Bo coś mi się o uszy obiło że należy. A w takim wypadku wybór między Grzybem popiranym przez PSL a Lesiukiem z PO jest wyborem między dużą a cholerą!
hm, pewnie dżumą a cholerą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
hm, pewnie dżumą a cholerą...
Jak by nie było tylko Prawo i Sprawiedliwość!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 87

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...