Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Synowa i bratowa: Gwałcił nas i zastraszał

Utworzony przez ss28zz, 10 marca 2010 r. o 13:24
OBIAC MU JAJA I BEDZIE SPOKUJ..RAZ NA ZAWSZE.,,JA TO ZROBIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W głowie się nie mieści...straszna historia...dramat, szkoda mi tych kobiet, dlaczego nie rzuciły tego wszystkiego, nie wyjechały?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie pozostali mężczyźni tej rodziny:mąż, brat? Żadnej reakcji z ich strony na zachowanie oskarżonego. Nieprawdopodobne, jakieś to chore.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro ruchal ja przez ponad 2 lata to sie jej musialo podobac bo nikomu nie mowila durna baba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznaję Ci rację-jakieś głupie babska. Zupełnie tego nie rozumiem. Siedzą cicho, do nikogo nic nie mówią, a później z faceta robią potwora.Może one jakieś niepełnosprawne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przyznaję Ci rację-jakieś głupie babska. Zupełnie tego nie rozumiem. Siedzą cicho, do nikogo nic nie mówią, a później z faceta robią potwora.Może one jakieś niepełnosprawne...
ODPOWIEM RAZ ZNAM TE KOBIETY I TO CO PRZESZLY TO NIKT IM TEGO NIE WYMARZE Z PAMIECI A TOBIE ZYCZE PALANCIE BY CI ZONE PARE RAZY WYGRZMOCILI I CO POWIESZ W TEDY TEZ ZE GLUPIE BABSKO MILEJ LEKTURY CO TY WIESZ O ZASTRASZANIU IDIOTO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO PROSTU ROZBUCHANA CHŁOPSKA JURNOŚC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy postępowanie w sprawie działania policji, jakoś prokuratura o tym zaponiała. Gdyby właściwie działała to sprawa została by zamknięta przed dwoma laty. Czy jak ktoś ma pieniądze i wie z kim popić to jest ponad prawem. Następni w kolejce czekają policjanci z Włodawy i ich "dziwne" kontakty z księżmi i zakonnikami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIGDY NIE POZWOLIŁBYM NA TO , BY MÓJ OJCIEC GWAŁCIŁ MOJĄ ŻONĘ CZY ZASTRASZAŁ. A JUŻ NIE DO POMYŚLENIA JEST ,BY DZIAŁO SIĘ TA ZA PRZYZWOLENIEM MATKI (TEŻ ZASTRASZONEJ). MOJA ŻONA WIEDZIAŁABY CO ZROBIĆ W TAKIEJ SYTUACJI.NIC I NIKT JEJ NIE ZASTRASZY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ruchaka napisał:
Skoro ruchal ja przez ponad 2 lata to ...
Nie wiadomo kto tam kogo r.uchal. Moze to nie on lecz jego r.uchali ? Niewiadomo. Wyroku sadu jeszcze nie ma, nie ma nawet aktu oskarzenia wiec na razie obowiazuje zasada domniemania niewinnosci. A zeznania swiadkow i pokrzywdzonych tez sa jakies niejasne. Kto wie czy tu nie chodzi o wyciagniecie od goscia kasy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"knoor"Ty się lecz!Albo lepiej ,życzę Ci abyś znalazł się chodz raz na miejscu zastraszonej kobiety!!!Zobaczylibyśmy czy wtedy byłbyś taki "bohater"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ruchaka napisał:
Skoro ruchal ja przez ponad 2 lata to sie jej musialo podobac bo nikomu nie mowila durna baba
Jakby było mało, że jesteś prymitywny, to jeszcze masz problemy ze zrozumieniem prostego tekstu. Idź do szkoły może jeszcze Cię czegoś nauczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruja i poróbstwo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
knoor napisał:
Nie wiadomo kto tam kogo r.uchal. Moze to nie on lecz jego r.uchali ? Niewiadomo. Wyroku sadu jeszcze nie ma, nie ma nawet aktu oskarzenia wiec na razie obowiazuje zasada domniemania niewinnosci. A zeznania swiadkow i pokrzywdzonych tez sa jakies niejasne. Kto wie czy tu nie chodzi o wyciagniecie od goscia kasy ?
A CO CZYTALES ZEZNANIA TYCH KOBIET BARANII LBIE TAM NIE CHODZI O KASE A O SPRAWIEDLIWOSC JESLI KTOS SIE WYPOWIADA W TAKI SPOSOB SAM MA COS NA SUMIENIU KASA NIE ULECZY RAN TYCH KOBIET A I JEDNEJ Z NICH NIE ZWROCI MEZA BO JEDEN JUZ NIE ZYJE KTOS MU ZAMKNOL USTA CHYBA TEGO NIE DOCZYTALES WSTYD MI ZA TYCH KTORZY TAK PODCHODZA DO TEGO TYPU SPRAW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kobieta z klasa napisał:
A CO CZYTALES ZEZNANIA TYCH KOBIET BARANII LBIE TAM NIE CHODZI O KASE A O SPRAWIEDLIWOSC JESLI KTOS SIE WYPOWIADA W TAKI SPOSOB SAM MA COS NA SUMIENIU KASA NIE ULECZY RAN TYCH KOBIET A I JEDNEJ Z NICH NIE ZWROCI MEZA BO JEDEN JUZ NIE ZYJE KTOS MU ZAMKNOL USTA CHYBA TEGO NIE DOCZYTALES WSTYD MI ZA TYCH KTORZY TAK PODCHODZA DO TEGO TYPU SPRAW
Ja tam uważam ze do spraw rodzinnych najlepiej to sie nie wtracac. Nikt nie wie jak bylo naprawde, ta mówi tak, ta jeszcze inaczej a on wszystkiemu zprzecza. Ot zwykla awantura rodzinna. Co nam do tego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maqrio napisał:
ODPOWIEM RAZ ZNAM TE KOBIETY I TO CO PRZESZLY TO NIKT IM TEGO NIE WYMARZE Z PAMIECI A TOBIE ZYCZE PALANCIE BY CI ZONE PARE RAZY WYGRZMOCILI I CO POWIESZ W TEDY TEZ ZE GLUPIE BABSKO MILEJ LEKTURY CO TY WIESZ O ZASTRASZANIU IDIOTO
Żonę niech zostawią w spokoju. Jego powinni wygrzmocić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kobieta z klasa napisał:
A CO CZYTALES ZEZNANIA TYCH KOBIET BARANII LBIE TAM NIE CHODZI O KASE A O SPRAWIEDLIWOSC JESLI KTOS SIE WYPOWIADA W TAKI SPOSOB SAM MA COS NA SUMIENIU KASA NIE ULECZY RAN TYCH KOBIET A I JEDNEJ Z NICH NIE ZWROCI MEZA BO JEDEN JUZ NIE ZYJE KTOS MU ZAMKNOL USTA CHYBA TEGO NIE DOCZYTALES WSTYD MI ZA TYCH KTORZY TAK PODCHODZA DO TEGO TYPU SPRAW
Chodzi o sprawiedliwosc, tak. gosc zostal przez sad uniewinniony ? zostal. widocznie nie bylo dowodów winy. Elżbieta wycofala swoje zeznania i sprawe umorzono.No to skazać ja za falszywe zeznania ! Bratowa Wioletta byla "gwalcona przez 2,5 roku" ? I dopiero po tym czasie wpadla na pomysl żeby szwagra oskarzyć ? Coś dlugo czekala. Dziwne to wszystko i niejasne. Czort ladu nie dojdzie ! Rodzinne szambo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
knoor napisał:
Chodzi o sprawiedliwosc, tak. gosc zostal przez sad uniewinniony ? zostal. widocznie nie bylo dowodów winy. Elżbieta wycofala swoje zeznania i sprawe umorzono.No to skazać ja za falszywe zeznania ! Bratowa Wioletta byla "gwalcona przez 2,5 roku" ? I dopiero po tym czasie wpadla na pomysl żeby szwagra oskarzyć ? Coś dlugo czekala. Dziwne to wszystko i niejasne. Czort ladu nie dojdzie ! Rodzinne szambo !
To już mu nawet dymanie pracowników nie wystarczało, a może przywykł do tego że każdego można wydymać bezkarnie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robol napisał:
To już mu nawet dymanie pracowników nie wystarczało, a może przywykł do tego że każdego można wydymać bezkarnie ?
Jak sie dawali to i dymał !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
knoor napisał:
Jak sie dawali to i dymał !
Taka na tym podłym świecie hierarchia dymania, ostatniego dymają wszyscy(robola).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...