Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Sędziowie, lekarze zamiast rozwijać się w swoich zawodach to biorą się za politykę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haidar twierdzi , że był i jest przede wszystkim lekarzem, ale przecież jako lekarz nie chciał pracować na rzecz małych pacjentów. Czas na emeryturę, coś zaczyna się komuś mieszać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
samo-zaoranie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bialczanie , przez tą całą szopkę na własne oczy przekonali się z kim mają do czynienia, z jakiej marnej klasy człowiekiem piastującym stołek ordynatora. Popierałem doktora, ale po tym wszystkim jestem mówiąc delikatnie zniesmaczony . Tego po doktorze się nie spodziewałem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To okazuj się, że lekarz może być politykiem a dyrektor nie. Facet z taką przeszłością Ty podskakujesz. Mam szacunek do zawodu jaki wykonujesz, ale do polityki jaką uprawiasz to NIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie są konkursu a w szpitalu w Lubartowie jak nie było tak nie ma konkursu na dyrektora szpitala. Domagała nadal jest p.o. i pewnie jeszcze będzie parę ładnych lat. Ściąga do szpitala swoich kumpli, wszyscy o tym dobrze wiedzą i nic. To jest prawo i sprawiedliwość !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstydziłby się zabierać znowu głos. Cała ta sytuacja , to napompowany balon, z którego został w rękach flak. Góra trzysta osób na jasełkach pod szpitalem , z czego część zwiezionych i myśleli ,że zrobią rozróbę polityczną . Owsiak dobitnie stwierdził , że został zmanipulowany , a ten jeszcze głos zabiera , szukając popleczników. To już jest koniec doktorze, balu nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serial pod tytułem niewolnica Haidarła trwa w najlepsze. W niedługim czasie możliwe samo ukrzyżowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakich kłamstwach ty mówisz ? We własnoręcznie napisanym życiorysie napisałeś " Jestem członkiem Syryjskiej Partii Komunistycznej od roku 1969 " Próbowałeś zaprzeczyć , a dokumenty są już opublikowane. Proszę bardzo , oto dowód : ***s://m.niezalezna.pl/309583-riad-haidar-podwaza-ustalenia-gp-publikujemy-dokumenty-niech-fakty-przemowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Aragona . Może to było napisane ręką przytwierdzoną do jego ramienia, ale to nie jego ręka. Hi, hi, hi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psieprasiam kiedy zabiezieś głos siejmie.,kiedy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doktorze , daj już spokój i nie gwiazdorz. Zjedz Snickersa . Nara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To politycy PO nie dostają stanowisk dożywotnio jak to jest u sowieckich przyjaciół? Skandal za komuny było lepiej! Zwłaszcza Komunistycznej Partii Syrii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogień dawno wygasł, ludzie rozeszli się do domów , wszyscy już zapomnieli o tej krótkiej bibie, a tu ktoś , niepytany dalej usiłuje robić drakę. To już jest nudne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ się wzruszyłem..... Do łez. Co za obłuda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodnie z zasada tylko przyglupy wstepuja do PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ się wzruszyłem..... Do łez. Co za obłuda.
 Czy to jest stanowisko Haidara czy Jaroszka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy tylko pytanie do Pana Posła Haidara zarzuca Pan Dyrektorowi Szpitala ze jest politykiem a jak traktować Pana czy jako Lekarza czy polityka???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myslałem ,że ten syryjski cwaniak juz pojechał pomagać rodakom,a on jeszcze chce reklamy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bialczanie , przez tą całą szopkę na własne oczy przekonali się z kim mają do czynienia, z jakiej marnej klasy człowiekiem piastującym stołek ordynatora. Popierałem doktora, ale po tym wszystkim jestem mówiąc delikatnie zniesmaczony . Tego po doktorze się nie spodziewałem .
 Napisałem już podczas pierwszego aktu tej islamskiej opery, że popierają go tylko głłu pp,cy. Ciekawe, jak się teraz czują. Myślę, że czują się wyśmienicie, bo są na tyle głłu,pp,cami, że nie widzą jak byli i są dymanni bez mydełka przez byłego członka Komunistycznej Parii Surii :))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...