Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szczeklik wraca do gry

Utworzony przez ~manjaa~, 4 grudnia 2007 r. o 07:28
To była sprawa polityczna czy kolesiowska? Aż tak długo trzeba było czekać?Czy ktoś odpowie za umyślne, bezpodstawne oskarżenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam Władka od co najmniej dwudziestu lat i nigdy nie wątpiłem w jego niewinność. Choć jestem już emerytem to życzę mu objęcia stanowiska Z-cy KWP - zwolniły się miejsca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komendancie, gratuluję wytrwałości w obronie własnej. Miłych Świąt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andrew napisał:
Znam Władka od co najmniej dwudziestu lat i nigdy nie wątpiłem w jego niewinność. Choć jestem już emerytem to życzę mu objęcia stanowiska Z-cy KWP - zwolniły się miejsca.
Na razie to zwolniło sie tylko stanowisko Komendanta Wojewódzkiego, a nie zastępcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje Panie Komendancie. Pana postawa powinna byc przykladem dla reszty pozostajacych w sluzbie. Pozdrowienia z Bialej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wracaj Władek do Białej bo posprzątac potrzeba! Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PORZĄDEK MUSI BYĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale żeby był to trzeba najpierw swoje podwórko posprzątać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...